Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wytrwała

*DIETA 1000 CAL ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO ODCHUDZANIA SIE

Polecane posty

ja platki owsiane na mleku na sniadanko potem na II-kromka ciemnego pieczywa i teraz jogurt naturalny ze zbozem:D a co dalej jeszcze nie wiem... pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no widze topic odzyl dzieki nowym dietowiczka :D to sie ciesze...moze moja waga i zapal do odchudzania odzyje bo marno cos ost nie moge sie zabrac ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Candy_ciller
Wytrwała -----------> My, nowe, staramy się jak możemy ;) Ja dziś miałam dzień sponsorowany przez literkę w jak wasa :) śniadanie: znów placuszki owsiane z jabłkami (czyżby nowe uzależnienie? :) ) II śniadanie:jogurt naturalny, 2 kromki wasy z pomidorem Obiad: serek wiejski z rzodkiewkami i szczypiorkiem, 2 wasy z szynką drobiową i pomidorem Podwieczorek: wasa z 2 czybatymi łyżkami tuńczyka z puszki i ogórkiem konserwowym Kolacja: 4 kotlety sojowe, 0,5 paczki warzyw na patelnię. Dziś nie mam siły, żeby ćwiczyć- jestem wyeksplatowana po pracy. Może później się rozruszam ;) Miłego wieczoru dziewczyny :) Bezgrzesznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Candy_ciller
No ja myślę ;) Twój nick do czegoś zobowiązuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh zapal to mam wielki ale dzis nie dalo rady... zapomnialam o urodzinach kuzyna hehe ... ale nie ma bata od jutra postanawiam i prosze trzymajcie mnie za slowo...! DIETA i ruch przde wszystkim bedzie... jutro środa wiec od srody 1000kcal rusza :D a posilki sama bede kleila zeby w 1000kcal sie zmiescic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tam jak na razie nie moge narzekac przyzwyczajam zoladek do stalych por posilkow i jakos mi poszlo ale fakt mialam ochote cos podjesc... no ale nie chce kolejnego \"od jutra zaczne diete\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej ajk myslicie moge sobie pozwolic na nalesnika? ale takiego z chudym twarogiem albo jogurtem naturalnym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy mój dzien pod względem tego co zjadam wyglada praktycznie identycznie.... codziennie moje sniadanie to musli z mlekiem a obiad warzywa na patelnie+ kurczak w ziołach lub gotowane kotleciki sojowe.... aha, no i do tego mnóstwo kawy... tak musze wytrzymac do 10 sierpnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajda
Hej Moge sie przyłaczyc??? :) Ja stosuje diete 1000 kalori od pieciu dni,do tego wspomagam sie talbetkami term lain,dzieki nim nie trzese sie z głodu (gdy mało jem spada mi poziom cukru i trzese sie cała i musze cos słodkiego wciąc ) Ogólnie czuje się super ,juz lżej mi jest i brzuszek troche zjeciał. Na sniadanie :zjadłam płatki kukurydziane z mlekiem mandarynke drugie sniadanie :sałata ,pomidora pól i jajko obiad : dwa pulpeciki znowu z sałata i pół pomidora daalej jeszcze nie wiem ,narazie najedzona jestem jak bąk Schudłam 2 kilo Ważyłam 58 kil teraz mam 56 kil Che wazyc 50 kil ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajda
Dzięki za powitanie Dalej zjadłam Dwa ciastka z dzemem ,ale to bardzo cinkie ciastka kazde ma 22 kalorie i ciut dzemku a do tego gorzka czysta kawa Na kolacje zjadłam troche pomidora ,sałaty, lyżeczke twarożku i herbatke gorzka policzyłam dzis kalorie i zjadłam ich 800 wiec jestem zadowolona pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia95
Ja mam 1,65 czy 1,67 cm wzorstu. ważę 62 kg. mój cel ----> 50 kg. tlyko nie wiem jakiej diety sobie przepisać. wiem ,że jestem grubasem, wstydzę sie siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia, grubasem to bym Ciebie nigdy w zyciu nie nazwała :P Więc nie przesadzaj i siebie tak nie nazywaj. 1000-1200 kcal wydaje mi si dosyć fajna i optymalną dieta. Nie trzeba się katowac, jest urozmiacona i nie jest az tak restrykcyjna. a Ile masz lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Ja od 10 dni jestem na diecie - poniżej 1000 kalorii + codzienny sport. Zwykle zjadam około 600. Zastanawiam się tylko, jak długo można stosować taką dietę. Może jakieś sugestie? Chciałabym przynajmniej do końca roku pozostać na diecie poniżej 1000 kalorii, oczywiście jedząc zdrowo, ale nie wiem, czy to nie będzie nazbyt szkodliwe dla organizmu. Co myślicie? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, wytrwała, widzę po stopce, że już dosyć długo się odchudzasz. Cały czas jesteś na diecie 1000, czy po prostu jesz tylko trochę mniej? W sumie, sporo schudłaś,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teorytycznie zawsze 1000cal wiadomo czasem jakies wpadki po swietach wielkanocnych mialam mala przerwe bo nie moglam sie zabrac... i jak na taki dlugi okres to wcale duzo nie schudlam ;/ ale narazie znowu sie ograniczam...rzeba zacisnac pasa i wziasc sie do roboty ! aa i jeszcze biegam oprocz tego codziennie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli nie jest źle. Ja próbuję zasięgnąć rady, gdyż słyszę różne opinie na temat takiej diety i niektórzy straszą mnie szpitalem...przez co trochę zwątpiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kerila mi tez mowia o szpitalach i anoreksji ;/ ale w moim przypadku to nie mozliwe... dziewczyny moze wymienimy sie zdj ? mowie o nowych dziewczynach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia95
Do Lady_Marika mam 13lat.!! wiem ,że mam nadwage.......!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalko, dziecko słabisz mnie.... rozumiem Cie ze mozesz czuc sie grubo przy takiej wadze ale to nie jest nadwaga. Dąż do swojego celu alo powolutku bo jak teraz zwalisz sobie metabolizm to juz Ci nic nie pomoże.... Chudnij 1 kg na miesiac a efekt jaki osiagniesz bedzie sie utrzymywal przez dłudi, długi czas:) nie rób nic na siłe, zadnych diet cud!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia95
koleżanka mi powiedziała ,że z taką wagą nigdy nie będe mieć chłopaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×