Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wytrwała

*DIETA 1000 CAL ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO ODCHUDZANIA SIE

Polecane posty

Wlasnie analizuje co dzisiaj zjadłam więc: rano mleko z musli (ale ni te slodkie platki sniadaniowe ale prawdziwe musli z platkami owsianymi i tymi innymi otrebami napewno jest mniej smaczne ale za to zdrowsze od tych wszystkich slodkich ) do tego obowiązkowo hertaka czerwona, potem w pracy jogurt niestety ten duzy 350g ale za to 0 %, 2 kiwi i jablko, 3 herbaty zielone (dodam, ze je uwielbiam ) i 2 czerwone, na obiad warzywa mix mrozone tyle tylko ze ja je gotuje na parze do tego 2 jajka gotowane i surowka z białej kapusty, marchewki i jablka, na kolacje serek waniliowy z 2 lyzkami musli, jablko i 2 mandarynki wiec chyba nie jest zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj mleko 3,2% ( muszę zmienić na 2% ) + płatki fitness potem na obiad 8 pierogów a na kolacje jabłko no a na deser mały kawałek ciasta, moja mama robi pyszne i nie mogłam się oprzeć.. no i oczywiście pełno zielonej i czerwonej herbaty, chociaż bardziej mi smakuje zielona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madeleina1990 osiemnastka w pazdzerniku a ty?:D ja zjadłam : sniadanie pół grahamki małej + 2 łyzki jogurtu naturalnego 0,5 % ; obiad grahamka, kubek barczu nie zabielanego ; deser surówka z pekińskiej (mało kaloryczna:D) kolacja 2 kromki ciemnego chleba... no i jeszcze niedawno jogurt zjadłam ;/ czuje ze zbedny on był....ale mysle ze zmiesciłam sie w 1000 cal :) a oprócz tego szybki spacer (bo nie miałam z kim biegac dzis:D) 20 brzuszków i rowerek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na szczęście miałam dzisiaj wf, ostro dała nam w kość więc kilka kcal mniej ;) hehehe. a ja 18stkę mam w czerwcu, ;P Oj muszę kupić sobie jakies spodnie dresowe i zacząć biegać ale sama muszę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubusia902
witajcie dziewczyny, chce dzis zaczac dietke, moge sie dolaczyc?? nie bede liczyc kalorii, bo pewnie mi sie nei chce, ale kiedys liczylam, to mniej wiecej wiem jak to wyglada i bede sie starala jesc ok 1000 kcal, kurcze ladna pogoda z apasem a tu niepotrzebne kilogramy tkwia na mnie:( przygarniecie mnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kubusia902 :) zagladaj tu jak najczesciej! :) Ile wazysz? Ile masz wzrostu? JA dzis dziewczynki weszlam na wage i mam 57 kg :] nie wiem czemu w 2 dni poszedl kg. Pewnie to woda, ale dobre i to! :) Dzis juz po sniadanku takim jak wczroaj :) DAMY RADE!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arpana---> dziekuje za przywitanie, zrobilam stopke i w niej wszystko widac jak sie mam:) ja bede raczej jesc to co mam w domku i dzis na sniadanie byla jedna kromka zwyklego chleba z jajkiem i pomidorem, bede chciala dolaczyc cwiczenia, w ogole jestem strasznie zmotywowana bo wczoraj uslyszalam cos od swojego chlopaka, tzn nie chcial byc zlosliwy, ale tak w sumie pierwszy raz uslyszalam ze jednak jest swiadomy moich kilogramow i chce to zmienic, dla siebie i zeby jemu sie podobac, bo strasznie strasznie mi na nim zalezy❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubusia: jak zrobilas stopke ? ;/ nigdzie nie moge znalezc tej opcji... Dla chlopaka nie warto sie odchudzac :/ jesli nie podobasz mu sie teraz to chyba cos jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arpana---> na gorze tej strony sa preferencje, wejdz w nie i wybierz opcje B, tam podasz swoj nick i haslo i bedziesz mogla zmieniac swoje ustawienia i tam sa dwa pola o sobie i stopka i wpisz sobie tam cos do stopki co bedziesz chciala, podobam sie mojemu chlopakowi, wiem to tylko tak cos tam zartem napomknal nic co by mnie urazilo i nawet ostatnio powiedzial mi ze podoba mu sie moj brzuszek, ktory kuuuuurcze jest duzy, tak wiec wiem ze mu sie podobam, ale wiem ze nie jestem idealna, chce to zrobic dla siebie, ale jesli to zrobie pewnie bede podobac mu sie bardziej, a wtedy bede sie martwic mniej ze bedzie sie ogladal za jakimis szczuplasami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina--> pewnie ze tak, zapraszamy! :) Ja teraz lece na zakupy do rossmana bo mi sie wszystkie kosmetyki skonczyly! :) bede pozniej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe forumowiczki :D ja juz po sniadaniu : 2 kromki ciemnego chcleba i cwiartka ciemnej bułki :D i popijam herbatka slim :D nastepna przegryzka o 13:D zjem troche jogutu nat 0.5% a na obiad moze surówka z miesem na parze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim!Tak jak sobie dziś postanowiłam tak zrobię-zaczynam bardziej przykladać się do liczenia kalorii.W końcu to też jest jakis wysiłek i obowiązkowość.Zobaczymy jak mi to wyjdzie...u mnie za oknem deszcz:-( a wczoraj bylo tak pięknie-kiedy w końcu zawita wiosna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tak samo z pogoda :/ myslałam ze pojde sobie w soneczny dzien pobiegac... :/ ale trudno w deszcz tez mozna ! od dzisiaj zaczynam bardziej systematycznie biegac :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny Przed nami kolejny dzien do lepszego jutra :-) Umnie za oknem przepiekne sloneczko az chce się żyć. Ja juz jestem po ponad godzinnych ćwiczeniach rano jakos lepiej mi jest sie zmobilizować bo wiem że mam to już za soba chciaż nie traktuje tego jako kary. Na sniadanko zjadłam jogurt 0 % z porcja musli i pare winogron, a na obiad plnuje zjeśc sałatkę grecka z odrobina sera feta i gotowane brokuły a w między czasie jakieś jablko czy pomarańcza. Zycze milego dnia Forumowiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim skromnym zdaniem jedyna sensowna dieta to właśnie 1000 kcal i ćwiczenia. Przez 3 miesiące (niecałe) schudłam 10 kg. Skóra ładna a nie obwisła i odwodniona jak po wynalazkach typu kopenhaska , norweska czy innych dietach cud po których jojo murowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie dziewczyny
nie wiem czy się nie naraże prosząc o przykladowe jadlospisy na 7 dni,rozne wersje menu diety 1000 kcal ? przydalyby sie tez dobre tabele kalorii co Wy na to dziewczyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie dziewczyny
nie wiem czy się nie naraże prosząc o przykladowe jadlospisy na 7 dni,rozne wersje menu diety 1000 kcal ? przydalyby sie tez dobre tabele kalorii co Wy na to dziewczyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie dziewczyny
nie wiem czy się nie naraże prosząc o przykladowe jadlospisy na 7 dni,rozne wersje menu diety 1000 kcal ? przydalyby sie tez dobre tabele kalorii co Wy na to dziewczyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze sie przyda
1. Wszystko co przekracza 100 kcal precz Pierwsze trzy tygodnie: NIE PIJEMY !!! 50 g. wódki - ok. 120 kcal. 1 puszka piwa - ok. 280 kcal. 50 g. 38% Whisky - ok. 100 - 120 kcal. - porównywalne w z wódką Cola, słodkie, gazowane napoje - pa, pa... NIE JEMY PIECZYWA ANI BIAŁEGO ANI CIEMNEGO TYLKO CHRUPKIE !!! 1 biała bułka - ok. 120 - 130 kcal. 10 dag szynki wołowej - ok. 170 kcal. 10 dag szynki wieprzowej - ok. 300 kcal. Ciemne pieczywo, choć zdrowsze również odstawiamy gdyż jest zbyt kaloryczne jak na pierwsze trzy tygodnie. Stop z masłem, śmietaną, serem żółtym i białym - o tłustym nawet nie myślimy... NIE JEMY SUSZONYCH OWOCÓW !!! rodzynek, winogron, moreli, śliwek, daktyli... WIEPRZOWE MIĘSO - WYKLUCZONE !!! KIEŁBASA - pa, pa... 2. Co wolno w zamian: W DUŻYCH ILOŚCIACH MOŻNA ! mandarynka - ok. 25 kcal. pomarańcz - ok. 30 kcal. kalafior 10 dag. - ok. 20 kcal. grapefruit - ok. 70 kcal. brokuły brukselka kapusta biała kapusta kiszona ogórki kiszone czereśnie - zaspokoją głód cukru porzeczki maliny jagody brzoskwinie morele + STRĄCZKOWE ZE WZGLĘDU NA BŁONNIK fasola groch niełuskany ZALECANA WARTOŚĆ KALORYCZNA POSZCZEGÓLNYCH POSIŁKÓW: · I śniadanie 250 kcal · II śniadanie 100 kcal · Obiad 350 kcal · Podwieczorek 100 kcal · Kolacja 200 kcal WYTYCZNE DO JADŁOSPISU DZIENNEGO (ILOŚCI PRODUKTÓW PODANE SĄ W RACJI POKARMOWEJ): · I śniadanie: o mleko lub napój mleczny lub zupa mleczna o pieczywo mieszane o masło roślinne lub majonez na białku jaja 1 o jajko gotowane na miękko lub w koszulce lub chuda wędlina lub chudy twaróg o dodatek warzyw lub owoców · II śniadanie: o surówka warzywna lub twaróg z jabłkiem lub owoce z herbatnikiem · Obiad: o zupy czyste lub zupy warzywne bez ziemniaków, kasz, makaronów np. barszcz czerwony, barszcz biały zupa pomidorowa lub zupy z dodatkami przewidzianymi w racji pokarmowej o potrawy z chudego mięsa, drobiu lub ryb – gotowane, pieczone w folii lub w formie budyniu, lub potrawy z chudego twarogu o warzywa gotowane lub surówki z dodatkiem oleju lub owoce · Podwieczorek: o pieczywo z twarogiem lub wędliną, lub owoce, lub napój owocowy lub mus owocowy z herbatnikiem · Kolacja: o ryba lub drób w galarecie, lub ryba po grecku, lub leniwe pierogi z bardzo małym dodatkiem mąki kładzione łyżką, lub sałatka jarzynowa (jeśli równocześnie podana jest wędlina, twaróg lub inny produkt zawierający białko zwierzęce) o dodatek pieczywa o napój mleczny lub owocowy, lub herbata (z cytryną, bez cukru) 1 majonez na białku jaja: składniki: 1 szt. białka jaja, ½ szklanki oleju sojowego, sok z cytryny, cukier i sól do smaku; wykonanie: białko jaja ubijać, dodać trochę soli i dalej ubijać, dodając stopniowo olej. W czasie ubijania majonez zakwasić paroma kroplami soku cytrynowego. Ubijać, aż doda się całą ilość oleju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie dziewczyny
nie wiem czy się nie naraże prosząc o przykladowe jadlospisy na 7 dni,rozne wersje menu diety 1000 kcal ? przydalyby sie tez dobre tabele kalorii co Wy na to dziewczyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze sie przyda
1. Wszystko co przekracza 100 kcal precz Pierwsze trzy tygodnie: NIE PIJEMY !!! 50 g. wódki - ok. 120 kcal. 1 puszka piwa - ok. 280 kcal. 50 g. 38% Whisky - ok. 100 - 120 kcal. - porównywalne w z wódką Cola, słodkie, gazowane napoje - pa, pa... NIE JEMY PIECZYWA ANI BIAŁEGO ANI CIEMNEGO TYLKO CHRUPKIE !!! 1 biała bułka - ok. 120 - 130 kcal. 10 dag szynki wołowej - ok. 170 kcal. 10 dag szynki wieprzowej - ok. 300 kcal. Ciemne pieczywo, choć zdrowsze również odstawiamy gdyż jest zbyt kaloryczne jak na pierwsze trzy tygodnie. Stop z masłem, śmietaną, serem żółtym i białym - o tłustym nawet nie myślimy... NIE JEMY SUSZONYCH OWOCÓW !!! rodzynek, winogron, moreli, śliwek, daktyli... WIEPRZOWE MIĘSO - WYKLUCZONE !!! KIEŁBASA - pa, pa... 2. Co wolno w zamian: W DUŻYCH ILOŚCIACH MOŻNA ! mandarynka - ok. 25 kcal. pomarańcz - ok. 30 kcal. kalafior 10 dag. - ok. 20 kcal. grapefruit - ok. 70 kcal. brokuły brukselka kapusta biała kapusta kiszona ogórki kiszone czereśnie - zaspokoją głód cukru porzeczki maliny jagody brzoskwinie morele + STRĄCZKOWE ZE WZGLĘDU NA BŁONNIK fasola groch niełuskany ZALECANA WARTOŚĆ KALORYCZNA POSZCZEGÓLNYCH POSIŁKÓW: · I śniadanie 250 kcal · II śniadanie 100 kcal · Obiad 350 kcal · Podwieczorek 100 kcal · Kolacja 200 kcal WYTYCZNE DO JADŁOSPISU DZIENNEGO (ILOŚCI PRODUKTÓW PODANE SĄ W RACJI POKARMOWEJ): · I śniadanie: o mleko lub napój mleczny lub zupa mleczna o pieczywo mieszane o masło roślinne lub majonez na białku jaja 1 o jajko gotowane na miękko lub w koszulce lub chuda wędlina lub chudy twaróg o dodatek warzyw lub owoców · II śniadanie: o surówka warzywna lub twaróg z jabłkiem lub owoce z herbatnikiem · Obiad: o zupy czyste lub zupy warzywne bez ziemniaków, kasz, makaronów np. barszcz czerwony, barszcz biały zupa pomidorowa lub zupy z dodatkami przewidzianymi w racji pokarmowej o potrawy z chudego mięsa, drobiu lub ryb – gotowane, pieczone w folii lub w formie budyniu, lub potrawy z chudego twarogu o warzywa gotowane lub surówki z dodatkiem oleju lub owoce · Podwieczorek: o pieczywo z twarogiem lub wędliną, lub owoce, lub napój owocowy lub mus owocowy z herbatnikiem · Kolacja: o ryba lub drób w galarecie, lub ryba po grecku, lub leniwe pierogi z bardzo małym dodatkiem mąki kładzione łyżką, lub sałatka jarzynowa (jeśli równocześnie podana jest wędlina, twaróg lub inny produkt zawierający białko zwierzęce) o dodatek pieczywa o napój mleczny lub owocowy, lub herbata (z cytryną, bez cukru) 1 majonez na białku jaja: składniki: 1 szt. białka jaja, ½ szklanki oleju sojowego, sok z cytryny, cukier i sól do smaku; wykonanie: białko jaja ubijać, dodać trochę soli i dalej ubijać, dodając stopniowo olej. W czasie ubijania majonez zakwasić paroma kroplami soku cytrynowego. Ubijać, aż doda się całą ilość oleju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście moim zdaniem dieta 1000 kalorii jest naprawde dobra zeby zrzucic zbędne kilogramy ale jezeli ktoś dużo ćwiczy to te 1000 kalorii moze okazać się za malo. Kiedyś stosowałam tą dietę jednoczesnie naprawde duzo cwiczyłam po 2-2,5 godziny codziennie na silowni schudłam duzo jednak po czwartym tygodniu miałam troche wycieńczony organizm bo nie doszlam na silownie zemdlałam w szatni także jezeli ktos sporo ćwiczy to lepiej chyba zastosowac dietę 1200-1500 kalorii. Ale generalnie ta dietka jest naprawde ok nie chodzi sie glodnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak uwazam :) ja od listopada jestem na tej diecie i schudłam 10 kg jak nrazie :) i nie zniechecilam sie tak jak po innny dietach np kapusianej po tygodniu juz miałam jej dosyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piję sobie czerwoną herbatkę a zaraz zaparzę zieloną, mam niezłe zakwasy po wczorajszej grze w kosza :) Dzisiaj jadę kupić sobie dres.. i zaczne biegać. szkoda,że sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz w całym domku posprzatałam wiec troche cal spaliłam :D wypiłam juz jedna slim herbatke i ide zaraz zrobic nastepna....do 13 musze wytrwać bez jedzenia xD a wieczorkiem pojde jeszcze pobiegac... aa i narazie 30 brzuszków zrobiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×