Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wytrwała

*DIETA 1000 CAL ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO ODCHUDZANIA SIE

Polecane posty

poprostu_karolina-czyty wiesz jak ten m-c szybko zleie,nim się oglądniesz to zobaczysz efekty swojej ciężkiej pracy-Wszystkie zobaczymy...ja postanowiłam liczyc kcl i tak robię,do tej chwili pochłonełam 520 kcl,byłam na spacerku z synkiem więc do 17 mam jeszcze rezerwę.Muszę tylko kupić sobie jakis balsam,bo mam wysuszona skorę.Ktoś pisał o kremie Evelin-ciekawe czy skuteczny,a może jakiś inny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie zrobiłam peeling kawowy :) dziewczyny rewelacja - skórę mam taka jak pupcia niemowlaka :) Ja stosuję ten peeling kawowy, oliwkę w żelu i krem na rozstępy :) i to w zupełności wystarczy. Przynajmniej mi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubusia209
ja zjadlam jabluszko i dopije kawke z cukrem oczywiscie i to ostatnie kalorie na dzis, mam nadzieje ze jakos wytrzymam, pewnie pierwsze pare dni bedzie mi ciezko na 1000 bo naprawde duzo jadlam ostatnio:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ja już się mogę zwierzać ;) activia na obiad dwa naleśniki z mięskniem < uups > kolacja jabłuszko i grejpfrut ;) tyle .; P dziś ciągle ćwicze i żadne jedzenie nie przechodzi mi przez gardło ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak tam Dziewczyny idzie? chyba nie najgorzej co?? ja sobie zrobilam spacerek i to nawet niezly nie pojechalam jak zwykle samochodem a pieszo no i zaopatrzyłam sie w owoce: jablka, kiwi i grejfruty no i marchewke jakbym miala kryzys :-) a do tego suszone morele maja sporo kalorii ale jezeli najdzie ochota na cos slodkiego sa jak znalazl. Jezeli chodzi o ten peeling kawowy ja go robie juz od dawna jest rewelacyjny jak dla mnie zaden kupny peeling nie ma takich wlasciwosci \"sciernych\" jsk ten. Dla mnie rewelacja do tego pachnie kawka mniam mniam no, ladnie wygladza no ipomaga na celulit (tylko trzeba byc bardzo cierpliwa i systematyczna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabeth--> co ile robisz ten peeling? Codziennie? Jesli chodzi o moj jadlospis to zjadlam dzis: -sniadanie: bułke posmarowana margaryna pomidor i ogorek -obiad: piers z kurczaka (smazona) + 200g pieczarek -kolacja: pol kostki twarogu+100g jogurtu o smaku owocow lesnych :D i garsc otrebow przennych I to by bylo na tyle. Nie pije w trakcie posilkow bo dieta rozlaczna mi tego zabrania- dlatego nie dopisalam do zadnego posilku herbaty. Przed chwila bylam w rossmanie i kupilam tabletki Apple Gold (ocet jablkowy w tabletkach) od jutra zaczne je brac. 2 razy dziennie 2 tabletki przed posilkiem. Na ulotce dolaczonej do tych tabletek znalazlam reklame tabletekZuccero Gold- to wyciag z morwy bialej, tabletki te blokuja dzialanie wchlaniania cukrow z przewodu pokarmowego! Moze te tez sobie kupie?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arpana ten peeling robie co drugi - trzeci dzień mam dość wrazliwą skórę wieć częsciej nie moge go robic ale mimo mojej wrazliwej skory ten peeling nie uczulil mnie ani nic z takich rzeczy a skora jest po nim gladka ze szok szczegolnie uda brzuch i biust do tego super masaz bo ziarenka kawy swietnie masuja czasami dwa razy w tygodniu robie sobie ten peeling na dloniach tez dobrze dziala potem gruba warstwe kremu do rak i sa naprawde gladkie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arpana a napisz cos wiecej o tej diecie rozlacznej jak dorzucisz jakies przykladowe menu bede wdzięczna :-) ja staram sie nie łączyć np chleba z wedlina czy kasz, ziemniakow z miesem tylko raczej mieso jem z warzywami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym się do Was przyłączyć... Czy można??? Mam do zrzucenia aż 28 kilo.... Czy dla nastolatki ta dieta jest odpowiednia?? Jakie mogą być skutki uboczne? Ile by trwała w moim przypadku? Czy po zakończeniu jej nie będzie efektu \"JOJO\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomózta looodziskaaa
proste pytanie z serii:co jecie na sniadania i kolacje,proszę o ubogokaloryczne przepisy ,dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOALKA_1990 wiatj :) miałam podobny problem...widze ze nawet ten sam rocznik jestesmy :) dobrze trafiłas :D bo moim zdaniem ta dieta jest najlepsza...nie ma efektów jojo...poprostu zmieniasz swój sposób żywienia na zdrowszy :) i ruch jest niezbedny przy tym :D ja juz na dzisiaj skończyłam jedzenie..jestem z siebie zadowolona.. duzo pocwiczyłam,pobiegałam...a oprócz tego miałam dzisiaj duzo ruchu :)wypiłam z 2l wody dzisiaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"pomózta looodziskaaa " wystarczy zebys sledziła posty ... codziennie wieczorem sie spowiadamy xDD kolezanka powyzej np na[isała co zjadła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! co do pilingu kawowego-jest super i każdemu go polecam,fakt później jest dużo mycia, nie tylko ciała ale wanny,brodzika,kafelek...ale jest suuuuper!Efekty natychmiastowe. Ja również stosuję diete niełączenia i od wczoraj bardziej skupilam się na liczeniu kalorii,nie jest to takie trudne jak mi się wydawalo.Jeżeli chodzi o menu na śniadanie-nie jestem dobrym przykladem bo zazwyczaj piję kawę i tyle a kolacji nie jadam wogóle,no dzis wyjątkowo zjadłam pomarańczę.I moja główna zasada po 18 nic nie jem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabeth: podobno nie ma po niej jojo. chudnie sie wg. stron internetowych 2.5 kg na tydzien, ale laski ktore stosowaly ta diete mowia ze 1.5 kg czyli i tak dobrze. ja jestem na niej 2-gi dzien wiec nie moge powiedziec nic o skutkach. Na czym polega W trakcie posiłków nie wolno łączyć produktów węglowodanowych (np. ryżu, chleba) z białkowymi (np. mięsem, jogurtem). Trawienie jest wtedy efektywniejsze, bo poszczególne enzymy, które oddzielnie rozkładają białka, tłuszcze i węglowodany, nie są wydzielane równocześnie. Każdego dnia możesz zjeść trzy główne posiłki oraz dwie przekąski, w postaci np. jabłka czy strąka papryki. Śniadanie jest niestety ubogie – wyłącznie owoce lub soki. Całkowicie eliminujesz z jadłospisu: cukier, sól, kawę, mocną herbatę, napoje gazowane, czekoladę i wszelkie alkohole. Co do czego By ułatwić sobie komponowanie posiłków, wszystkie produkty żywnościowe dzielisz na trzy grupy. Grupa pierwsza to produkty białkowe: mięso, drób, ryby, jaja, fasola, sery o zawartości tłuszczu poniżej 50 proc., mleko, jogurt, majonez. Do tej grupy zalicza się również owoce – ale bez bananów. Grupa druga to produkty węglowodanowe: pieczywo, makarony, ziemniaki, ryż, kasze, banany. Grupa trzecia to produkty neutralne: warzywa korzeniowe (np. marchew, buraki), liściaste (np. sałata, kapusta), sery o zawartości tłuszczu powyżej 50 proc., śmietana, twarogi, orzechy, tłuszcze (np. masło, oleje roślinne, oliwa z oliwek, margaryna), wędliny, miód, zioła. Ponieważ zgodnie z założeniami diety obok siebie nie mogą się znaleźć artykuły z grupy pierwszej i drugiej – masz do wyboru posiłki składające się z produktów z grupy pierwszej i trzeciej (np. ryba plus warzywa) oraz drugiej i trzeciej (np. kasza gryczana z masłem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Arpana chyba ja zastosuje. W sumie dzisiaj naprawde dobrze mi poszlo zjadlam tak na oko 800-900 kalorii wlasnie jem jablko i to koniec na dzisiaj. Miałam zjesc kolacje jakąs ale nawet mi sie nie chce :-). A co zjadłam: sniadanie: jogurt 0% (ten wiekszy) + musli i pare winogron obiad: sałatka grecka + gotowane brokuły bez zadnych dodatków podwieczorek jabłko+ pare (chyba ok7) suszonych morel i kilka suszonych zurawin ( naprawde polecam szczegolnie jak chce sie cos slodkiego maja dosc kwasno-cierpki smak wiec odechciewa sie slodkiego) kolacja: jablko Do tego wszystkiego godzinka cwiczen + 2,5 godzinny spacer No a jak tam u was Forumowiczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj nie moglam cwiczyc :/ Glowa boli mnie caly dzien i mialam 2 krwotoki z nosa ;/ nie wiem co sie dzieje... A jakie cwiczenia robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robie 6 weidera na brzuszek i cwiczenia na uda i posladki fajne sa na stronce www.stylistka.pl zakladka fitness z tej serii tez sa na brzuch, duzy plus ze sa zdjecia animowane wiec mozna dokladnie zoabczyc jak sie je wykonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprstu_karolina
ta dieta niełaczenia mi się podoba :) zastosuje ja mysle ze ona +1000 kcal beda do siebie idealnie pasowac :) juz widze gdzie robilam podstawowe błedy np gotowana piersc z kurczaka + ryz lbo kanapka z serem i szynkom no jutro sie na ta diete jeszcze przerzuce i jak bedzie 1.5 na tydzien to genialnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również już po śniadanku: 2 jajka gotowane kilka liści sałaty (tak do pochrupania) i surowka z marchewki skropiona cytryna i oliwa z oliwek no i oczywscie herbata zielona i wlasnie pije czerwona. Udalo mi się zjeśc bez zadnego pieczywa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na wczorajszą pizzę się na skusiłam, oj a jak pachniała, ale niee ;) Ktoś z góry mi chyba wynagrodził me cierpienia i waga pokazała dziś -0.5 kg mniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od kilku dni jem na śniadanie cały czas jedno i to samo czyli: jogurt i do tego pije kawe z mlekiem. ale powoli zaczyna mnie to nudzic;) zdążyłam sobie jeszcze dziś poćwiczyć z ciężąrkami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madeleina1990 ja też wczoraj nie skusiłam się na pizze wiec obie wygrałyśmy czy to nie super uczucie? :-) w moim przypadku gdybym się skusiła to byloby to tylko i wyłącznie łakomstwo bo wcale nie byłam glodna i tak niestety często się zdaża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabeth w moim przypadku również łakomstwo bo byłam najedzona ( miska z owocami ) a jednak miałam ochotę się skusić.. Jeszcze mi mój kazał jeść ;p ale tak jak napisałaś - możemy czuć się wygrane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×