Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mała szalona

Dla fanów Przyjaciół -

Polecane posty

Gość mała szalona

no właśnie, moim najlepszym sposobem na relaks jest obejrzenie fragmentu serialu, jestem w trakcie oglądania i kompletowania wszystkich odcinków. Komu jeszcze podoba się ten serial, który z bohaterów najbardziej i dlaczego?? Pogadajmy!! Ja najbardziej lubię Pheobe, za jej nieprzewidywalność, za to że jest bardzo barwna i kolorowa no i dużo lepiej się na nią patrzy bo nie jest tak wychudzona jak koleżanki z planu :-) Lubię też Chandler,a za łyskotliwe poczucie humoru Mój ulubiony fragment - jest wiele. Dotarłam na razie do 5 serii i póki co umieram ze śmiechu gdy Monica z Pheobe przebrane w suknie ślubne rzucają sonie bukier (Pheobe wygląda super), albo jak Joey znajduje pizze, do drzwi puka polcjant, który szuka Pheobe, a Joey szybko chowa pizze pod kanapę, bo myśli że to po niego hehe niezłe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja najbardziej lubię joeya i phoebe - są niezastąpieni :D ale jednej ulubionej sceny nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeee tammmmmmmm
Ross..robi najlepsze miny..Rachela najmiej barwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roooooosssssss can D
:D:D:D pamietacie jak phoebe spiewala ? :) ja lubie rachel bardzo :) zreszta kazdego z nich bardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepszy motyw ze śpewem Pheobe to w VII bodajże sefii (nie pamiętam bo oglądałam na wyrywki) - w bonusie na końcu Ross gra na jakiejś kobzie czy czymś takim a ona wyje, normalnie wszyscy, cała szóstka spaliła się jak nic. Płakałam ze śmiechu, już nie mogę doczekać się kiedy dorwę VII serię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no hihihihi
dobre to :) praktycznie kazdy odcinek ma cos fajnego w sobie :) ja na 10 serii na ostatnim odcniku obojetnie czy ogladalam go 1 razy czy 10 zawsze rycze jak bobr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha myslałam, że tylko ja jestem taką maniaczką!!! W dodatku zaraziłam całą rodzinkę i jak nie ma co robić, a w tv nudy to hyc i losujemy odcineczek.jestem przy 6 serii i mniej więcej wiem co się później działo jedno jest tylko dla mnie zagadką (ale mi jej nie zdradzajcie - sama chcę zobaczyć) jakim cudem Ross i Rachel mają później dziecko, jak do tego doszło, trochę mnie to nurtuje ale już wkrótce się dowiem, pewnie jak zawsze będzie śmiesznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe to chcesz wiedziec
czy nie ? :) z tym tez wiaze sie fajna historia - pamietacie czerwony sweter? hyhy - hey wiec czyje to ? - a ross - nie wiem chyba jakiegos wlocha ;p kto widzial ten wie o co biega ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedzie fajna mama
:))) bardzo lubie rachel, ale w sumie to malo bedzie jej dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *summer wine
no bardzo dlugie ;) zreszta ona jako jedyna zmieniala fryzury, phoebe miala zawsze takie same, monica troche cos tam zmieniala, ale niewiele a faceci jak to facecie hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie nie. To Monica najczęściej zmieniała fryzury, raz kręcone, raz proste, raz długie, innym razem krótkie. Rachel zawsze tak samo, jej fryzury różniły się tylko długością włosów. Proste, przedziałek w tym samym miejscu no i bardzo wąska przez to twarz.( z wyjątkiem I serii, bo tam miala lekko powywijane, no i w VII ścieła na krótkie, ale właściwie nic poza tym nie zmieniła). Trochę mnie zawsze drażniły te jej włosy bo zasłaniały twarz. Ale wciąż przeżywam te włosy z VI serii, takie długi. Zazdroszcze bo sama też zapuszczam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam wszystkich... mam całą kolekcję wszystkich serii i właśnie skończyłam oglądać całą kolekcję już chyba z 5 raz :-) Serial jest boski i podziwiam scenarzystów, genialni ludzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętacie z 10 serii jak Pheobe zmieniła nazwisko na Księżna Konsuela Bananowy Hamak, a później jej mąż chciał zmienić na jeszcze lepsze... myślałam, że z kanapy spadnę oglądając ten odcinek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak przetlumaczyli
to w tv bo ja ogladam bez lektora, ale to nie bananowy hamak tylko speedo takie gatki dla facetow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widac nie jestes sama,mam wszystkie serie i zawsze jak mam dola,wlaczam sobie przyjaciol i od razu poprawia mi sie humor:D uwielbiam ich swietny jest odcinek,w ktorym ross idzie na spray tan i nie wie jak policzyc do 5 i ma opalony tylko przod,swietne,a poza tym uwielbiam wszystkie odcinki,w kazdym jest cos co rozbawia mnie do lez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym odcinku naprawde chodzilo o speedo,ale widocznie w pl inaczej przetlumaczyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo jak ross wybielil sobie zeby,aale potrzymal zel przez 24 godz,alebo jak mial skorzane spodnie i mu sie skurczyly od potu i pozniej zmieszal balsam z pudrem i wytworzyla sie pasta,nie moge.ta scena z kobza tez jest dobra,widac bylo,ze nie mogli sie powstrzymac ze od smiechu! no chyba tak sama bede pisac..do siebie..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja w necie moge przebywać tylko do 15.00 potem nie mam czasu. Tak szczerze mówiąc to sceny z Rossem jak dla mnie są najmniej śmieszne, bo bardziej mnie żenują niż rozbawiają. Najbardziej z nich wykształcony, a chwilami większy pajac od Joey\'a! Pheobe jest the best. Wszystko mi się w niej podoba. Najbarwinejsza postać tego serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam wszystkich lubie,nie mam faworyta,kazdy jest inny i nie mozna ich porownywac.a sceny z rossem mnie smiesza,bo wlasnie jest z niego taki przegraniec losu,a joey to taka blondynka w meskim wydaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie, nazwisko Pheobe znaczylo obcisle meskie majtki. Zreszta Mike jej to tlumaczyl. A on nazwal sie Crap Bag czyli Torba z Gownem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mowili banana hannack
czy jakos tak ale to nie bananowy hamak potem wlasnie mike jej to wyjasnie ze to speedo, czyli obcisle meskie gatki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bateryjka
a ja najbardziej lubie chyba Rossa i Chendlera... i kazdy odcinek jest the best, zawsze śmieje sie od pierwszych sekund.. Najsmieszniejsza jest Pheoble ale nie jest moja ulubiona bohaterka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaach Przyjaciele :D jak byłam w zeszłe wakacje w Irlandii to na jednym kanale lecieli Przyjaciele - końcowe odcinki a na innym się dopiero zaczynał ten serial. świetnie było sobie ich przypomnieć jak byli tacy 'młodzi' ;) pozdrawiam wszystkich fanów serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×