Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CrazyHappySadGirl

kurwamac

Polecane posty

Złośliwaa --> posłuchałam sobie tego Ryśka :D dawno nie słyszałam takiej nuty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, to dołączam :D crazy, no właśnie, gdyby nie plemię adama, to mniej zgryzot by było :o przynajmniej na chwilę obecną, bo ogólnie to oni są całkiem w porządku :) ale dziś... 😠 miałam sobie chlapnąć drineczka: finlandię z sokiem pomarańczowym. ale się skończył sok. a ja nie z tych, co na pastwę losu zostawiają tych, co zostają ;) więc zajmuje się troskliwie moją fineczką :) crazy, a ta rozprawa to już taka ostateczna czy gra wstępna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulek85 :-D na imprezach trzeba być dla siebie tolerancyjną i nie starać się wszytkich zrozumieć bo się nie da :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej, ja też już 5 pije, ale że ostatnio mam ciągi alkoholowe, to organizm osłabiony reaguje inaczej... polaola, jestem tolerancyjna aż za bardzo.. Za jakiś czas, kiedy zakończe ten etap w moim życiu, też nie będę się angażować.. Wiecie co.. Naprawdę ludzie to chuje i czas się dostosować do reguł rządzących tym światem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm....Crazy ---> nio ....facet się przydaje...a nawet jest czasami niezbędny :) ;) wiesz o czym mówię Ale tak na dobrą sprawę, jesteśmy prawie że samowystarczalne :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulek85 dobrze mówisz, można się tylko dostosować, bo to jak bardzo cierpimy zalezy od naszej reakcji na rzeczywstość a nie od faktycznych okolicznosci - te potrafią być zatrwazające a jednak niektórzy sie podnoszą i jeszcze potem są szczesliwi, dla takich to respekt, chociaż ja już nie muszę miec dla siebie takiego respektu, oby tylko nie przechodzić jakiejś ekstremalnej próby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy jest na swój sposób naiwny.. Ciagle wierzysz, że będzie ok, że tym razem kopa w dupe nie dostaniesz, a tu nagle nawet nie wiesz kiedy lezysz na ziemi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Księżyc_
ale tu smutno...współczuję wam dziewczyny...jutro na pewno będziecie się czuć lepiej, tylko nie pijcie za dużo... dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie pije, mi to nie pomaga na szczęście... a jak mam dola to ryczę, ot tak klasycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja piję.. po alko jest o tyle zajebiście, że od razu zasypiam, a nie przewracam się z boku na bok i nie myślę.. Bo myślenie jest najgorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zwątpiwszy w miłość i cnotę, zostaje jeszcze rozpusta. Doskonale zastępuje miłość .Sprowadza ciszę i daje nieśmiertelność." A.Camus tak mi się skojarzyło z naszymi żalami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camus miał calkiem trafne spostrzeżenia ;-) ale ja i tak chyba jeszcze pare lat sie połudzę (ta wiarą w miłość) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja piję.. po alko jest o tyle zajebiście, że od razu zasypiam, a nie przewracam się z boku na bok i nie myślę.. Bo myślenie jest najgorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polaola :D a ja sobie popije, popłaczę ...a co tam ... to w końcu moje życie - co sobie szczędzić będę :D Poza tym : podobno to prawda, żeby nie brać życia na serio - bo i tak nie wyjdziemy z niego żywi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×