Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

hej u nas cudna pogoda jedziemy dzis do tesciowej zostawiam K i na miasto ide z meza siostra :P wiec zajrze wieczorem hehe a noc taka se zabki na bank ale nic nie widac to milego dnia ania____ja ostatnio tez sie poklocilam bo moj M wymyslil sobie ze zwalnia sie z pracy i do wloch wyjezdza bo tam wieksza kasa mialam nerwa jak cholera bo tu zle nie zarabia i na legala robi wiec wielka klotnia i po co jak i tak nie jedzie bo mu nie pozwole :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! my wczoraj byłyśmy na spacerku, potem na kawce u koleżanki i tak zleciało. dziś tez ładnie:) jak maja wstanie spacer obowiązkowo:) kupiłam jej wczoraj pierwsze buty - śliczne różowe trampki:) pozwoliłam jej pochodzić za rąćzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też piękna pogoda o 11 wychodzimy i pewnie o 14 wrócimy... :D Ola tez ma różowe buciki :D :D aniaania 👄 nie martw sie, wróci i nie bedzie pamietał o kłótni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że u wszystkich pogoda i chyba bede pustki dzisiaj na forum bo wszystkie bede na dworze ale to bardzo dobrze. My tez wychodzimy zaraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już po pierwszym spacerze, Michał oczywiście wariował, ale i tak 1,5 godz byliśmy. Posadziłam Go pierwszy raz na huśtawce, troszkę pochodził na nóżkach i jakoś zleciało:) Mąż się nie odzywa, a ja już się denerwuję, bo nie wiem czy bezpiecznie dojechał...powinien już być na miejscu - wysłalam Mu nawet zdjęcie Michałka jak siedział na tej huśtawce i myślałam, że coś odpisze, a On nic........ Joanna - zdjęcia obejrzane, super!!! Jakie fajne miny Wojtuś stroi i jak grzecznie siedzi w wózku - zazdroszczę!! I ekstra zdjęcie w misce - ale ma buzię usmarowaną - czyżby od czekolady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu____noooo bo padniety w wozku juz byl,dlatego moglam foty porobic nad jeziorem :P:P:P Od czekolady....dorwal sie jak tesciowa polozyla na wyrze ,sekunde trwalo nim sie odwrocila,nie szlo mu zabrac.... Nic mu nie wyskoczylo na szczescie;) bylam z W na spacerze i wiecej nie ide w taki upal !!! Mialcienka bluzeczke i sweterek i spocony jak mops, babki z dziecmi dzis...na krotkie rekawy w wozkach,szok!!!! A pogoda najbardziej zdradliwa, jakies chore ! Wiec spacerki albo rano,albo poznym popoludnie, a juz w zyciu takie slonce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja dostała wysypki, wcziraj była na szyjce i troszeczkę na plecakach a dzisiaj juz jest na buzi i zrobila się czerwona, wyeliminowalam wszystko co moglo ja uczulić, m był u lekarza i kazala kupic cos do kąpania ( nie znam nazwy bo jeszcze go nie ma) jeszcze moja babcia wylądowala w szpitalu na neurologii, nic mi sie nie chce jakiś dzień mam do dupy Patrycja byla dzisiaj wyjątkowo grzeczna na spacerze aniaania __________ napewno sie m odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiowa_________od czego ta wysypka??? Nieraz moze byc...tez od slonca,jak nie od jedzenia... Bylismy nad jeziorem z W, Malz na rybach, ja na spacerku ... W zachwycony w wode sie gapil jak durny jakis :D Czuje ze...jak tylko zacznie smigac i sie wybierzemy nad wode nic....i nikt go nie zatrzyma aby tam sie taplac :P Odlecial od razu,wszystko opoznione,kapiel,flacha, oczy mu sie same zamykaly....ale pewnie za jakies minut kilka pierwsza pobudka bedzie zaliczona :classic_cool: Dobrej nocy !! Ps.jutro o 8:00 jestem umowiona z dyrektorka ze szkoly, mam nadzeje ze...mnie zatrudni od wrzesnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania_____________jak z m. konflikt zażegnany? misiowa_______________maja miała taką wysypkę jak przechodziła \'trzydniówkę\'. sprawdź czy patrycja nie ma podwyższonej temperatury. to są dwa główne objawy trzydniówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej my dopiero co wrocilismy maly juz spi bylo super sloneczko cieplutko i wogole jestem w raju jak taka pogoda jest joannaz________a malemu od slonca nic sie nie stanie dobry krem jedna bluzka mniej i na spacer:P oj mamusie wam sie nie da dogodzic ja bogu dziekuje ze wreszcie lato idzie zycze dobraj nocki misiowa _______a ta wysypka moze byc od slonca bo te pierwsze slonce czesto uczula bo jest ostre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry!!!! My wczoraj pół dnia na dworze spędziliśmy, wyczułam po południu kiedy Michaś był zmęczony i buch Go na spacer - spał w wózku prawie dwie godziny - to rekord jakiś normalnie!!!! A pogoda była cudna!!!!!!!!!! I ja chcę upałów i jeszcze raz upałów!!! Uwielbiam lato!!!! A z tymi krótkimi rękawkami u dzieci - jak piszesz Joasiu - to faktycznie przesada.... Listka - z m nadal nic, krótkie smsy, ale można powiedzieć wymiana informacji, dziś wraca i zobaczymy.... Misiowa - a co z proszkiem do prania? a może źle wypłukane coś było??? Moja alergolog kazała mi prać w mleczku do prania (lovela, jelp) a nie w proszku i nie dodawać płynów zmiękczających. A do kąpieli pewnie oilatum i do smarowania też możesz kupić, my mieliśmy jeszcze emolium krem specjalny. dodałam kilka nowych fotek, zapraszamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kapieli kazała kupić BALNEUM HERMAL, Oliatum też mielismy, dzisiaj jescze jej nie ogladalam bo m ją przewijał jak wstał do pracy a teraz śpi dzisiaj znowu cieplutko i znowu bedziemy wszystkie na dworze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katharsis________-moj synek placze na sloncu,takze sie nie da, 6 mcy wycia codzien sluchama:zbednego teraz nie zamierzam:classic_cool: No i wrocilam z rozmowy: mam praceod wrzesnia!!!!!!!!! Tam gdzie chcialam i na miejscu...jakim chcialam:classic_cool: Takze jedno z glowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu - no to super!!! Gratulacje!!! A Michał też nie lubi jak słońce świeci - musi mieć parasolkę rozłożoną, bo inaczej wścieka się jak tylko promyk słońca dotrze do Jego twarzy. Misiowa - balneum i oilatum mają podobne działanie, tylko oilatum podobno ładniej pachnie - tak mi powiedziałam pani w aptece, dlatego wybrałam oilatum;) Michaś marudny, chce Mu się spać, a ja bym chciała jeszcze z godzinę Go przetrzymać i wyjść na spacer, wtedy mógłby pospać w wózku, tylko nie wiem czy się da.... A Majeczka co robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! u nas znowu cudna pogoda nocka cala przespana bo po calym dniu na dworze K padniety jest:D joannaz_____no a faktycznie jak we wozku moze go slonce wkurzac ja kurde sie zapominam bo moj K we wozku prawie ze nie jezdzi tylko biega a to juz inaczej ale slonko musi byc:D a my jemy sniadanko i na spacer bo ja jeszcze popoludniu do szkoly jade:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna gratuluję pracy :-) U nas noc hmmmm nie taka jakbym chciałą. pobudki były :-( teraz Tomek śpi a ja sprzątam a potem na polko bo jest cudnie. Ma być u nas 18 stopni. Zmykam dziewczynki. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak szybko, bo na dworek sie zbieramy aniu u nas ok joasia baaardzo gratuluję i się ciesze z tej pracy twojej :):):):):):)):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio kupiłam balneum, bo Ola taka sucha skórke miala ze sie łuszczyła na brzuszku i pleckach i balneum sie nie sprawdzilo :( ale dla mnie bez sensu ze kazala balneum skoro masz oilatum... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedziała że coraz więcej matek narzeka na Oliatum więc ja juz sama nie wiem, krostki dalej są ale jakby troszeczkę bledsze Patrysia strasznie marudzi na dolnym dziąselku juz zaczyna sie taka biala kreseczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my dopiero na dwor sie zbieramy, bo chlodniej.... Mam nadzieje ze wojtek nie bedzie mokry znow, na krotki rekaw to chore....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia - super fotki!! Mąż wrócił niecałe dwie godziny temu, a ja już zdązyłam się z Nim pokłócić:( super weekend się szykuje........a jeszcze jutro chrzciny i będzie cała rodzina.........po prostu super......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część z was już się zna a ja was i wasze dzieciaczki po trochu poznaję. przeglądam fotki i podziwiam wasze słoneczka. Mam nadzieję, że niedługo będę już was wszystkich doskonale znała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry... Noc jak codzien, a od 5:00 skowronek wyspany spiewa juz ... Pogoda sie chyba psuje,chmur pelno ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wlasnie wyjeżdzamy na cały dzień do teściow, do szpitala do mojej baci i na cmentarz do mojej mamy ale ciepło aż chce się żyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga_____________super fotki! na trawce :):) ale im fajnie było! ślicznego masz synka! my na nogach od 7 maja od 3 dni pije mleko z butli (w tym kaszka ryżowa) też w dzień:):):)): właśnie chyba wstała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia__fotki cudo,ja gamonica,teraz dojrzalam{wstyd} listkaaa____sie nie doczekam tej foty w sukience chyba :P:P:P SUper ze Majunia zaczela z mlekiem znow:) Misiowa_____milego dnia:) Bylam w szkole u tesciowej na godzine pomoc jej w maturach probnych,poczulam sie jak w pracy, az zatesknilam,nie moge sie doczekac wrzesnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×