Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alutirm

nieregularne miesiączki po porodzie czy ciąża?

Polecane posty

Gość alutirm

I ja poprosze o pomoc Ja już świruję... 7 miesięcy temu urodziłam dziecko.Przez 6 miesięcy karmiłam piersią, ale nagle pokarmu zaczęło brakować i dostałam pierwszego okresu dokładnie 22 lutego.Po czym jeszcze przez jakiś czas około 2 tygodni dokarmiałam małą w nocy jedną piersią i drugą z samego rana. Przed zajściem w ciążę okres miałam zawsze regularny....a dziś mamy 4 kwietnia i miesiączki brak . Boję się zrobić test,ale jesli nadal nie będzie okresu nic innego mi nie pozostanie. Z mężem zabezpieczamy się prezerwatywą, ale raz było tak, że kochaliśmy się dosłownie 2 minuty bez niej, a nastepnie koniec był już z gumką...także jednak szanse na ciążę są minimalne....Jednak serce mam na ramieni.... Od kilku dni zaobserwowałam taki delikatny sluz raczej przeźroczysty niż biały i dziś cały dzien boli mnie podbrzusze...czy ktoś miał podobnie? Nie wiem jak powinny wyglądać miesiączki po porodzie dlatego bardzo proszę o odpowiedź czy dzieje się tak, gdyż może i jest tak zwykle po porodzie, że okres się spóźnia czy jednak mogłam zajść w ciążę? Hellpppp!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×