Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BIGbabon

POCIĄŻOWE KILOGRAMY-od jutra zaczynam odchudzanie - ZAPRASZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

BIGbabon ----------->>>>> jakie spiochy tu sie pracuje od 7!!!!! tak to jest jak po diecie czlowiek rzuci sie na jedzenie to waga od razu skacze w gore i to ładnie!!! dlatego ta dieta 5+2 mysle ze jest fajna, bo czesciej mozesz zjesc cos zakazanego i nie rzucasz sie wowczas od razu na dwa pączki, ale wystarczy ci np. jedno ciasteczko czy kostka czekolady, najlepiej gorzkiej,.... a czytalam gdzies ze gorzka czekolade mozna jesc codziennie po kaneczce, bo ona nie jest szkodliwa nie zawiera duzo cukru a pomaga...... ja dzis 6 dzien na diecie noreweskiej i czuje sie super, wiecej energii mniej cialka i chyba o to chodzilo.... a dzisiejszego drugiego sniadanka to juz nie moge sie doczekac, bo zrobilam sobie rano do pracy salatke owocowa.... ummmm bardzo mi brakuje owocow,.... dlatego dzis na sniadanko to sobie podjem:)))))))...... jeszcze troszke i am...am..... pisac co u was laseczki......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem, ta waga mi tak strasznie wolno spada.... Wydaje mi sie ze wlasciwie stoi w miejscu :-( Mam okragle 74kg, buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane mauski!Muszę trochę nadrobić więc:mój synej jak się urodził (3 tyg.przed terminem)ważył 3100 i 51 dł-teraz ma niespełna roczek i waży około 10 kg i 86 dł!Lekarka mówi, że karmiąc piersią nigdy nie będzie gruby,poza tym jest energiczny i mój mąż jest szczupłej budowy więc i mały nie będzie gruby! Nie martwcie się, każde dziecko jest inne, ważne żeby byo zdrowe i radosne. Też na początku porównywałam go do innych dzieci i był najszczuplejszy ale nie chudy... A ja się muszę pochwalić bo coraz bliżej mi do I celu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję-bigbabon, jak mała się czuje?czy jesteś nadal na diecie?waga się utrzymuje? Ja juz po kawuni, pogoda masakryczna,ciśnienie niskie, bo mam znów ból głowy...ranek bez kawy?absolutnie,kawa musi być i już...tak z 2 dziennie, na więcej sobie nie pozwalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje kasiulek! bigbabon, nie wzielam tej pracy, ten kontrakt nie jest dla mnie korzystny. Bede sie rozgladac ale juz tak na luzie, mam jedna dorywcza prace gl.na soboty.W czerwcu jade do polski, wiec nie wiem czy jest zbytni sens szukac normalnej pol etatowej pracy, nie wiem czy dostalabym urlop. Zobacze jak sie cos ciekawego trafi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak mam ale wchodzi w nawyk co? ale teraz kopenchaska zaczelam to kawunia na sniadanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz narobie wam smaku moja marysia je makaron z warzywami z indyczkiem ....i jak slina cieknie po brodzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galileoo ja wiem dlaczego ci eaga tak powoli leci .....bo ja nie jestem na norweskiej hahahaha:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie tak;-) ale tak serio, to naprawde stoi w miejscu. widze po sobie ze cos mi sie talia wtsmukla ale kg stoja :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko jej nie podjadaj:-) ja prawdę mówiąc boję się trochę, ze nie dam radyz tymi jajami,a jak zacznę gdakać;-) i pióra mi wyrosną;-) chociaż zaraz po porodzie i długo potem jadłam gotowane jajka na śnadanie,tak dawali w szpitalu i tak jadłam potem...ale jakoś to zniosłam, nie było źle...skuszę się na norweską, ale za jakiś czas! Galileo-jeszcze znajdziesz fajną pracę, nieraz lepiej sobie darować byle co, żeby później dostać dobrą robotę... Jak tam wysypka u małej-po jajkach(chyba u Twojej córy-Bigbabon?????)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sa tabletki suplement diety dla osob z cukrzyca i niedoczynnoscia tarczycy ja mam niedoczynnosc tarczycy i bede je brac na poprawe metabolizmu i dotego jest chrom wiec nie bedzie mnie ciagnac do slodkiego mam zrobic dwa cylke po 30 dni tak kazal mi endokrynolog a pediatra pozwolila mi je brac podobno bardzo wskazane zeby waga sie zmniejszyla w moim przypadku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale sie rozpisalysmy :-) Ja zrobilam wlasnie troche cwiczen na brzuszek, musi sie troche wzmocnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta strona co ci podalam to poswiecona jest tej diecie poczytaj sobie jak znajdziesz czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga! Dieta kopenhaskia jest dietą niezbilansowaną - nie dostarcza organizmowi wszystkich potrzebnych składników odżywczych. Diety kopenhaskiej bezwzględnie nie mogą stosować kobiety w ciąży oraz karmiące, a także osoby z problemami zdrowotnymi! TO PISZE NA SAMYM KONCU !!! NA TEJ STRONIE CO MI PODALAS. No normalnie jestem zalamana ,kolejna dieta nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mierzysz tyle co ja ja waze 66,700 z taka waga staruje dzisiaj zaczynam kopenhaska:) zobacze ile mi poleci:) waga w dol ty tez zaczynasz ze mna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuuuuuuuuuuummmmmm ale sałatka owocowa byla wyborna, jestem pelna, takie sniadanka moge jesc codziennie:)))) jestem syta i chyba objad zjem pozno pozno................ hmmmmm... nie wiem czy nie przesadzilam z iloscią tej sałatki.... kopenhaska dla kobiet karmiacych to chyba za bardzo drastyczna..... ja osobiscie bym jej nie polecala...... milego przedpoludnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×