Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wytrwała

*DIETA 1000 CAL ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO ODCHUDZANIA SIE

Polecane posty

Kochana , no przeciez ja tu nic nie podaje i podawac nie mam zamiaru... Nabijam sie tylko z niego... i z Ciebie tak troszeczke :P ja np usunełam swoj profil na nk kiedy na na kafe znalazlam topik 'co o niej sadzicie' ... po prostu żenada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady ale to było do tamtej pomarańczki hihi No ja widze te topiki ' co o niej sądzicie ' itp to mi żal tych dziewczyn :P bo nie są świadome że ich fotka lata po kafe :P i nie chciałabym być jedną z nich ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ciekawe kim jest ten pomarańczowy... Pomarańczowy, apeluje do Ciebie i Twego sumienia- ujawnij sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale rożni ludzie to czytają... heh, jakos smiesznie mi sie teraz pisze z Toba jak juz wiem jak wygladasz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to życze mniejszego rozmiaru spodni i dogodnego terminu egzaminu co byś mogła potem smigać po drogach legalnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick ...............wiek.....wzrost......waga poczat..ile ubyło......cel wytrwała ..........18 ... ...167 ... ........82... ...........10,5... .....62 firank_a............19........168............88,5....... .....4,5...........65 Madeleina1990.....18........174............77........... ....5............60 poprostu_karolina.17.........165.......... 84............... 6,5..........64 KOALKA_1990.......18........168...........86............ .....0...........58 arpana...............20........168............58........ .......3............48 Apocalypsis.........21.........163...........64......... .......2........... 55 Lady_Marika.......21.........174...........70........... ......4........60 Chrupcia............19..........163.........53.......... .......1,5........48 Paiętacie to jeszcze??:D:D tabelka z 21 kwietnia:) i teraz widać że w akcji zagineło nam kilka kolezanek.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firanka miała wpaść :P loguje się na NK a tu nie wchodzi :p nieładnie :P kupiłam sobie 2 pary spodni ;) 28 rozmiar ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ktoras kupi
ja myslę ,że Madeleinka nie jest żadną pięknoscią ,taka pospolita panienka,o wiele ładniejsza jest Lady Marika .Madeleinko,nie obraż się ale urodą nie grzeszysz,więc w tym Egipcie niewiele się bedziesz roznic od tamtejszych kobiet bo tez jestes opasła jak one 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ktoras kupi
patrząc na twoje zdjątka na nk widzę taką rożową świneczkę,tak bardzo jestes do niej podobna :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buehehehe :D:D przeciez cudów nie ma, mnie nikt zobaczyc nie mógł bo moje zdjęcia sa scisle tajne :P:P A Madeleina jest sliczna, żadna tam z niej tam różowa świnka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi przecież nie uważam się za piękność ;D krytyke znoszę z godnością :) lecz taka anonimowa tylko mnie dowartościowuje 😘 bueheh ;DD a do Egiptu się nie wybieram nawet;> mhm ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe smiesza mnie tacy anonimowi smieszni ludzie :D to ja sobie pozwole uaktualnic ta tabelke :D nick ...............wiek.....wzrost......waga poczat..ile ubyło......cel wytrwała ..........18 ... ...167 ... ........82... ...........10,5... .....62 firank_a............19........168............88,5....... .....4,5...........65 Madeleina1990.....18........174............77........... ....5............60 poprostu_karolina.17.........165.......... 84............. 17,4..........58 KOALKA_1990.......18........168...........86............ .....0...........58 arpana...............20........168............58........ .......3............48 Apocalypsis.........21.........163...........64......... .......2........... 55 Lady_Marika.......21.........174...........70........... ......4........60 Chrupcia............19..........163.........53.......... .......1,5........48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to jak byłam w Egipcie to nie widziałam spaślaków :P wręcz przeciwne same chudzinki na plażach :P dzisiaj moja dieta będzie lekko nagięta :P alkoholowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj na zupkach :P zjadłam dwie miski i na troszke surowki sie skusiłam.. jeszcze na kolacje miseczka mnie czeka :D i ogolnie cały dzien na sloneczku wiec jesc sie nie chce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×