Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość allala

kilka dni lub godzin przed porodem jakie mialyscie objawy???????????

Polecane posty

mi brzuch zrobil sie twardy jak kamien, przestalam czuc ruchy i pierwszy raz dostalam skurczy z krzyza i tak 5 godz, po tym czasie pojechalam do szpitala tam zaczelam po badaniu krwawic, pozniej odeszly wody i czop i urodzilam to tak w skrocie ;) w sumie zajelo mi 23 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie wzieło o 3 rano w sobote i zajeło mi to 12 godzin(pierwszy poród),od godz 12 skurcze lekkie po 13 mocne co pare minut i urodziłam o 14,50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na tydzień przed porodem czułam się straszliwie ociężała. Byłam w ciąży bliźniaczej, brzuch stawiał mi się kilka dni przed niespodziewanym porodem, a ja byłam pewna, że to jedno z Bliźniąt się wypina..... Brzuch miałam twardy już od 20 tc, także ten symptom mnie akurat ominął. Następnie pewnego wczesnego poranka zaczęły mi się wody sączyć, dzień później moje Skarbiątka już były na świecie. W nocy, gdy leżałam już na porodówce miałam pomimo podawania leków na powstrzymanie skurczy (które miałam już od początku porodu, a ich po prostu nie czułam) bóle krzyżowe, następnie ok. 13 zaczęłam krwawić, a jedno z Bliźniąt wpadło w bradykardię, dlatego ekspresowo znalazłam się na bloku operacyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha112
Nie mialam zadnych objawow. Obudzilam sie rano z bolami, wzielam kapiel pojechalam do szpitala...polozna zmierzyla rozwarcie...bylo 8 cm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka godzin przed porodem mój organizm zaczął się oczyszczać tzn. dość często musiałam korzystać z toalety na \"dłuższą chwilę\" :) ... a do tego doszły lekkie skurcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milsano
ja na kilka godzin przed mialam okropna biegunke, pozniej dowiedzialam sie juz w szpitalu ze to barzo czesto sie zdarza miec wlasnie przed porodem biegunke, pozniej odeszly mi wody i pjechalam do szpitala gdzie przelezalam 25 godzin i urodzilam ponad 4 kilogramowego chlopa , ktory w tej chwili ma juz 11 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×