Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BIGbabon

POCIĄŻOWE KILOGRAMY-od jutra zaczynam odchudzanie - ZAPRASZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

taka dietke to i w ciazy mozna stosowac ja bardzo duzo wody pilam w ciazy :) moze dlatego w ciazy przybralam 14 kg a nie wiecej za to po porodzie rzucilam sie na slodycze i jak po porodzie wazylam 62 to dobilam na cukierkach ciastach budyniach do 70 czasem nawet osiagalam 72 :P teraz waze 64 i to dla mnie duzy wyczyn bardzo sie ciesze mam nadzieje ze do lata zjade do 60 a chce osiagnac 55 :P z wami mi sie uda wierze i wam tez bedzie latwiej ja lubie miec wsparcie i prowadzic jakies cele pod okiem innej osoby wtedy latwiej mi mijaja chwile slabosci i bardziej sie pilnuje sama nigdy bym nie doszla do tej wagi ktora teraz mam:) to dzieki wam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda laseczka to zemnie byla przed ciaza teraz troche gorzej wygladam ale licze na to ze mi sie uda wrocic do formy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, fajnie mieć takie wparcie, ja niestety żadko mam czas tutaj popisać, mimo że mam komputer w pracy ale w wolnej chwili takiej jak dzisiaj chętnie "porozmawiam" z miłymi paniami nie tylko na tematy związane z dietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przesadzaj, grubsze kobiety też mogą wyglądać atrakcyjnie, ja tego doświadczyłam na własnej skórze, bo ważąc 62 kg. przy wzroście 160 to już coś. W sumie na chwilę obecną mogłabym przestać się odchudzać, bo taka waga jest dla mnie właściwa ale ja najlepiej czuje się jako chudzinka a o to w tym wszystkim chodzi powinnyśmy wyglądać tak jak najlepiej się czujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na odchudzających trzydziestkach i na czymś o stepperku ale niestety też rzadko tam pisuję - brak czasu, a jak mam czytać te wszystkie wpisy aby być na bieżąco to rezygnuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz znikam moze pozniej sie odezwe ale teraz ide pod prysznic jak nie pojde wczesniej spac to zajrze do was jezeli nie to milej i spokojnej nocki dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieciaczynka
Ratunku! zostało mi po ciąży 10 kg. NIe wiem gdzie jest moja motywacja, może tu ją znajdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie dietowiczki !!! dalej waze 64kg z czeo bardzo sie ciesze :) licze ze za miesiac bede wazyc 60 kg ciekawe czy mi sie to uda osiagnac :P mnie czeka kolejny dzien nudow bo pogoda jest okropna deszcz leje wiec tylko na obiad do tesciowej i spowrotem do domku a szkoda bo nastawilam sie na spacerek rodzinny :( piszcie co u was ???? joasia jak mala czy dalej placze??? dziewczyny ktore sa na norweskiej waga poszla w dol czy stoi w miejscu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc, u mnie po staremu okresu nadal nie mam ale robiłam dwa testy i wyszły negatywnie więc chyba będzie ok. A jeżeli chodzi o wagę to w ostatnim tygodniu wzrosła mi o prawie kilogram, chociaż w pasie i bodrach mam mniej cm. więc pewnie to pewnie z powodu okresu który powinien już być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Wczorajsza pizza wazy 3 gramy bo tyle przybylo :( ale warto bylo :) Widzialyscie strone Hormonki pl ?? Nie ukrywam ze mnie zainteresowala :) Z mala lepiej ale zobaczymy do konca dnia :) Je cycusia normalnie wiec chyba to jednak z niewyspania byla taka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam !!! mam dzisiaj podly humor :( mala marudna :( pogoda okropna :( w skrócie smutno mi :( pozdrawiam was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc bigbabon trzymaj sie czasem kazdy ma taki podly dzien trzebago przetrzymac tylko nasze dzieci nie sa temu winne ze musza nas znosic. ja sieod kilku dni nie waze bo i tak wiemze przytylam ale dzis postaramsie tylko o wodzie i herbatkach moze jakis grejfrut. noi powoli sie pakuje bo z srody naczwartek jedziemy do polski. bylam wczoraj z malym u lekarza i okazalo sie ze ma zapalenie migdalkow dostal antybiotyk i juz jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuśki!Nie odzywałam się przez weekend bo praktycznie całe dnie spędzałam na dworze...dziś też się wybieram, bo szkoda marnować takich słonecznych dni...Mały nie dał mi dzis pospać, zresztą od prawie roku nie śpię normalnie...co chwila szukał cycka,ja myslę że to przez zęby,cycus go uspakaja....a co do mojej wagi to UWAGA!!!!na chwilęobecną ważę 65,5 kg;-) Bigbabon-doganiam Cię ;-) A co do picia wody,napewno pomaga,wiem to z własnego doświadczenia,w m-c zgubiłam 20 kgpo ciąży i głównie chyba dlatego,że karmiłam i b. dużo piłam wody(za dnia i w nocy).Karmiąc strasznie mnie suszy i dlatego piję wodę... Fajna-a jak z twoim testem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galileo
Halo dziewczyny!!! Troszke mnie nie bylo... w sobote praca, wczoraj goscie.... Zaraz nadrobie czytanie przy porannych jajeczkach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miłe panie, w jestem a pracy więc w chwili wolnej czytam co wpisałyście, u mnie super pogoda więc humorek mi dopisuje, tymbardziej jak wczoraj na mojej wadze zobaczyłam 54 kg. HURA jeszcze tylko 4 i wielki sukces, jednak martwi mnie tochę brak okresu, testy wyszły negatywnie wię ciąża to raczej nie jest, ale jak nie to to o chodzi ??? Życzę wszystkim miłym Panią miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Widze ze tylko mi waga stoi w miejscu ...znow :( Ale ja nie jestem na diecie i jestem tu tyko po to zeby nauczyc sie czegos na przyszlosc , no i szkoda mi was zostawic :) kaad1 zazdroszcze wylotu do polski... ja tez chce !!! My dopiero o ile dobrze pojdzie na Boze Narodzenie :( Moj siostrzeniec tez mial zapalenie migdalkow i tez faszerowali go tu (irlandia) antybiotykami. Sioa poleciala z nim do pol. gdzie odrazu mu je usuneli bo antybiotyk jak juz pomoze to na krotko.... kasiulakgratuluje wagi... :) Fajna czekamy na wynik testu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galileo
Cos mi sie stalo z moim nickiem, nie wiem czemu jest pomaranczowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam, okresu nie mam, testu nie robilam.................... waga spadła o kg. dobre i tyle, dzis nie wytrzymalam i musialam rano wskoczyc na wage:) ciezko to odchudzanie mi idzie cos..... hmmmm.... moze rzeczywiscie jestem w ciazy...........no coz dzieci sie razem beda wychowywac:)))))))).... a po drugie mloda juz nie jestem wiec kiedy bede rodzic:)))))..... u mnie slonko a ja musze w pracy...........eeeeechhhhhh..... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem, wrocilam, cos mi sie pokielbasilo z tymi ooo a moj facet dysk formatowal i mi wszystkie hasla pokasowal :-( Ja juz po sniadanku i nadrabiam czytanie postow ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej fajna moze juz czas zrobic ten test bo to niezbyt tak zyc w nieswiadomosci, no i nie wiemczy taka dietajest zdrowa dla kobiet w ciazy tyyle jajek moze to nie jest dobre dla dziecka ? zastanow sie! mi kilogramy tez wolno leca wiec to jest najgorsze bo brak motywacji no ale jakos to bedzie po powrocie z polski jeszcze jedno podejscie do norweskiej. hej joaska to masz kiepsko ze tak zadko jezdzisz do Polski, moj maz to po 3 miesiacach ma dosc i musi miec urlop a jak urlop to do Polski wiec nie jest zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam galileoo jak tam ty dalej na norweskiej a jak tam kilogramy? u mnie fajna pogoda ale co z tego bo i tak nie moge isc moze jutro sie wybiore jak dalej bedzie ladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dalej humor straszny :( malutka spi to poczyyalam to co pisalyscie widze ze dobrze idzie nam wspolne odchudzanie :P asia nie martw sie ze nie chudniesz masz mala dzidzie my juz mozemy sobie pozwolic na drastyczne diety ty nie bardzo ale jak mala bedzie w wieku naszych dzieci to zachecam do norweskiej ja chyba zwarjuje z remontem tu kuchnia i jeszcze ocieplenie beda mi robic za tydzien nie powiem ciesze sie ale za duzo tego na raz a i jeszcze marysia :( biedna bedzie stuki puki ciekawe jak bedzie spac ale na szczescie tylko tyle remontow na ten rok to moze jakos przezyje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda munia dzioe ty sie podziewasz dalej sie smucisz ta baba ze cie oszukala zajrzyj do nas my cie rozweselimy i nie wcinaj slodyczy bo dietkujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej bigbabon remonty remonty i po a ty bedziesz miec sliczna kuchnie to jest cos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo, wlasnie sie wazylam, no i musze powiedziec ze niezbyt jestem zadowolona :-( Po tygodniu dietki mam 72,200 buuu Czyli schudlam niecale 2 kg :-( Liczylam na wiecej, choc widze ze tali wyglada o wiele lepiej i ubrania zaczynaja wisiec na mnie..... No coz, ciagne ja jeszcze przez ten tydzien, moze spadnie wiecej. Ale musze sie przyznac ze wczoraj podjadlam pade ciasteczek, przyszli goscie i tak jakos wyszlo.... Ale wiecie co widze po moim cialku ze sie zmienia, na lepsze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×