Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BIGbabon

POCIĄŻOWE KILOGRAMY-od jutra zaczynam odchudzanie - ZAPRASZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Witam mamuśki:) ja dzis czuje ze mniej jest mnie w spodniach:) !!!!! super sparwa... waga bez zmian, ale czuje sie luzniej w swojej skorze i czuje ze mam wiecej energii.... wczoraj spacerowalam po pracy 2h bylo super, dzis tez tak zamiaerza, ale troszke pogoda kiepska u nas, mam nadzieje ze sie poprawi troche... u mnie dzis juz 4 dzien dietki i jest super, oby tak dalej... a czy mozna pociagnąc dalej norweską??? bo jakos wpadla mi i czuje sie na niej bardzo dobrze..... prosze o doradzenia pozdrawiam i milego dnia,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc fajna teoretycznie to nie mozna jej dalej ciagnac tylko po miesiacu mozna powtorzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas pogoda piekna, zabieram mala do parku. Mnie od rana strasznie glowa boli, nie moglam spac bo ciagle sie malutka budzila, kolejne zabki jej ida ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny w piekny dzien. U nas zaczela sie wiosna i mam nadzieje ze utrzyma sie juz pogoda :) To Irl. wiec watpie :P Mamy cieplutko, dodatkowo mam ugotowany obiad wiec moge byc na polku caly czas :) Moja waga stoi w miejscu i ani gram mniej ani wiecej :( I tak lepiej ze stoi niz rosnie :) oczywiscie chodzi mi o wage :P Co sadzicie o teksie :W zwiazku sa winne 2 osoby. On i jego matka :) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny miala isc na spacer ale znowu pada mialobycsucho caly dzienale widocznie troche sie pomylili. nie chce chlopakow przeziebic bo za tydzien jedziemy do polski wiec lepiej zostac w domku. zjadlam juz moj obiad wiec na dzis koniec tylko picie. ale dzis mnie pokusilo dawalam dziecku cukierka czekoladowego i sama tez 1 zjadlam bylo milo tylko przez chwile bo co tam jeden cala paczke byy sie zjadlo. no ale coz teraz omijam szafke szerokim lukiem. za glupote trzeba placic trudno. a wszystkiemu winna pogodabo jak by bylo ladnie to bym byla na dworzua tak to kisze sie w domu no coz .! a jak tam wy zyjecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agabw
czesc dziewczynki a jak dziś cały dzień w pracy i to do 18 a staram się jesć tylko owocki,warzywka +serek aktivia. ale czy to coś da i ile wytrzymam. Dziewczynki a powiedzcie mi czy karmiąc mogę zastosować diete norweską? pozdrawiam was i wasze maluchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile twoje malenstwo ma miesiecy? bo bigbabon karmila i mala uczulilo na jajka. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co moze jak kamisz sproboj czegos mniej drastycznego efekty moze nie tak szybkie jak w norweskiej ale pewnie i trwalsze ja jak skoncze norweska przechodze na mayo Dieta New Mayo Clinic (w 2,5 miesiąca stracisz 20 kg) Śniadanie: 1/2 grejpfruta lub soku (niesłodzonego z grejfruta - 1/2 szklanki), 2 jajka, w dowolnej formie, 2 plasterki bekonu Obiad: 1/2 grejpfruta (lub soku niesłodzonego) sałata ( dowolny dresing) mięso/ryba w dowolnej formie, dowolna ilość Kolacja: 1/4 grejpfruta( lub sok niesłodzony) mięso/ryba, w dowolnej formie, dowolna ilość, warzywa na ciepło - dowolne zielone lub czerwone ( przygotowane z masłem z dowolnymi przyprawami) Przed snem: Szklanka soku pomidorowego lub chudego mleka Można używać: sól pieprz, dowolne przyprawy, tabasco Ważne: Stosuj dietę przez 12 dni , przerwij na 2dni.Wtedy możesz jeść wszystko. Dieta jest zalecana pacjentom, którzy muszą szybko zredukować wagę ciała przed operacją wszczepienia by-passów Wskazówki: 1.Podczas każdego posiłku mozesz jeśc do syta 2.nie rezygnuj z bekonu na śniadanie i z sałaty , w tej kombinacji tłuszcz jest szybciej spalany 3.grejpfrut jest ważny-działa jako katalizator uruchamiający proces spalania tłuszczu 4.zredukuj kawę , zaburza równowagę insulinową , max.3 filiżanki dziennie 5.nie jedz pomiędzy posiłkami ,jeśli stosujesz się do wskazań , nie powinienes byc głodny 6.nie jedz deserów , chleba,białych warzyw i słodkich ziemniaków,możesz za to podwoić lub potroic mięso , sałatę , warzywa.Jedz tyle ile chcesz, czym więcej jesz w prawidłowej kombinacji potraw,tym więcej chudniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie wcinam obiadek, juz ostatni na dizs posilek. Do wieczorka juz tylko woda i herbatki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... ja juz po pracy i po spacekrku i wlasnie jem obiadek i koniec na dzis z jedzonkiem.... ale ogolnie dzis na obiad mialam duzo czuje sie taka najedzona, a moze troszke mi sie zoladek skorczyl.... ale jak chleb smakuje:)))).... ja w sumie dawno nie jadlam chleba, i teraz tez mialam zrezygnowac, ale chce tą diete przeprowadzic w 100% tak jak jest zapisana wiec, jem wszystko tak jak trzeba:).... narazie koncze 4 dzien i trzymam sie bez wykroczeń:))))) mysle ze dla karmiacych matek to ta dietka nie bardzo, obawiam sie wlasnie ze dziecko moze dostac uczulenia, za duzo jaj i chyba nie warto eksperymentowac na wlasnym dziecku lepiej poczekac... milego wieczorka i pisac jakie wasze rezultaty!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro sie zwaze, ciekawa jestem czy ta waga sie ruszy po 2 dniach norweskiej. Ostatnio ladnie mi zleciala, ale potem pare kg wrocilo :-( Zobaczymy jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziweczyny polecicie mi jakas dietke ktora tez tak szybko dziala poza norweska i kopenhaska tylko bez jajek bo mala ma na nie uczulenie :( wiedzialam ze mala skazowa jest ale myslalam ze ja po pierwszym dniu jak cos wysypie a tu prosze po tylu dniach dopiero:( potrzbuje waszej rady chce zastosoawac jakas dietke tylko nie wiem jaka pomozcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoras z was stosowala lub ma zamiar zastosowac Dieta New Mayo Clinic?? kaad1 przeslalas ta diete... czy wiesz cos wiecej o niej?? Powiem ze z jednej strony mnie zaciekawila z drugiej przerazila :) Ale z mila checia ja sprobuje. Czy jest ktos chetny aby mi towarzyszyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej joasia ja robilam ja przez 6 dni i stracilam troche ponad kilo no moze prawia dwa robila ja fajna przez jakis czas i tez stracila kilo no ale obie ja zostawilysmy bo dziewczynom tak dobrze szlo na norweskiej ze tez chcialysmy ale ja napewno do niej wroce po norweskiej moze bede je robic raz jedna raz druga. moim zdaniem jeszt wmiare rozsadna ja jadlam albo pol piersi grilowanych albo srednie udko z kurczaka bez skory i do tego sorowki. czytalam o niej w internecie i kobitki na niej chudly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co cie przeraza w tej diecie joasiu? moim zdaniem nie jest taka straszna jak norwska czy kopenhaska jak ktos lubi mieso to jest ok bo nie chodzisz glodny. no ale ja ten fakt ze jesz bez ograniczen traktuje z przymrozeniem oka jak chcesz schudnac to trzeba sie troche ograniczyc ale nie sadze by ktos dal rade na raz zjesc kilo piersi z kurczaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dziś znów aktywnie spędziłam dzień, burza rozpętała się dopiero wieczorem, ale lało,strasznie... Bigbabon-mój smyk tez od kilku dni jest wysypany,zastanawiam się co mogłam zjeść, że mu zaszkodziło,ale nic mi nie przychodzi dogłowy...kiedyś zbyt często podgryzałam herbatniki z Biedronki i to mu zaszkodziło,wysypało go masakrycznie, a najgorsze jest to że on ma b.delikatne ciałko i taka wysypka mimo wapnia,maści i kropli ustępuje b. powoli!Tych herbatników nie jadam,a teraz nie wiem co zrobilam nie tak;-( Jeżeli chodzi o moją opinię na temat tej diety-no nie wiem, ja jestem konsekwentna i jak cos zaczne to musze skończyc,dlategopilnuje swojego niełączenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przerazilo mnie ze mozna jesc wszystko bez ograniczen. Moj mezulek oczywiscie mnie wq**il... Chce wziasc Luske i mnie na basen ale mowie mu ze dopiero jak schudne a on ze to i tak nigdy nie nastapi !!!! Juz mam go dosc. Mialam dobry humor dopoki nie przyszedl z pracy i nie wyjechal z tekstem :ze ta szynke to mam sobie jesc sama bo on takiej nie lubi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmaryneczka
moje drogie ja pociazowych kilogramow nie mam ( choziaz marzylabym o nich , ale w ciazy nie bylam nigdy) ale odnoscnie diety new clinic ..... jest super ja w ubieglym roku schudlam w jakies 9 dni 8 kg wspomagalam sie herbatkami slim i innymi !od wczoraj powtarzam , przetrwalam dzisiaj 2 dzien i mam 1 kg mniej ! moze ktos walczyc razem ze mną ?byloby mi latwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytam o tej mayo clinic i zobacze moze sie zdecyduje :P asia nie martw sie mezem olej jego teksty ...ale ja na basen mimo mojego wygladu bym poszla jak bym miala gdzie bo dobrze wplywa na modelowanie sylwetki i wspomaga odchudzanie kup sobie ladny kostium i smialo mowie ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie wszystkie dietowiczki!:) ja dalej szukam fajnej diety i nic nie moge znalesc i co ja mam biedna poczac jeszcze 10 chce zrzucic oj chyba zaczne kopenhaska tylko bez jaj:P co wy na to ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam panie ja kolejny dzien norweskiej no i nie narzekm juz sie przyzwyczailam. witam rozmarynka ciesze sie zejest ktos kto robil mayo i ma pozytywne odczucia ja chce tez ja potem robic. napisz co jadlas i ile. witam bigbabon jak sie trzymasz.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaad oj dobrze sie trzymam tylko cierpie na brak diety bo chce schudnac a tak ladnie mi szlo na norweskiej i mi teraz tak pusto bez tej diety :( mysle caly czas o kopen tylko zeby nie jesc jajek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zeby zrzucic tk. tluszczowa w kobiecych czesciach ciala czyli pupa uda biodra (boczki) to nie wolno jesc zoltek pamietajcie bo zawieraja duzo estrogenow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dietowiczki w ten pochmurny i deszczowy dzionek!Pogoda fatalna,dziś jestem zmuszona siedzieć w domu...szkoda!!!Głowa pobolewa, to chyba przez ciśnienie, poza tym mój synek w nocy znów źle spał,wina ząbkó, które już od tak długiego czasu próbują wyjść, że sama nie wiem kiedy to nastąpi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
´ja wiem ze zoltka sa babe no ale cos trzeba jesc. rozumiem ciebig ze bez tej diety to pusto bo mozna sie do niej przyzwyczaic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joaska nie przejmuj sie mezem wiem ze to nie jest mile jak tak mowia ale jakie mobilizujace. trzymaj sie i pamietaj ze facet to swinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie dzis slonko i bede spacerowac ale dopieropo drzemce chlopakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agabw
czesc dziewczyneczki Bigbabon ja też się zastanawiam nad jakoś fajna dietką, która nie zaszkodzi maluszkowi(moze wąłśnie ta nowreska tylko ograniczę trochę jajka)wiesz trzy tygodnie temu próbowałam kopenh ale wytrzymałam tylko 6 dni i stwierdziła że już nie dam rady(oczywiscie całay czas łykałam witaminki dla karmiących)schudłam na niej 5 kg z tym ze 1,5 już wróciło. Dlatego też zastanawiam się nad tą norweską(ale też tylko przez tydzień).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×