Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

U nas noc kiepska, nawet bardzo. jestem strasznie niewyspana. :-) Joanna ja za pracą nie tęsknię a to dlatego, że pracowałam po kilkanaście godzin dziennie, teraz sobie tego nie wyobrażam. We wtorek idę na chwilę i już mam dość. Mnie się jeszcze nie znudziło siedzenie w domku z brzdącem. Przez 5 lat pracowałam tak intensywnie, że tak na prawdę nie wiem jak ja mogłam funkcjonować a miałam czas na studia, naukę i spotkania jeszcze wtedy z narzeczonym. :-) Pogoda u nas ładna chociaż nie taka jak wczoraj, bo dzisiaj wieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kocham moja prace, pracowalam...4 godz dziennie(szkola) plus nadgodziny jak wpadly,wiec sie nie przepracowalam... Pracuje z dziecmi niepelnosprawnymi,w szkole specjalnej... Tak bardzo tesknie ze nie mam slow... A siedzenie w domu,coz,nigdy nie lubilam, poza tym potrzebuje juz odskoczni jakiejś.... Pogoda tez taka sobie,chmury,za chwile niewyrazne slonce, wieje,popoludniu skoczymy gdzies:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już po spacerku, słonka było mało, ale teraz coraz więcej. jak wróci m. z pracy jedziemy do dziadków, zostawimy tam maję i do marketu na szybkie zakupki:) Muszę szybko zakupić huśtawkę do domu. Wczoraj i dziś w parku wybujałam Maję strasznie sie jej podobało. Aż piszczała! Joanna______________-fajnie, że tak ci się chce do pracy!!! Ja jestem pedagog, pracownik socjalny z zawodu. zastanawiam sie czy jakiejś specjalizacji póki siedzę w domu sobie nie zrobić.... Tylko wolałabym coś po czym na 80 % będzie praca.... A jak Wojtuś ? nadal mleczka odmawia? Maja normalnie szok!! Kaszy z miski nie chce, a butlę po kąpieli, w nocy, rano i teraz po spacerze też!!!!!! U dziadków dostanie obiad OBIADOWY! Fotę wysłałam dziś, ale nie oddaje uroku tej sukienki. bardzo jestem zła, bo ją kupiłam a nie mam ani butów, ani torebki, ani marynarki do niej:( Maja po spacerze i butli sobie śpi:) Ania_____________co tam u was?! wszystkim kobietkom ❤️ miłego weekendu i dużo słońca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaaa___dalej odmawia,coraz czesciej daje mu mu to co my jemy;) sukienka super,ale Ty laska!!!!!!!!!! a buty i torebka albo biale,albo czarne,co wolisz;) I my po spacerze, 2,5h bylismy, nie za cieplo-nie za zimno,akurat ! Zaraz kapiel,korytko etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dlugo mnie nie bylo bo w szkole bylam jastem padnieta i steskniona K nie widzialam od wczoraj bo jak wracam to spi:( a jutro tez do pozna w szkole aga________zdjecia super sliczny brzdac:D listkaaa____gratuluje ze zaczela to mleczko M jesc pozdrowienia dla wszystkich naszych mamuś i dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciliśmy, maja śpi, torba rozpakowana....gary pomyte idę się myć i lulać kupiliśmy dziś mai huśtawkę jutro trzeba jechać po haki i będzie się bujać mała:) joanna__________jakbym była laska zrobiłabym sobie fotę z głową :D A i ciała super już nie mam, odkąd nie karmię cyckiem czyli od 5 miesięcy tylko tyję i tyję:::::::( i co dzień obiecuję sobie, że przestaję żreć i gówno! nic mi nie wychodzi 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna, agunia81, castaya, baderka, katharsis, ania, misiowa, magda_r, madziara, kicia 27,_____________dobrej nocy ❤️ kogo zapomniałam 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa___chudzielcu,nie bluźnij :P bryyyyyyyyy :) Noc jak codzien :classic_cool: a od 4:45 wyspany jak skowronek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Wczoraj nie miałam czasu się odezwać, rano wykłady, a potem chrzciny, wróciliśmy po 22... Michas kończył wczoraj 11 miesięcy, jeszcze tylko miesiąc i będzie roczniakiem, szok!!! Ja od dziś zaczynam dietę kopenhaską - razem z mężem, więc będzie łatwiej:) pozdrowionka i miłego dnia!!! Listka - Michas też lubi się huśtać, zresztą sama zobacz, ostatnio dodałam zdjęcia na bobasach z huśtawki uciekam, musze się ogarnąć i na wykłady;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu_______________misia w huśtawce widziałam jak tylko się pojawił, zaglądam do niego na bieżąco:) ja chudzielec???!! coraz mniej osób tak twierdzi :( (no, chyba że z wciągniętym brzucholem) u nas dziś pięknie:) czekamy na majkę,bo śpi i ..... w drogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu_________wszystkiego NAJ dla Misia na te 11miesiecy ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Spoznione ale..szczere 🌼 Wrocilismy z dworu,to jakas..porazka !!!! Upal ze szok,cala mokra jestem W tez !!! A rano wyszlismy o 9:30,celowo,aby uniknac duzego slonca ! U nas wsio na opak,nic nie moze byc normalnie, albo zimno...albo upał :( Nie wychodze ,chyba ze pod wieczor,ale pod warunkiem ze slonce bedzie mniejsze .... Oczywiscie W bez czapki,zerwal od razu :P Juz nawet z nim nie walcze,bo jak On sobie cos do łba wbije to pozamiatane :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Ja rano na wykładach, a potem byliśmy w zoo!!!Fotki na bobasach:) Dziś pierwszy dzień diety kopenhaskiej i co tu dużo mówić - jest ciężko, ale na razie dajemy radę (walczę razem z mężem). Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu zdjęcia super :-) A nas dopadła choroba :( Nie wiem czy to nie dlatego że poszliśy w piątek na spacerek i wzięłąm herbatkę a ona zdążyła wystygnąc i dałam małemu pić. Wczoraj zaczęło mu chrapać w gardle i dzisiaj ma zmieniony głos. Podawałam mu syropek, gorączki na razie brak ale jeżeli jutro się rozwinie to pędzimy do lekarza. wczorajsza noc to koszmar, może przez chorobę 9zawsze to sobie jakoś tłumaczę - a dzisiaj jeszcz gorzej, bo usnął dopiero pół godziny temu. Z męża pożytku na razie żadnego bo strasznie boli go kręgosłup i niemoże sięnawet ruszać nie mówiąc o chodzeniu czy noszeniu małego. Tak więc dzisiaj dzieńspędziliśmy w domku :( a ja właśnie kończę pisać coś dla szefa i padam ze zmęczenia. do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu____-fotki cudoooooooooooooooo :) Agunia____nie czekaj i idzcie od razu do lekarza, lepiej dmuchac na zimne, niz sie roziwnie w cos, a dzien i noc to dlugoooooo Mowie ze ta pogoda straszna teraz jest,najbardziej zdradliwa! Byr:) Noc jak codzien, a terror od 5:00 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) joasia, widzę że u Was bez zmian...ale wiesz, kto rano wstaje temu...ja doskonale Cię rozumiem, bo jeszcze niedawno sama tak miałam:) a moja Dominika ostatnio upodobała sobie naszego pieska i nie odstępuje go na krok...a to trochę go poddusi, a to zajrzy do paszczy albo do ucha... oczywiście pilniję ich oboje, bo jednak pies to tylko pies, choćby nie wiem jak spokojny i ułożony...ale powoli widać, że ma tych pieszczot serdecznie dosyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! A nam kolejne zęby idą:( noc masakra, płacz i w ogóle do niczego, na szczęście dentinox pomaga i po posmarowaniu Michaś zasypia, ale co z tego jak można użyć tylko 3 razy... witam z kawką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry wszystkim!! u nas znów pięknie. m ma wolny dzień, potem idziemy do parku!!! baderka__:D jaj z tym psem. maja tez sierściuchy uwielbia, ale pies moich rodziców się jej boi i ucieka a jak ktoś go trzyma, by majka mogła go \'popieścić\' podwija ogon (tzn swój kikut, bo to pinczer). Buźka dla Dominisi👄 Ania_______________jak aj ci zazdroszczę, ze mieszkasz w poznaniu, a nie w takiej dziurze jak my!!! I macie zoo, super!!!! Foteczki piękne. W ogóle fotki z dworu są super piękne! A misio an niektórych zdjęciach wygląda tak przystojnie! Oj będzie sie kiedyś działo! pamiętajcie o zaręczynach (może i starą matkę i ojca majka kiedyś do poznania zabierze heheheheh) 🌼 🌼 🌼 na urodziny Michasia i mnóstwo ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ !!!!!!!! Jak pogoda u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od nas dla Michasia też wszystkiego naj i całuski od Dominiki... chociaż z tymi całuskami to chyba głupi pomysl, na chwilę obecną nie należą one do przyjemności, bo Dominika używa przy nich wszystkie swoje cztery zęby... a u nas z psem to jest taki problem, że jest on dosyć pokaźnych rozmiarów (husky) i czasem mu się zdarza przypadkowo przewrócić małą czy wpaść na nią.... ale generalnie to z niego oaza spokoju, Dominika chodzi po nim, otwiera mu oczy, ogląda zęby a on w najgorszym przypadku po prostu zwiewa, gdy ma dosyć:) oby tak dalej... u mnie dziś piękne słoneczko i takiej samej pogody Wam życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu_______ja jak trzeba smaruje duzo wiecej razy jak 3, od razu potem spokoj;) Pogoda Hawaje, ale nie ide na dwor, bo za goraco, a na krotki rekaw go nie wezme... Skocze szybko tylko do sklepu,musze mu wieksze rajstopy kupic,podkoszulki i takie tam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misioiwa___________gratulujemy Patrysi pierwszego zębola!!!🌼 pewnie zaraz będzie drugi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My również gratulujemy pierwszego ząbka :-) Tomkowi właśnie przebił się ósmy ząbek. Był dzisiaj u nas lekarz (nie chodzimy do ośrodka bo tam pracuje weterynarz - nie obrażając weterynarza- a nie pediatra a nigdzie w okolicy nie ma fajnego lekarza więc musimy prywatnie) i T. ma trochę zaczerwienione gardełko, dostał syropek, cebion i na wszelki wypadek zapisał steryd jakby coś się gorszego rozwinęło chociaż ma nadzieję że nie. Na spacerki możemy chodzić więc jesteśmy bardzo szczęśliwi i zaliczyliśmy spacer do apteki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa__gratulacje ❤️ Agunia_______nasze chlopaki z jednego dnia i roku, Twoj ma 8 zebow moj...2:) To kolejny dowod na to ze... kazde dizecko sie rozwija w swoim tempie,jest inne we wszystkim:) Gratki kolejnego zabala:) My dawno na nogach, noc jak codzien :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa_______u ciebie nastepny zab pewnie sie kluje, one jeden po drugim zazwyczaj w odstepie kilku dni, Dentinoxme smarujesz/?? Baderka__bry:) A u Was czego,tez zeby? ja nie wiem,ze te biedne dzieci tak musza cierpiec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×