Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wytrwała

*DIETA 1000 CAL ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO ODCHUDZANIA SIE

Polecane posty

ja na obiad zjadłam surówke z pekińskiej +mały pupet gotownay mielony i pół schabowego w panierce... potem godzinke pojezdziłam na rowerze...bo tak piekna pogoda ze szkoa siedziec w domu :P a teraz znowu do ksiazek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wam zazdroszcze bycia w liceum! Tam bylo tak malo nauki ;( ja na jutro mam 300 stron, na wtorek 100 a na czwartek 250 :o takie tam male kolokwia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hym a ja zjadlam rosul z makaronem a to chyba białka i węglowodany :( pomyslałam po fakcie a tak to zjadlam półki co 2 pomarancze 200g piersi z kurczaka gotowanej i saltka z miodorów makaron z rosołem a na kolacje zjem serek wiejski uwielbiam go a ma niecale 200 kcal :) takze dzis dobrze w 1000 sie zmieszcze :) a jak wam idzie jeszcze wieczorem bede cwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arpana a ja myslałam ze ja mam duzo :P bo czasem juz nie wyrabiam... a na jakich studiach jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosol to chyba tluszcz i weglowodany wiec moze byc :) ja tez dzis nie chodze glodna sniadanie: grahamka 50g posmarowana margaryna z pomidorem i ogorkiem 2 sniadanie: deser z korona i jablko obiad: piers smazona i wazywa na patelnie 100g i narazie to wszystko. planuje jeszcze albo wypic kefir albo jablko albo winogrona albo twarog z jogurtem ale narazie winogrona wygrywaja :p albo zjem twarog i winogrona... hmmm... w sumie to nie bedzie duzo kcal. I tak malo wychodzi ale nie chce dobic do 1000 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam za soba spacer 1,5 godzinny w taka pogodę to normalnie grzech nie wyjść czyzby wiosna juz naprawde przyszła? :-) Na obiad zjadłam surówke z pekinskiej, papryki, pomidora i fety do tego dwie kromki pelnoziarnistego chlebka fitnes potem jabłko no i niestety skusiłam się na 3 kostki czekolady gorzkiej 99% (to niestety moja slabość) no ale właśnie skonczylam swoje cwizenia i zrobilam podwojna liczbe powtorzen niz zawsze ( to za ta czekolade) wiec wyszlo... az sama sie zdziwilam... godzinne i 20 minut :-). Na kolacje planuje zjesc jablko i dwie manadarynki no i moze garsc suszonej zurawiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec weszlam na taka fajna stronke, kalkulatora kalorii --> http://zdrowie.onet.pl/1221268,2413,,,,kalkulator_kalorii,kalkulator.html i obliczylam ze razem z twarogiem i winogronami bilans na dzien dzisiejszy wyniesie ok 800 kcal :D no! Czyli wlasnie jem twarog z jogurtem, breja... ale dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe dziewczyny:) kurcze fajnie ze wieciej nas jest:D a o wytrwala myszlisz i inne dziewczyny na temat tego by zrobic tabelke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś byłam na imieninach cioci... no i no było bardzo dużo kuszących potraw i to dziś zjadłam i wypiłam: -herbatkę z insuliną i guaraną x2 -pół małej piersi z kurczaka niestety ale usmażonej :( (fuj, ale musiałam zjeść bo wszyscy jedli, a nie wypada nie zjeść niczego, no prawie) -dużą porcję surówki z kapusty białej, marchewki,cebuli oraz kiszonego ogórka -ok.15 małych marynowanych maślaków -(za to możecie na mnie nakrzyczeć, nie żdziwilabym się gdybyście to zrobiły, pewnie powiecie,że mam słabą wolę itp.) 2 łyżki agrestowej i 2 łyżki truskawkowej galaretki z 2 łyżkami \"śnieżki\" -no muszę się wam przyznać,że... zjadłam 3 wfelki kokosowe czuje się tak bardzo ociężale i grubo i zaraz idę robić brzuszki ... A zna ktoś jakieś łatwe i nie przeciążające organizmu ćwiczenia??? Mam doła, bo jestem grubą świnią.......... :\'\'\'\'\'\'(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOALKA_ 1990 tylko spokojnie to że zjadłas troche wiecej nie znaczy ze odrazu przytyjesz niewiadomo ile nie panikuj, zrób brzuszki wiecej ile dasz rade moge ci polecic cwiczonka ktore ja miedzy innymi tez robie http://www.stylistka.pl/zdrowie/fitness-i-forma/chcesz-miec-zgrabne-posladki i na brzuszek http://www.stylistka.pl/zdrowie/fitness-i-forma/zegnaj-brzuszku bądz tez caly trening kompleksowy http://www.stylistka.pl/zdrowie/fitness-i-forma/kompletny-trening-w-30-minut dla mnie są to dobre cwiczenia robie je juz jakis czas :-) I glowa do gory kazdemu sie zdaza wiadomo imieniny urodziny czy wypad gdzies ze znajomymi ale dasz rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekamy az sie pojawi wytrawla i ona zdecydje jest moja wspolzalozycielka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zjadlam dzis dokladnie to co zaplanowalam mysle ze w jakis 800-900 sie zmiesciłam :) oprucz tego bylam jeszcze na godzinnym spacerku I jeszcze dzis wyprubuje cwiczenia które poleciła Elizabeth dzięki ci wielkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za podtrzymanie mnie na duchu!!! ;) Teraz jem ostatni posiłek na dziś a jest to surówka z 5 liści sałaty lodowej, 1 marchewki doprawione do smaku sokiem z cytryny połową małej łyżeczki(takiej od cukru) oleju rzepakowego(innego nie miałam w domu :( )oraz pieprzem ziołowym chyba to nie ma zbyt dużo kalorii? Jak myślicie? A piję jeszcze herbatkę z inuliną (we wcześniejszym wpisie napisałam że z insuliną sory po prostu poprzekręcały mi się literki) i guaraną(podobno dodaje energino ta guarana) A wy jak myślicie\?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie sądze żeby 5 listków sałaty i marchewka ci jakoś specjalnie zaszkodziły :-). A powiedz mi KOALKA_1990 co to jest za herbatka która pijesz? jaką ma dokladnie nazwe i działanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nazywa się \"FitTime Oczyszczanie\". Pomaga szybciej oczyścić organizm z toksyn. Składa się głównie z inuliny(pełni funkcję błonnika pokarmowego) oraz guarany(zawiera naturalną kofeinę przez co działa orzeźwiająco). Możesz ją kupić w Biedronce...A jedna saszetka (2,0 g) po przyrządzeniu ma tylko 1,6 kcal!!! A jeszcze jedno możesz pić na dobę tylko 3 saszetki... ;/ Jest ta cherbatka trochę dziwna w smaku, ale jak doda się plasterek cytryny to da się znieść....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dobre trawienie moge polecić bardzo prosty sposób wystarczy rano na czczo wypić szklanke wody z sokiem z jednej cytryny skutecznie oczyszcza organizm i przyspiesza przemiane materii, metoda godna polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ja dzis zafundowalam sobie ten piling kawowy :) nie umiem wyrazic podziwu dla efektu jaki mam po nim skóra gładka chyba bardziej niz pupcia niemowlecia no poprstu cudo moge sie teraz dotykac i dotykac bez końca i ładnie pachne kawusia poprostu pełen zachwyt. No i do tego dałam sobie na brzuszek krem antyceluitowy no i jakies tam ma jeszcze działanie i obwinełam folia sporzywcza ale mi grzeje tam strasznie goraca nie wiem ale chyba pujde z tym spac co ? poradzcie dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry nowy tydz nowe postanowienia:) ja dzis jogurt 400gram zjem i salatke z kapusty pekinskiej i chodzmy sie walilo i panilo nic nic wiecej:P w koncu w czw sie waze a chce zobaczyc 87 na wadze i koniec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja już jestem po sniadanku: na czczo wypilam wode z sokiem z cytryny i zjadłam surówke z białej kapusty,marchewki i z koperkiem, do tego kromke pelnoziarnistego chleba no i czerwona herbatke a teraz w pracy popijam zielona. W planach mam w pracy: jogurt i dwa jabłka, a na obiad: warzywa na parze z jakąs surówką (jeszcze nie wiem co mam tam w lodówce), na kolacje jałbko i kiwi, no i koniec jedzenia. Oczywiście do tego duzo zielonej i czerwonej herbaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) Ja juz po kolokwium! Zdalam :D Na sniadanie grahamka z pomidorem i ogorkiem i tabletka Apple Gold :) pozniej planuje zjesc winogrono nastepnie 2 jajka a na kolacje 2 jablka :) zobaczymy czy sie uda. pewnie bedzie mnie glowa bolala ale nie poddam sie :) wezme Ibuprom ;p Planuje dzis wybrac sie na solarium bo moj dekolt az drazni oczy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja wsystkim dziewczyną! A to co dziś już zjadłam: -2 kanapki z białego pieczywa (niestety innego nie mam w domu :(( ) z margaryną(delmą) sałatą, pomidorem i ogórkiem (jest mi bardzo smutno bo moja mama ubiegła mnie ze śniadaniem a ona jak na złość grubo smaruje masłem fuj!!! obrzydlistwo!!! a na dodatek też sporo soli a ja wogóle nie sole tylko dodaje zioła (a miałam dziś ochotę na kanapkę z młodym szczypiorkiem) A muszę przyznać rację Elizabeth... że wypijane codziennie wody z cytryna oczyszcza organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten pomysł z wodą i cytryną wydaje sie że to banalna sprawa ale naprawdę poprawia przemiane materii warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie piję czerwona herbatkę z plasterkiem cytryny(poprawia mi smak ta cytryna). Gotuję w mędzyczasie warzywa ok. 25 dkg z pieczarkami bo uwielbiam pieczarki ( to wszystko bez dodatku soli) a później pójdę poćwiczyća niech to mam dziś klasówkę z odrzywiania z bioli ale spox umie przecież kształcę sie tym temacie od kilku dni... A nauczycielka przyjedzie pewnie koło 14-15 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Jak mija dzień? Pogoda cudowna 🌼 oby zagościła już na dłużej Nie chcę widzieć śniegu ani deszczu !!! :o Ja na sniadanko zjadłam na szybko fitness z mlekiem na drugie , pół jabłuszka - albo jedno malusie,jak kto woli :P na obiad : pomidorowa a na kolację activię zjem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie aż chce się żyć-przy takiej pogodzie czlowiek jest pełen radości,zapału i optymizmu,ja byłam z synkiem na 3 hspacerku,było bardzo milo i przyjemnie.Jak sobie postanowiłam tak zrobiłam-sałatka z pomidorem,rzodkiewka,ogórkiem i feta juz gotowa,kupiłam sobie serum Lirene na cellulit i z garniera Ultra Lift na smarszczki-zobaczymy czy cospomoże.Wiadomo lepiej zadbac o siebie niż później żalowac że sie tego nie robiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :0 co do tabelki jestem jak najbardziej za :) dzisiaj mam mase nauki...wiec doczytam wszystkie watki wiczorkiem na spokojnie i sie odezwe :) pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz jem suróweczkę ważywną z: -sałaty lodowej -marchewki -szczypiorku -pora -sosu zrobionego z łyżeczki oleju, łyżki soku z cytryny(dla mnie ocet jest zbyt kwaśny) :)) oraz pieprzy ziołowego z \"Prymata\" Mi taka mieszanka bardzo smakuje :) A wczoraj wieczorkiem zrobiłam 50 brzuszków, chyba ćwiczyłam z godzinę i wogóle nie czuję się zmęczona :)) I dziś też będę ćwiczyła zaraz lecę się przebrać w dres... A znace jakąś ciekawą stronę z łatwymi, niskokalorycznymi i szybkimi potrawami (mi jak na razie do głowy przychodzą różne sałatki i kanapk) na kolację zjem chyba 2 jajka na miękko, jak myślicie dużo to ma kalori wiem, że żółtko ma więcejniż białko ale dziś za mna cały dzień chodzi pochota na jajko na miękko... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×