Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wytrwała

*DIETA 1000 CAL ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO ODCHUDZANIA SIE

Polecane posty

a mi az gupio sie przyznac ale opchalam sie dzis cherbatnikami maslanymi to chyba z 400 kcal :( buuu a tak dawno nie miałam napadów :) Jutro za to rano ide biegac :)Ciesze sie a potem moze jakis rowerek ? Im mniej siedze w domu tym lepiej dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Madeleiny
to takie grube tez wpuszcza się do klubu vel pubu? chyba dla otylych buhahahaah Do po prostu Karolina :gratuluję 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie jak Madeleina jes gruba to ja jestem chyba sumo :| Dzis zadowolona z dietki :) o i dowiedziałam sie ze coca cola light ma tylko 1 kcal w 330 :D hehe fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola dla takich ludzi to ważąc 40 kg zawsze będę gruba :D ale mi to nie przeszkadza :D spodnie mam 28 , nosze S ale i tak jestem gruba :D ha :P ja dzisiaj nic nie jadłam po wczorajszym blee ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie dobrze trzymam :P nawet ostatnio mam mobilizacje i sama biegam :P bo kumpela wyjechała myslałam ze polegnie to bieganie ale nie było zle :P naszczescie jutro wraca:D jutro mysle zeby jesc tylko kisiel :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narazie mam przerwe z rolakami...niewiem czemu zawsze w zimie sie zabieram za to narazie biegam :) wczoraj tez był aktywny dzien i niec zakwasy mam :P ale fajne uczucie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bym sie zebrala za bieganie jak mi to wczoraj kolezanka opowidala ze z 74 na 54 schudla w 2 miesiace nie jadla nic po 16 i codziennie ale to codziennie biegała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej z kims:P mi samej tez by sie nie chciało...a teraz z kumpela planujemy rano i wieczorem po pol godzinki.. ja dzisiaj ognisko mam ale pewnie nic nie zjem :P mam silna wole :D ostatnio byłam w maku...poszłam tak zeby sie spotkac z kumpelami i nic nie zjadlam ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co myslicie o kislu? dzisiaj zjadłam sucha kromke ciemnego chleba z pomidorem i kisiel z całego opakowania...i tyle :D mysle ze na oczyszczenie dobry taki kisiel co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytrwała tylko
Ci pozazdroscic samozaparcia .Ten kisiel to bez cukru ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie troche cukru jest ;/ ale i tak mysle ze lepiej zjesc ten kisiel i ta kromke... niz zapychac sie nie wiadomo czym P: a mysle ze na oczyszczenie zdrowy kiesiel;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wytrwała ale
to jest gotowy kisiel czy taki do gotowania ? Jak stoi na opakowaniu,ile kcal,węgli ? myslę,że lepszy kisiel niz inne zarcie ,jest lekki ,podaje się go nawet przy schorzeniach zołądka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie dlatego tez bede go czasem jadla:D ehh bylo ognisko i zostalam zmuszona do jednej kielbaski...wiec i tak nie jest zle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie bylo ognisko tez bylo 1 piwko i chipsy buu :( od jutroa a napewno od poniedziałku ide na samych owocach i warzywach bo zatraciłam takie poczucie lekkosci :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakos wytrwałam weekend:P dzisiaj tez sie do teraz trzymałam ale skusilam sie na obiad na 3 pierogi... ale nie mam duzych wyrzutow...nalatalam sie od rana po sklepach... a zaraz siatka , bieganie... i spali sie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do Fiony- ile udało Ci się schudnąć na tej diecie jajkowej??? Rany... ale gorąco... :D:D Pozdrawiam dziewczyny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :) U mnie dzis na wadze 66,1 juz bym chciała zejsc do 65 uu mnie straaasznie gorąco i dobrze jesć sie przynajmiej nie chce ogółnie ostatnio jem malo i to np zajadam sie arbuzem którego kooocham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez goraco :P i tez w miare mało jem...bo na dodatek prace zaczełam i nie mam czasu taka zalatana jestem :P na dodatek dojezdzam rowerem do tej pracy a troche daleko jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×