Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wytrwała

*DIETA 1000 CAL ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO ODCHUDZANIA SIE

Polecane posty

Ja podobnie popiijam sobie 2 zielona herbatke i wlasnie parze czerwona jak narazie jest niezle musze wytrzymac do obiadu (ok godzin 15) nie podjadając bo to jest najgorsze szybko traci sie kontrole i niby tylko troche sie czegoś przegryzie a wyjdzie dodatkowe 150-200 kalorii takze herbatki to super rozwiazanie a ja do tego uwielbiam zielona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... ale byłam wczoraj zakręcona- moim celem jest osiągnięcie wagi 60 kg (bo 69 juz mam:P) moje dzisiejsze śniadanie: kubek kawy z mlekiem i jogurt ale nie chce mi się liczyć ile to kalorii;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zielona wole :P ale czerwona lepiej spala tłuszcz wiec sie przerzuciłam na ta:D pyszna jest zielona z liptona z mieta XD ja najpierw o 13 zjem troche jogurtu naturalnego z musli a o 15 jakis mały obadek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady_Marika na moje oko jakies 150 :D kawa wiem ze ma 2 cal jogurt ok 80 cal (jeszcze zalezy jaki) no i mleko jak słabo procentowe to tez niewiele:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże jak ja mam dość mojego brata,przez niego się tylko denerwuje .. a w stresie przynajmniej nie jem hehe .. :P mi herbatka czerwona nie podchodzi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba zaraz wymiękne moj mężczyzna ma zamair zamowic pizze na obiad :-( jejku walcze z soba zeby nie zjesc ale bede twarda i dam rade, wytrwam tym bardziej ze sloneczko swieci super pogoda i do lata juz coraz blizej nie złamie sie o NIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem juz po praniu i to w takiej frani wiec to troche energii pochlania, ale rowniez juz po obiedzie, tez pije zielona herbate, czerwona w domu mam ale strasznie jej nie lubie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to witaj w klubie Madeleina1990 dokladnie taka pyszniutka serow ale spoko damy rade niech sobie jedza jestesmy silne i wytrzymamy :-) byle pizza mnie nie złamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzeiwczyny a jakie macie pomysły na niskokaloryczne kolacje bo w sumie mi to sprawia zawsze najwiekszą trudność nie chce mi sie jeść ciągle jugurtu czy kanapki itp. to wole jeść rano kiedy nie mam czasu na nic wiec wezme jogurt i po sprawie ale wieczorem moge sobie cos przygotowac. Może macie jakieś przepisy na salatki, surowki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem ja wieczorem też nie mam pomysłów, często jem jajko. albo twarożek + jogurt +rzodkiewka i szczypiorek ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elizabeth no niestety raczej jem wlasnei jogurt badz kanapki, a tak w ogole to jestem zaopatrzona w wode mineralna i butelka monimum musi dziennie byc:D popijam sobie caly czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja proponuje na kolacje kapuste pekinska z soesm knor...jest mało kaloryczna i mozna jej zjesc troche :D i w maire zapycha ja teraz czekam do 15 na obiadek :P a czerwonej herbaty tez nie lubie ale pije ja bo wiem ze ona bardziej pomnoze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wiem!! dziś na kolacje ugotuje sobie kasze gryczana ta z warzywami suszonymi pychotka ma sporo kalorii to fakt ale jest też bardzo zdrowa ma blonnik zreszta zjem jej niewiele do tego ogorek i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale teraz pędze do galerii trzeba sobie zrobić jakąs przyjemność przy okazji niezły spacer. Miełgo dnia Dzwieczyny wpadne tu później. Madeleina1990 nie daj się z ta pizzą ja sie nie dam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki :) ja juz po obiedzie, smazona piers kurczaka + 200g pieczarek. myslalam ze nie zmieszcze tylu ale udlo sie :D maja tylko 35kcal/100g wiec wolalam sie nimi zapchac. Jesli chodzi o smazona piers to jestem na diecie rozlacznej i 1000kcal jednoczesnie, ale dieta rozlaczna nie zabrania mi smazyc :) wazne ze mieszcze sie w 1000, choc nieraz duzo mniej zjadam. NA kolacje planuje twarog z jogurtem, niestety owocowym bo z naturalnym strasznie mi niesmakuje! A wy jecie jogurty owocowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabeth: ja juz dzis bylam za zakupikach :) troche poprawia humor. Kupilam tylko bluzke, spodni wolalam nie przymierzac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemanko ja tez chce
schudnac czy moge z wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie tak mysle zeby za kazdy zgubiony kilogram odkladac cos a potem pojsc na gigantyczne zakupy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja miałam na obiad pizze hehe ale robionom i zjadłam wsumie nie duzy kawałek mysle ze i tak dzis 1000 nie przekroczylam tylko ze to ma duzo tłuszczu pewnie :( ehh ale trudno ide zaraz robic brzuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możecie mi podać adres stronki z przykładowymi posiłkami w diecie 1000kcal? please...bo zaczynam w poniedziałek. Muszę sobie kupić spodnie o rozmiar mniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×