Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

Joasiu_________-a ty gdzie sie podziewasz ? pewnie cieplutko macie i na spacerkach cale dnie !!!😘 dla Wojtusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katharsis - mój ma pajacyki rozpinane na całej długości z przodu - od małego w takich śpi i chyba zatrzaski Mu nie przeszkadzają;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby było cieplutko to Joasia siedziałaby w domu - Ona nie lubi ciepła!!!! Uwielbia chłód!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a Wojtuś ma to po Niej - Joasiu, pamiętam jak byłaś w ciąży i cierpiałaś z powodu upałów....i klimę pamiętam - to była dla Ciebie jedyna ulga...ale mi się wzięło na wspominki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarsis a moze cos takieo.... http://www.allegro.pl/item353620055_m_p_kolorowe_spioszki_z_nadrukami_rozm_74_okazja.html#photo Ola śpi w bodziaku z dl. rekawem rajstokach i geterkach... albo kr. rekawek i bluzeczka, ale ona sie rozkopuje i marznie... :O chociaz dzis bez skarpetek spała i było ok... wiec moze z rajstopek zrezygnuje... :D a Ola się ukochiwać nauczyła i ukochuje mame i tate i dziadka i babe.. :D :D :D buziaczki tez wysyłała ale na razie debet wyczerpany ;) 👄 dla maluszków :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek_dobra_rada
Joasia jak zwykle się obraziła. To u niej NORMALNE!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek_dobra_rada
Zresztą Wy tu wszystkie jesteście nienormalne,co tu ukrywać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie babole musze nadrobic te kilkanascie stron i bede na biezaca, choc z wami :))) czyt ostatnie kilka i mezulkowie byli ta topie hihihihi, wszedzie to samo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja z moim tez koty darlam, teraz jest troszke inaczej, wpoilam mu pewne rzeczy, obowiazki meza sa bardzo ograniczone ale lepszy rydz niz nic :P ma za WIELKIE zadanie 1. rano wstac po malego (ja robie mleko) - badz na odwrot, 2. umyc butelki i wstawic sterylizator (siara ale mam ich sporo bo poprostu nie nawidze zmywac i on musi to zrobic, oczywiscie zdarza sie i mi-mnie ;) ), hehehehe na szczescie nie moze ich wstawic do zmywary :P 3. wykapac malego i umyc po tym wanienke z czego sie sprytnie wykreca przylazac czesciej niz zawsze pozniej z roboty!!! te AZ trzy zadania sa oczywiscie wykonane z kazdorazowym przypomnieniem, bo inaczej sie ksieciunio nie ruszy, nawet rano musze mu zakomunikowac i kopa przywalic, idz po malego!!! on nie slyszy ze on juz wstal, nawet jak wyje, wg mnie pali glupa i czeka az ja poprostu wstane!!! poza tym to jest poprostu leniem...wraca z pracy to juz od progu sie drze ze on jest zmeczony!!!!!!!!!!!!! a pozniej komp do 1-3rano... na mojej glowie wszystko, pranie, prasowanie, gotowanie, spacerki, zreszta co ja..przeciez macie to samo! a co do wuja dobra rada...panie kochany a moze to WY byscie pomysleli tak o nas??? wezme dziecko na 2h spacerek a ty kochanie polez w wannie? albo ty slonko idz do kosmetyczki, kolezanki czy cokolwiek dla siebie a ja sie zajme dzidzia....choc RAZ w tygodniu!!! albo dzidzia spi, choc kochanie zrobie ci masaz pleckow, posiedzimy, wypijemy winko, to ja cie przytule i powiem jaka wspaniala kobieta jestes i jak bardzo doceniam ze tak wspaniale dajesz sobie rade z tymi wszystkimi obowiazkami. moze tak co?? a nie facet to jak drugie dziecko tylko bardziej upierdliwe bo dorosle i mimo ze rozumie co sie do niego mowi udaje ze jest odwrotnie! a i taki maly ps dzieckiem trzema sie opiekowac 24h! bynajmniej takim malutkim... no dziewczyny musze konczyc bo moj krol sie obudzil i wymaga OPIEKI. wielkie buziole....a i ja mojemu obiecuje ze go zostawie sam na sam z malym na miesiac conajmniej!!! tylko jak i wam dziecka mi szkoda i chyba do tego nie dojdzie :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu zaczyna sie to samo ..... nie odpuści chyba nigdy ta \"osoba\" naszej biednej Joasi wracaj dziewczyno jak trzeba sie gdzieś przeniesiemy znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dawno mnie nie było. Tomek od 3 miesięcy śpi mi w piżamce. kupiłam mu takie 2 słodkie piżamki z których już wyrasta i zakładam mu cienkie skarpetki bo strasznie się odkopuje. NIe wiem dlaczego ale ja strasznie nie lubię śpiochów, więc ubierałam go tylko przez 2 -3 miesiące i potem tylko do spania. Mam jednak zawsze problem jak go ubrać na polko. Spanie u nas ostatnio makabryczne. nawet nie chcęza bardzo rozwijać tematu brrrrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda__________moj maly tez sie rozkopywal i kupilam mu spiworek dalam 50zl ale i mi i jemu spi sie lepiej bo tak to musialam w stawac co 30 min i go przykrywac a spioszki mialam takie same w niebieskie misie ale dalam 18 zl a tu po 10!!!!!!! ale zarabiaja w tych sklepach szok!!!!!!!!!! aniaaa_____a widze ze wy sie tu niektore duuuzo dluzej \"znacie\" Wujku________a ty sie uczep kogos innego i najlepiej nie zagladaj na nasz topik bo tyllko nam atmosfere psujesz🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny trzymajcie kciuki, właśnie rodzi sie mój na 90% bratanek... to ich trzecie dziecko, więc pewnie pójdzie szybko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baderka - trzymam kciuki!!! Katharsis - owszem znamy się dość - ja dopiero zaczynałam planować Michasia;) jak się poznałyśmy z Joasią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baderka i jak tam maluszek i bratowa???? aniaaa_______widze ze wy to juz weteranki tego forum:P dobra ja lece myc sie i spac jutro mamy wizyte u kardiologa na 12 a maly o tej porze spi a jak sie nie wyspi to bedzie marudny wiec trzeba sil nazbierac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja dopiero zasnęła... ufff w końcu. poszła tak późno, bo w dzień spała za długo. Mała waży 100,20 g i 73,5 długa. A ja sama ostatnio wymierzyłam ją na 77 cm. Widać nie ma co w domu samemu się wygłupiać i mierzyć ruchliwego szkraba:) Także przekroczyła magiczne 10 kg - a mamusia to bardzo odczuwa! joannaz_______________i gdzież ty?!?!?!!? A wujkowi i innym z dobrymi radami i super wspaniałymi przemądrymi uwagami trzeba dać ignora i się nie przejmować:) Justyna__________________super, że nieczęsto, ale jednak pamiętasz i jesteś z nami ❤️ i 👄 dla Adrianka! Z moim m. dokładnie tak samo jak piszesz:) Już w progu zmęczony, o obowiązkach zapomina, albo sie ociąga, albo zrobi od razu ale stęka itp. baderka______________trzymam kciuki !!!! Napisz jak mama i szkrabik!Jak już będą razem:) ania, magda, misiowa, agnieszka,aga, katharsis 🌼 kogo zapomniałam 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zostałam ciocią:):):) mały i mama czują się dobrze...no nie taki mały, 5050 żywej wagi:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baderka__gratulacje Ciociu ❤️ Nie mam weny na pisanie,jestem ciagle zmeczona i niedospana plus M, trzyma mnie tylko wyjazd do mamy.... Wczoraj caly dzien na dworze, chcialam zrobic eksperyment czy W bedzie spal...Wracalismy to zasypial, ale mu nie dalam;) No i...jak przypuszczalam,sie pomylilam, noc jak codzien, a .... o 4:20 wyspany.... Bylismy wczoraj na morfologii,spadla mu znow, ale zelaza nie pozwole brac, bo zeby juz ma...Czulam ze tak bedzie, w piatek kontrol u lekarza.I tradyjcynie nawet nie jeknal jak mu pobierali:) Obkupilam go w ciuchy,bo wszystko znow za male,On rosnie szybciej jak na drozdzach:) I pizamke nowa: krotke spodenki i krotki rekawek, az piszczal ze szczescia jak mu ubralam:) Okno cala noc otwarte jak zwykle a tak kocyk skopywal bo w nozki mu cieplo:) Uwielbia zimno, jak ja, jak ANIA pisala:):):):):) Dodalam foty na bobasach:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarsis - nie wiem czy spiworek sie sprawdzi, Ola spała chyba do 6 miesiąca, i musiałam zrezygnowac bo się nie miała jak ruszac... ale moze srobuje znowu... hmmm ja joasie znam tez od czasu jak jeszcze Oli nie było na świecie... :D :D ale niedługo po poznnaniu jej sie okazało ze w ciąży jestem w ciąży. Może to wpływ joasi fluidków.. ;) :) :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda____heh,fluidkow,wiesz ile ja wojowałam o ciążę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) joasia, ja to zawsze mam nadzieję, że przeczytam "no w końcu udało mi się pospać"...życzę Ci tego z całego serca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaz___________wtamy wreszcie nas odwiedzilas zalozycielka topiku a znikla hehehe dzieki tobie tu mozemy sobie pogadac:D a W sliczny jak zawsze zreszta🌻 i swoja droga musi on byc baardzo zahartowany ze w ktrotkim rekawku spi a tak jak moj chrzesniak spi w bodziaku na dlugi i golych nozkach bo tak sie przyzwyczail i nic nie da sobie zalozyc baderka___________gratulacje dla cioci i jeszcze wieksze dla mamy ze takiego duuuuzego maluszka nam urodzila magda_________na poczatku tez nie mogl sie przekrecic wybudzal sie czasami ale teraz sie przyzwyczail do spiworka i spi jak susel:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baderka_ja tez mam nadzieje,juz nie mowie o calej nocy,bo wcale jeszcze nie musi spac calej nocy,ale...chociaz pare godzin..... taki typ z niego i juz,mam nadzieje ze po roku mu sie odmieni... katharsis_ no jest zahartowany,od urodzenia(zima,deszcz,snieg,wiatry) przy otwartym oknie,inaczej mi nie zasnie, a juz jak ma nozki gole to..pelnia szczescia;) Probowalam kiedys go sprawdzic: jak zasnal,zamknelam okno za 5minut zbudzony:jak On to wie to nie wiem,otworzylam:zaraz zasnal;) Lubi zimno i tyle;) Piszecie o spoworkach,moj nowy schowany lezy,raz probowalam mu ubrac to ze wrzask jak stad na Gubałówkę;)Raz ze nie mogl sie rozkopywac, a dwa...nozki schowane i za cieplo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj kasjan to ciepluch za mama mi tez ciagle zimno:P i on wlasnie jak sie rozkopal zimno mu bylo i sie budzil i z rana mial chrypke a teraz ju z wszystko ok dobra ja lece pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry z rana!!!!!!!!!!!! Baderka - gratki wielkie!!! Kawał byka - 5 kg!!!! Listka - ale Majeczka rośnie!!!! Niedługo narzeczonego przerośnie!!! Michas na domowej wadze - elektronicznej waży ok 10,5 kg, a ile mierzy? Nawet nie wiem. Własnie słuchamy płytki od Was:) Joanna - kurna z tym żelazem...zdjęcia jak zawsze ekstra - widzę, że ktoś się napracował!!! Fajny ten program!!!! I super Wojtuś wygląda w kapeluszu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu__no taki maly fotomontaz;) Nadmuchalismy z M W materace dwa, zwiazalam, szmaty pod spod i...na taras! co On tak wyprawial :D Jest cien,wiec super, a jak mu...pieluche na dworze zmienialam az piszczal :D golodupiec jeden :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×