Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wytrwała

*DIETA 1000 CAL ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO ODCHUDZANIA SIE

Polecane posty

nick ...............wiek.....wzrost......waga poczat..ile ubyło......cel wytrwała ..........18 ... ...167 ... ........82... ...........10,5... .....62 firank_a............19........168............88,5....... .....2,1...........65 Madeleina1990.....18........174............77........... ....5............60 poprostu_karolina.17.........165.......... 84............... 6,5..........64 KOALKA_1990.......18........168...........86............ .....0...........58 arpana...............20........168............58........ .......3............48 Apocalypsis.........21.........163...........64......... .......2........... 55 Lady_Marika.......21.........174...........70........... ......4........60 Ważyć sie prosze i wpisywac w tabelke!!:) Mollahova, ty również:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane po weekendzie :) Ja w weekend baaaardzo nagrzeszyłam, bo była i pizza i 2 normalne obiady, i lody i słodycze i alkohol :D Skutek widać na wadze, bo stanęła na 62 kg :P ale się tym w ogóle nie przejmuję, bo weekend była fajny :) Dzisiaj sobie za to zrobię małą głodówkę, tj jakieś 400-500kcal i dalej walczę po 1000 ;) w piątek się zważę ;) U mnie pogoda też całkiem spoczko aż szkoda, że muszę iść na zajęcia.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie dzis nie wazyłam nie chciałam przezyc rozczarowania Wytrwała zdjęcia doszły :) a moje ? do ciebie dotarły ? Dziś zjadłam 3 kanapki z pasztetem zaraz bede jesc obiad ale jeszcze nie wiem co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jem pierś z kurczaczka :D Co lepiej jeść na śniadanie? Płatki fitness z mlekiem 0.5 % czy kromka ciemnego pieczywa z serkiem feta light. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :D u mnie tez sliczna pogoda :D zaraz mykam na solarke i pobiegac :D a zjadłam w sumie 150 g chleba ciemnego (223 cal), jabłko (50cal) pasztet (jakies 100 cal ) a pozniej zrobie sobie jeszcze kisiel :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrupcia
nick ...............wiek.....wzrost......waga poczat..ile ubyło......cel wytrwała ..........18 ... ...167 ... ........82... ...........10,5... .....62 firank_a............19........168............88,5....... .....2,1...........65 Madeleina1990.....18........174............77........... ....5............60 poprostu_karolina.17.........165.......... 84............... 6,5..........64 KOALKA_1990.......18........168...........86............ .....0...........58 arpana...............20........168............58........ .......3............48 Apocalypsis.........21.........163...........64......... .......2........... 55 Lady_Marika.......21.........174...........70........... ......4........60 Chrupcia............19..........163.........53.................1,5........48 Dopisałam sie do was?? Moge chyba co?? 9Kwietnia--->53 kg 14kwietnia----> 51,5 kg 1 Maj-----> ?? Cel ----> 48 kg dieta 1000kcal i ruch.....walka o piekna JA zaczeta!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrupcia
Hejcia hejcia :> Co tam u Was słychać?? Bo u mnie jako tako... Hi hi :> Dziś jestem strasznie głodna... Ale jakos się trzymam ... Zjadłam tylko obaidek ok 300 kcal... i sie tzrymam :> pozdro i buzi :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wróciłam troche glupio mi ze was zostawilam ale coz musialam sie uporac z problemami swoimi ale juz jest w miare ok wiec wracam:) zwaze sie jutro ale diety nie zaniechałam wiec jeden plus ze wytrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za dzień;/ byłam tak słaba,że zjadłam 3/4 słoika z ogórkami konswerwowymi:o myślałam,że w chwili słabości sięgnę po czekolade,batonika, czy banany ;/ a tu ogórki ;/ teraz tylko ile one mogą mieć kcal ?? ;] ;/ ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoczko, ogórasy mają bardzo mało kcal :) świeży - 10, kiszony - 12, konserwowy - 16 :D wcinaj na zdrowie!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak wytrwała widac jakies zmiany... ? pewnie nie widac ale wazne ze ja sie lepiej czuje ;) dzis zjadłam 3 wasy z pasztetem rosołek z makaronem pieczona piers z kuraczaka 2 pomarancze i serek chomogenizowane zle nie jest bo w 100 sie napewno zmiesciłam a na jutro juz przyządziłam sobie warzywka na patelnie :) Ogladałam dzis Rozmowy w toku i mam wieksza motywacje nie chce za 20 lat wygladac jak te kobiety ... bo to przykre jak one sie marnuja i jak bardzo sa nieszczęsliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrupcia
No też tak mysle nie warto brać i sie tak marnować.... A ja jeszcze nie wiem co jutro zjem... Dzis na kolacje miałam zupe chińską ale ona chyba nie ma zbyt duzo kcal, co nie??? bo z tego co tam wyliczyłam to tylko 48 kcal... ale moze wyszedł mi zły wynik .... :P choc wątpie ;p he he :) Ale sie ostatnio wkurzyłam i mam taki sredni humorek... po mnie moze tak nie widać ale w srodku czuje się źle... :( Mam juz czasem tego życia dość... :( No ale cóż trzeba żyć dalej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chrupcia moze i kcal to ona ma mało ale sprawdz ile ma tłuszczu i tych wszystkich E ? zdrowa to ona nie jest za bardzo i ja bym odradzała przy diecie bo własnie jestem na profilu technik zywienia i one mają w sobie te nieprzyswajalne tłuszcze które się nam odkładaja np w boczki czy pupe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj też mam jakaś załamkę, zjadłam ok 600-700 kcal a czuje się jak świnia :/ coś nie tak ze mną dzisiaj tj, z humorem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×