Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BIGbabon

POCIĄŻOWE KILOGRAMY-od jutra zaczynam odchudzanie - ZAPRASZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

wiem galileo masz racje ale wiesz zawsze pocichu liczymy ze bedzie lepiej ja wiem ze to nie moja ostatnia dieta bo po niej nie dojde do celu ale to i tak blizej. jedno mnie martwi 24 jede do Polski do rodzicow i mysle na ile bede miec silby tego nie zmarnowac? ja mysle ze jak wprowadzisz jablko do diety to nic strasznego sie nie stanie najwyzej schudniesz tylko 2 kilo jak jaale przeciez to i tak dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide namojejajkabojuz siepewnie ugotowaly!! a wcale mi sie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie mieszkasz kaad? Ja do polski lece w czerwcu na brata wesele, musze juz do tej pory wygladac jak sprzed ciazy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to masz super jeszcze troche czasu ja jade wlasnie teraz na wesele brata no i nie wygladam jak sprzed ciazy. haha!!!!!! mieszkam w niemczech no i zbytnio mi sie nie oplaca samolotem latac ale moze zima polecima maz ma ochote ja niezbyt( mam stracha latac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po weekendzie, wczoraj byłam tak zabiegana,że nie miałam czasu nawet na chwilę odpalić kompa,teraz jak jest coraz cieplej to chyba częściej bedziemy się spotykac wieczorami, bo za dnia jak jest ładnie to zawsze idę na spacerek do parku...Noooo muszę przyznac że nie spodziewałam się że kiedys osiągne wagę 66 kg-ale tak sie stało;-) jestem z siebie b. dumna...może dla innych to mało ale ja bardzo długo miałam problem żeby zejść poniżej 70, więc dla mnie to wielki sukces (i to jeszcze po ciąży...tym większy)... Dziś piękna pogoda, zaraz zrobię pranie,przyszykuje obiad i zmykamy do parku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny!!! Wczoraj od rana wyzbieralismy sie na plaze i niemialam czasu napisac ile waze. Bez zadnego sukcesu. Waze 68.5 kg :( dobry i kilogram mniej :) No my tez zaraz zmykamy na spacerek bo sliczne sloneczko u nas :) Najpierw seria cwiczen a potem spacerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no gratulacje kasiulek u mnie dzis niestety pada wiec ze spacerku nici. bylamwczoraj z mezem i dziecmi jakos sie pogodzilismy po sobotnich awanturach, staral sie w niedziele bardzo bym sie juz nie gnewala. dobrze ze nie ruszylam tej czekolady w sobote a bylam juz na granicy wytrzymalosci. agdzie dzis bigbabon sie podzial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i kilogramka tez gratuluje male kroczki taz wazne! moze nawet wazniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mieszkam w Irlandii. Wiec nie wazne w ktorym kierunku pojade zawsze dojade do oceanu :) Do najblizesz plazy mam godzke autem. Wiec zle nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to masz fajnie blisko woda pozazdroscic . ja mamdalekoi do wody ido gor tylko doholandii blisko ale co z tegojak tam nic ciekawego nie ma haha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja wlasnie znalazlam chwilke czasu bo malutka ma taki katar i jest marudna nie mowiac o tym ze wszystka ja swedzi widze ze troszke popisalyscie zaraz poczytam i odpowiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny caly czas mysle o was ja dalej 66 kg stoje w miejscu tez sukces jem obiad i na tym koncze moje posilki potem tylko woda :)i herbatki:) i dzisiaj jak mi pozwoli pediatra stosowac topinulin activ to go zaczne lykac od jutra bo zalecil mi moj endokrynolog no nie marynka wszystkie chusteczki wyjela z paczki rany julek:Pale z niej psotniara:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milo cie widziec bigbabon ciesze sie ze o nas nie zapomnialas ito tylko zyciowe perypetie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymajcie za mnie kciuki bo ide na wyrwanie osemki boje sie jak diabli :( na 14 mam wizyte buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaad niewykluczone ze bede miec :P chce miec jeszcze jedno dziecko napewno i moze bedzie to chlopiec kto wie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dieta gwarantowana bo coc bys chciala to nic nie pogryziesz. mi jakwyrwali to ponad tydzien bylam spuchnieta i sina jak by mnie maz pobil ( tak sie smiali) ja mam jeszcze 3 do wyrwania ale nie moge sie zebrac moze po powrocie z polski. pierwszego wyrywal mi 45 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze znikac bo mala juz placze odezwe sie wieczorkiem i powiem jak mina mi dzien pogoda w deche moze zabiore ja na spacer:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wam zazdroszcze bo u mnie deszcz i bede siedziec w domku. nie boj sie bigbabon tylko bierz od razu antybiotyk niech ci jakis zapisza bys nie dostala zapalenia ale ty sie chya na tym znasz bo cos mi swita ze ty stomatolog!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agabw
witam dziewczyny, właśnie siedzę w pracy a w między czasie podczytuje was...i chciałabym (jeśli mozna oczywiście do was dołączyć). Mam na imie Agnieszka i od 13 miesiecy śliczną mała córeczke, do tego oczywiście kilogramy pociązowe.Chciałabym zacza sie odchudzać zeby stracic chociazby z 5 kg. Dodam ze nadal karmię mała wiec muszę uważć aby małej nie zrobić krzywdy(chodz mała jest już na tyle duża że w dzień je swoje \"dorosłe\"jedzonko a cyc tylko w nocy). Kobitki Przyjmujecie mnie do swojego grona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie drugie sniadanko sobie szykuje :-) Obiadek przesunelam na 17 tak aby zbytnio nie odczuwac glodu wieczorem;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×