Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wytrwała

*DIETA 1000 CAL ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO ODCHUDZANIA SIE

Polecane posty

A ten brzuch który cie motywuje to naprawde super:) ale jak sie położe to tez mam podobny:P a ja chce żeby był idealanie płaski też jak stoje i siedzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja glodowke tylko tak na 1 dzien:D jak narazie:P jutro zakupyyy ahh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambranita
Hey dziewczyny!!:) Ja tez sie zmagam z kilogramami,ale jestem na diecie norweskiej.Ale to chcialam napisac.Otoz czytalam,ze macie problem z lydkami :( To tak jak ja:( sa grube i tluste,i te kostki!Okropnosc:(jakis czas temu kolezanka zapytala sie mnie czy mialam kiedys moze kostki zwichniete...tragedia :D Ale mam dobre cwiczenia,ktore troche mi pomogly.Cwicze codziennie od trzech tygodni i juz widze rezultaty :) ale oprocz tego smaruje sie dwa razy dziennie kremem antycelu i pozniej wykonuje masaz pupy i nog i wlasnie lydek.To jest taki jakby walek z wypustkami,zakupilam w rosmanie za jakies 7 zl.I tak masuje jakies 10 minut.Do tego basen,dietka i masaz boa(przeczytalam gdzies na innym forum zepomaga zlikwidowac celu i wyszczupla,jedna z kobiet ktora sie wypowiadala w temacie tez miala grube lydki i to jej pomoglo,dopiero bylam dwa razy) i widze zmiany. A oto te cwiczenia,postaram sie je w miare dokladnie opisac,ale jak cos to pytajcie :) *lydki ---- stan wyprostowana opierajac sie o tyl fotela,regalu(dla rownowagi),stopy prosto i podnosimy pietki do gory na palcach.Najpierw powoli a pozniej szybko-tak w powietrzu. Ja robie tyle powtorzen az zaczna miesnie bolec.Jest to dosc wyczerpujace,za pierwszym razem zrobilam jakies 10!!!A TERAZ DOBIJAM DO 30 :)i tak 3 razy. ---- Na wewnetrzne partie miesni lydki-taka sama pozycja ale stopy "wywijamy" na zewnatrz,czyli piety razem,a palce po bokach i to samo podnoszenie. ----Na boczne miesnie odwrotnie palce razem a piety na zewnatrz. Naprawde dobre cwieczenie!Tym sposobem moja mama ma szczuple lydki i sexy kostki,a zawsze miala z tym problemy. Na brzuszek mam taki patent(tez juz sporo spadl).Zwykle brzuszki dzialaja tylko na gorne partie a ja mam walek wlasnie na dole i wyszperalam w internecie wlasnie takie cos: -----najzwyklejszy rowerek(taki w powietrzu,lezac na plecach).Stopy i palce nalezy wyciagnac(jak baletnice;)).Ja robie tyle ile dam rade,3 serie.A pozniej obnizam powoli nogi nad podloga.Oprocz tego czuje rowniez miesnie ud.Wkladam dlonie pod pupe i jest troche latwiej. -----nozyce pionowe i poziome(tego nie bede tlumaczyc,wszyscy znamy z podstawowki;)) ----i ostatnie,jak dla mnie najefektywniejsze,lezac na plecach podnosimy proste nogi do katu prostego,story maja byc napiete tak do gory,jakbys chciala dotknac przodu lydki,nie wiem jak to inaczej wytlumaczyc.Ja robie tylko 10!wiecej nie dam rady,ale za to 4 serie. Jeszcze mam fajne na bioderka,ale nie wiem czy ktoras z was sie tez z nimi meczy,jak na razie wyczytalam o lydkach i brzuszku:) Pozdrawiam Was dziewczyny i gratuluje sukcesow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ambranita dzieki :) ja napewno wypróbuje :] mysle ze wszystko dobrze zrozumiałam :D od jutra zaczynam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wiecie co ja mam dez deprehe ale dzis bylam na koncercie i byla kolezanka schudla 20 kg i wygladala poprstu zaaaaajebiscie za przeproszeniem jutro jem sniadanie jourt 150 kcal obiad bulion 300 ml ok 15-20 kcal kolacja bulion albo jabłko i takim to sposobem będe miec taką pół diete jutro sie zwaze zobacze ile waze i tak bede przez tydzien jesc i zobaczymy jaki bedzie efekt mi nie zalerzy juz na tych kg tak co na cm ale kiedy juz mam 6 na przodzie to mam taka chec na te 5 ze masakra chyba je osiagnde :D mam na nowo motywaceje i wesele zaniedługo niech te ciotki widza jak schudłam :D jeszcze tylko jakies 8 kg dam rede !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambranita
Nie ma za co :) zycze powodzenia :) i mnie tez zyczcie! Mam zamiar miec 5 z przodu..eehhh...a jak na razie jest 78 :( przy wzroscie 168 :( tzn nie wiem ile teraz bo obiecalam sobie,ze waze sie raz na tydzien,w srode chwila prawdy :D a kolezanki motywuja i docinki ciotek klotek na rodzinnym zjezdzie,ja tak zaczelam..juz ich dosc mialam!I chce pokazac,ze potrafie :) Trzymajcie sie dziewuszki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zycze powodzenia :) napewno dasz rade :) moze sie dolaczysz do nas? dziewczyny lece zaraz na zakupy zobaczymy w jakim humorze wroce :D a dzisiaj tylko 3 jablka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprstu_karolina
ja dzis jourt 150 kcal biogos z cukinie 200 kcal i tyle potem jc to bedzie bulio tak wiec w 400 powinnam sie dzis zmiescic a poza tym ide dzis biegac , bylam juz na długim spcarze i bedzie orbiterek a pozatym w pracy sie tez omachalam :D Ciągle mam przed soba JOY'a i pacze na dziewczyny które wyglądaja idealnie tez taka bede juz w lipcu :) w poniedziałek sie zawze mam nadzieje ze bedzie bez niczego 68 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj o samej wodzie, po południu wypiłam tylko Plusz Activ bo padałam na PysQ ;P a miałam jazdy więc musiałabym być sprawna,hehe :p na samej wodzie chce być do czwartku o ile dam radę;> a potem już owoce i zwiększanie i coraz więcej aż dobije do tysiaka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam dzis w sklepie, przymierzałam bikini i.... masakra!!!! z tyłu wyglada ładnie- o ile kiedyś te cieniutkie wiązanie wygladało na moich otłuszczonych plecach źle o tyle teraz wyglada to całkiem apetycznie:) ale przód..... koscisty dekolt, małe piersi, wystajace żebra i nieśmiertelna OPONKA wokół brzucha:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika skąd ja to znam ;/ tzn u mnie to jest tak,że jest ok, natomiast od pasa w dół , ;| zamiast nóg mam dwie parówy, no ale cóż.. ehhhh. ale dzisiaj grzeje co nie? lato nadchodzi, to mnie motywuje,żeby wytrwać na tej głodówce a potem dietka;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ty masz dwie parówy to co ja mam- 53 w udzie i 39(!!!) w łydce???? masz sporo szczuplejsze nogi wiec nie dołuj mnie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bym chciała miec 53 cm w udzie ooooMg ja mam 58 :( teraz pije kawe i na dzis juz skonczylam dzien jedzeniowym podsumowania jogurt 150 kcal bigos z cukini 200 kcal kawa 100 ? bo nie wiem łyzeczka niecła cukru to chyba 80 kcal i 40 ml mleka jakies to 15 kcal tak wiec dzis 450 okolo 21 ide na bieganie a teraz ide na orbiterka i a6w :) Koniec tych \"bezdietowych\" wakacji czas przygotowan do wakacji z bikini :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambranita
Dzieki wytrwala :) na razie sie trzymam na tej mojej dietce i wlasnie zastanawiam sie jak z niej madrze wyjsc.Mysle,ze dieta 1000 kcl bylaby dobre wiec wtedy sie do was z checia dolacze :) A jesli chodzi o uda,lydki i brzucj to niestety trzeba po prostu cwiczyc...sama dieta nic nie da,ja tez myslalam,ze nigdy nie uda mi sie zgubic moich walkow na biodrach ale powolutku znikaja czyli jest nadzieja. Powodzenia !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedziemy cwiczyc ! :) u mnie to glodowka moze nie była bo zjadłam 3 jabłka i na obiad troszke..ale to był taki wstep i tak jestem zadowolona :P i pobiegałam jeszcze...oprocz tego cały dzien latania po sklepach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambranita
a latanie po sklepach jest meczace :D ja tez dzisiaj troche "pobiegalam" :P i nie przejmuj sie tym obiadkiem i jabluszkami bo to i tak baaaardzo malutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos si enie przejmuje :) dobrze sie z tym czuje :) jutro moze zrobie ta głodówke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj jogurt na sniadanie i do konca dnia nic i tak mam zamiar do piątku na samym jogurcie light :P a potem dołoże owoce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doszłam do wniosku że mam obsesje. Obsesje na punkcie swojej wagi, swojego wygladu, wszystkiego!! Gapie sie w kazda witryne żeby sprawdzić czy wszystko jest ok,co chwile sie mierze czy aby nie zgrubłam. iecznie jestem niezadowolona- a to ze ramiona za grube, a to że włosy mi sie nie układaja, że brzuch nie taki a nawet że spodnie mam wypchane na kolanach... Normalnie popadam w psychoze!!! aha, i postanowiłam schudnąc jeszcze 2-3 kg...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika żebys tylko nie przesadziła, chcąc zrobić z siebie fajną dziewczynę mozesz przesadzić i zrobić z siebie chudzielca.. wiem co to obsesja ale moja przyjaciolka przy 175 waży 54 kg i wygląda bardzo nieapetycznie.. a probuje przytyć i nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis zjadlam ok 700 oprucz tego zakupy rozmiar mniej wiecej M :D i duuzo spacerów jest ok :) na naszej klasie dodałam zdjecie mozecie zobaczyc czy jest jakas róznica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi to duzo prakuje do mojego myslowego ideału a przecierz 3 miesiace temu marzylam zeby tyle wazyc i zeby wygladac tak ale to prawda \" wraz z jedzeniem apetyt rosnie\" i wcale mnie to juz tak nie zadowala chce wazyc juz 64 a potem 59 i tyle powoli wychodzic wieze ze wtedy bede własnie tak wygladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprostu_karolina co do naszej klasy własnie miałam ci pisac ze strasznie widac roznice :) ja nie wchodze narazie na wage bo mam okres i sie przeraze pewnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bedzie tak zle :) dziewczyny znalazłam prace wkoncu :P nie bedzie obijania sie i kg poeca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja chcialam
pogratulowac przede wszystkim, fajnie sie zebralyscie i wspolnie dazycie do celu. bardzo duzo udalo wam sie juz zrzucic. bardzo sie ciesze ze komus sie udaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×