Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wytrwała

*DIETA 1000 CAL ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO ODCHUDZANIA SIE

Polecane posty

dzieki kochana ;* a najlepsze to to, ze wstyd mowic ale poddalam sie i jadlam normalnie w miare..ale nie obzeralam sie i waga poleciala w dol ;o ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprstu_karolina
ja sie oczywiscie odchudzam jestem po miseczce płatków z mlekiem :) a zaraz ide na skakanke :) zeby spalic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zgrzeszylam... bylam wczoraj na 18nastce i sie najadlam troche ;///// a jutro znowu impreza...w sumie dzisiaj tez...:D ale juz nie bede przeginac..a potem sie biore:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znowu na 1000.... bo musze jeszcze ze 3 kg schudnąc bo w sierpniu ide na wesele i chce wygladac oczywiście jak najlepiej:) tak wiec powracam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprstu_karolina
a ja nie mam pomysłu jak zrzucic 4 kg do 22 :| :( na obiad leczo cukiniowe 190 kcal :) odkad mam wage kuchenna moge sobie wszystko wazyc potem robie bilans i wiem :) ile kcal zjadłam dokladnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyyny co tu taka cisza ? u mnie dzis na wadze bylo 66 ale to chyba tylko dlatego ze wczoraj byłam na dyskotece i ok 4 godzin baardzo energicznego tanca ;D i procenty po których nic nie mogłam jesc rano :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczn.. moge dolaczc? ja coprawda staram sie 1200 ale...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tkji stopke musialam zmienic bo cos nieaktualna bla:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście :) witam nelke :) może dzieki Tobie trochę sie tu rozkręci bo ostatnio topik ma ciche dni;) widze że udało Ci się już schudnąć 12 kg- naprawde gartuluje:) i życze powodzenia w dalszym gubieniu kg:) napisz jeszcze tylko ile masz wzrostu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż Madeleina.. na pocieszenie mogę powiedzieć tyle, że pogoda ma sie popsuć :P spoko, spoko, trochę pocierpisz a potem wszystko przejdzie w piękny brąz i będziesz wyglądać jakbyś z Egiptu wróciła:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co tu tak cicho ost? ja naprawde ostatnio troche przeginalammm i jadlammmm jak glupia ;//////////// ale teraz tak siedze i stwierdzilam ze do wrzsnia musze schudnac ! takze zamierzam sie od jutra zabrac ale bez tego forum ciezko bedzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez do pracy :D z karola jutro ostro zaczynamy po chwilowej przerwie :P dolacza sie ktos?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem pelna zapału do dalszego odchudzania...teraz lece do pracy... jak wroce to zjem zupke:DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REANIMACJA TOPIKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Uroczyście zarzadzam powrót do odchudzania tak jak w tytule topiku- na 1000 kcal! koniec z odchudzaniem się na samych zupkach, jogurtach czy galaretce(mój iście genialny plan:/)! Bo z tego co zauważyłam takie odchudzanie trwa kilka dni a potem nastepuje calkowicie niekontrolowane rzucanie sie na jedzenie... a potem jest juz tylko biadolenie że się poprzeginało i że teraz to trzeba zacisnąć pasa... i tak w kółko... Tylko że to jest całkowicie bez sensu! Ja wracam na 1000 kcal i 5-6 małych posiłków w ciagu dnia:) dziś, jak na razie zjadłam musli z otrebami i mlekiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje Laydy wymyslamy sobie jakies głodówki noorweski zupne i inne a to wszystko do dupy mialysmy sie zdrowo racjonalnie odchudzac tu ja teraz wyjerdzam do krakowa na pare dni ale jak tylko wruce ( wiem ze tam poprzeginam) to wracam do 1000 kcal zdrowego jedzenia i 5 posiłków dziennie bo to mój przepis na stracenie 15 kg i oby nastepne 15 sie udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co sie dzieje ?? Ja wyjechałam na wakacje myslałam ze jak przyjade będe miec mnustwo zaległosci i czytania a tu nic ?? Ta czy inaczej ja jutro wracam spowrotem do moich 800-1000 kcal zapisywania i wogule :) Trzymam za Siebie i za Was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×