Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BIGbabon

POCIĄŻOWE KILOGRAMY-od jutra zaczynam odchudzanie - ZAPRASZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

mala niezle wyglada na to ze chyba nic nie polknela bo nie jestem pewna czy jedna czy dwie wyjela z blistera bo brakowalo 2 jedna znalalam ale caly czas ja obserwuje napisze wam jakby cos sie dzialo wcina teraz herbatniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałam-łobuziaro;-) sama nie mogę się oprzeć jak coś dobrego je mój synek;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ile waza wasze maluszki i ile maja miesiecy? moja jest chudziutka i tak sie zastanawiam czy oby nie za malo wazy, chociaz nie chce jesc wiecej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj no to chyba naprawde powinnam sie niepokoic. Moja tez ma 14 mies i wazy 10kg. Ale nie chce mi wiecej jesc. hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galileoo moja urodzila sie juz duza bo wazyla 4570 wiec chyba dlatego jest duzej wagi a twoa ile bo moze jest w normie a i moja dopiero wczoraj zaczela amodzielnie chodzic waga urodzeniowa x3 powinno tyle wazyc roczne dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja wazyla 3,900 miala 56cm. Tak sie nad tym zastanawialam, jest lekko ponizej normy wagowej ale ogolnie jest wszystko ok, tzn nie choruje itp. Poprostu je tyle ile moze i wiecej nie chce. Nie chce jej wmuszac bo wtedy bym jej tylko obrzydzila jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja jest puszysta ale wszyscy mnie pocieszaja ze bedzie chudsza jak zacznie chodzic:) zobaczymy wczoraj poszla sama dzisiaj tak cwiczyla ze juz 2 h spala teraz zjadla sliwki suszone i pewnie bedzie chodzic tak jej sie spodobalo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale slodkie sa dzieciaczki jak stawiaja pierwsz kroki :-))) Moja zaczela chodzic jak miala 9,5 miesiaca. Ciagle sie przewracala ale uparta wstawala i probowala isc dalej :-) Teraz to juz biega, a ja za nia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego jest taka chuda nie martw sie tym ja licze ze moja tez zmniejszy swoja wage:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galileoo zobaczymy jak moja bedzie sie poruszala to czy da rade cos zgubic boze mam nadziej ze nie bedzie grubaskiem jak mama :P a co ty sadzisz jest to mozliwe czy to prawda ze schudnie jak zacznie biegac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bigbabon, pewnie ze tak! Moja jest tak pelna energi ze ciagle biega i wariuje, na tylku nie usiedzi. wiec moze dlatego jest taka szczuplutka bo co zje to i spali. Ja tez przez cale zycie bylam chudzielcem, tatus rowniez, dopiero teraz nam sie przytylo ;-p i mi i jemu po ciazy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam siwtna diete jogurtowa :) moze ja zaczne po kopenhaskiej ale od jutra kopenhaska 13 dni a potem jogurtowa dla utrwalenia wynikow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po norweskiej zastosuje 1000 kal. I tak sprobuje do lata, w czerwcu brata wesele i kolejny wyjazd do polski. Musze juz byc szczuplutka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja wlasnie po obiedzie... dzis niestety siedze w domku po pracy bo u nas pada troszke i nie chce wychodzic z Ola, by jej nie przeziebic.... Moja Ola tez na 14misiecy:)) i ma 84cm i wazy 13,4kg :) a urodzila sie tez duza bo miala 4,600 i 61.... ale mialam cc.... inaczej nie chciala wyjsc.... ja po norweskiej chce zastosowac diete 5+2 slyszalam kiedys w TV wypowiedz laski ktora stosuje tą diete cale zycie i mowi ze nie ma zadnych problemow z waga i efektem jojo a kiedys wazyla duzo... mowi ze jest dobra poniewaz mozna sobie troszke odpuscic w weekend a w tygodniu zacisnac pasa i wszystko sie traci to co w weekend sie nazbieralo,.... musze ją zastosowac..... o efektach napewno napisze...... a teraz sie ciesze ze nic nie podjadam, bo mi sie nie chce, wiem ze mam zjeswc to co na kartce i koniec i dla mnie takie diety sa najlepsze ..... musi byc napisane czarne na bialym ze mam zjesc to i to i koniec..... to wowczas sie jakos trzymam pisac:) pozdrawiam i milego wczesnego wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGbabon ------>>>>> ale ty karmisz wiec nie wiem czy winko na kolacje ale mozesz kupic sok z czerwonych winogron OT DIETA 5+2 Dieta, którą przedstawiamy tutaj pozwoli zgubić przez miesiąc do 15 kg. Diety określane mianem "z intka" to różne, czasami dziwne przepisy dietetyczne, które w opinii internautów spełniają swoje zadanie, czyli powodują szybką utratę kilogramów. Dietę stosuje sie przez 5 dni i codziennie sie je to samo.Nastepnie w sobote i niedziele jemy co chcemy ale ograniczamy sie do 1000kcl i unikamy wtedy tluszczy, slodkiego itp. I tak przez miesiac 5 dni diety i 2 dni 1000kcal. Pamiętaj o piciu wody oraz o tym, że najwięcej schudniesz w pierwszym tygodniu diety. Śniadanie godz 10.00 -filiżanka świeżo zaparzonej kawy naturalnej lub słabej herbaty żadnych dodatków -topiony serek o ulubionym smaku - 50g -pomidor Drugie sniadanie godz 12.00 -1jajko ugotowane na twardo lub miękko bez soli -pomidor Przekąska godz 14.00 -jabłko Obiadokolacja godz 16.00 -20 dag chudego twarogu z ziołami ale bez soli -pomidor Wieczorem godz 20.00 -kieliszek czerwonego wytrawnego wina (osoby, które nie chcą pić alkoholu mogą kupić w aptece wyciąg z czerwonych winogron - taki sam skład jak wino, tylko bez "procentów"lub wypić sok pomidorowy lub sok z czerwonych winogron).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam czwartkowo !!! ja wlasnie dzisiaj rozpoczynam pierwszy dzien diety kopenhaskiej oczywiscie nie bede jadla jaj:P a takze zaczynam lykac topinulin activ bo doktor pediatra pozwolila zobaczymy jak to bedzie mi szlo powinno byc dobrze :) bardzo sie ciesze ze dzisiaj bede na diecie bardzo mi tego brakowalo mam nadzieje ze wytrwam na niej 2 tyg bez zadnych problemow dieta norweska bardzo mi sie podobala zobaczymy jak zniose ta diete zamiast szparagow bede jesc brokuly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DIETA OPRACOWANA PRZEZ RZĄDOWY SZPITAL W KOPENHADZE DZIEŃ 1+8 Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy Lunch : 2 jajka na twardo, gotowany szpinak, 1 pomidor Obiad : 1 duży befsztyk, sałata z olejem i cytryną (filet lub schab) DZIEŃ 2+9 Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy z 1 kostką cukru Lunch: 1 duży befsztyk, sałata z olejem i cytryną, 1 świeży owoc Obiad: 1 plaster szynki, 2-3 szklanki jogurtu naturalnego DZIEŃ 3+10 Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy z 1 kostką cukru, 1 grzanka Lunch: gotowany szpinak, 1 pomidor, 1 świeży owoc Obiad: 2 jajka na twardo, 1 plaster szynki, sałata z olejem i cytryną DZIEŃ 4+11 Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy z 1 kostką cukru Lunch: 1 jajko na twardo, 1 tarta marchewka, małe opakowanie twarożku (serek wiejski) Obiad: 1 mała puszka mieszanego kompotu z owoców, 2-3 szklanki jogurtu naturalnego ( ugotować kompot ) DZIEŃ 5+12 Śniadanie: 1 duża tarta marchewka z cytryną Lunch: 1 chuda ryba z cytryną - sok z cytryny dodać do pieczenia Obiad: 1 duży befsztyk, brokuły lub sałata DZIEŃ 6+13 Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy z 1 kostką cukru, 1 grzanka Lunch: 1 cały kurczak (gotowany), sałata z olejem i cytryną Obiad: 2 jajka na twardo, 1 duża marchew DZIEŃ 7 Śniadanie: 1 kubek herbaty bez cukru Lunch: 1 kawałek zgrilowanego chudego mięsa, 1 świeży owoc Obiad: nic Chuda ryba - dorsz lub pstrąg Gruby plaster - 10 dkg wędlina musi być chuda Kawa może być rozpuszczalna lub z ekspresu, zaleca się pić 2 litry wody dziennie. UWAGA: Lunch i obiad można zamieniać miejscami jeżeli będzie to miało miejsce tego samego dnia. Dieta zmierza do zmiany przemiany materii co sprawia że po dniach można jeść normalnie bez efektu tycia, przez pierwsze dwa lata. Nie jest to więc żadna dieta odchudzająca lecz dieta zwiększająca przemianę materii dlatego spokojnie działa nawet po zakończeniu kuracji. Jeżeli kurację przeprowadza się niewolniczo zgubisz nadmiar tłuszczu 7-20 kg. Kurację przeprowadza się przez 13 dni ani 1 dzień mniej ani więcej. Jeżeli podczas kuracji wypijesz lampkę wina, piwo, zjesz słodycz, albo żujesz gumę jesz dodatkowe jedzenie to od razu przerywasz kurację i w związku z tym ginie efekt. Jeżeli kurację przerwiesz przed upływem 6 dni można ją powtórzyć od nowa po 3 miesiącach. to jest moja dieta ktos sie przylancza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie poszalalam wczoraj ze slodkosciami ...bo myslalam ze od jutra zaczynam diete itp. przybralam 700gr do dziewczyn ktore stosuja diete norweska uwazajcie pozniej na slodycze fakt ja troche przesadzilam bo zjadlam poczki dwa deserki budyniowe ciaseczka z marysia i na wieczor o 22 zjadlam piurre z boczkiem i cebulka:( ale dzisiaj zaczynam diete wiec musialam zrobic zapas cukru hahah w organizmie a co!!!! ciekawe jak bedzie mi szlo na tej dicie bede pisac tak moje wyniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!! Ja juz na nogach. Dzis kolejny dzien norweskiej, ale musze powiecdziec ze niezle mi nawet idzie :-p Tylko nie wiem jak tam waga, zaraz pojde sie zwazyc ;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×