Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

magda__________-pisz nam i nie marudz my tutaj z niecierpliwoscia czekamy na kazda choc malutka ale dobra wiesc!!! joasiu___________ poprosze tez fotke zaneta.laskowska@interia.eu ja dzi patrzylam to najtansze butki u nas 80 zl:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdar________ niczego nie zaśmiecasz Joasia_______ ja też chce zdjęcie butów !!!!!!!!! kurde tak o nich opowiadacie, że musze zobaczyc zwirek170@wp.pl a tak pozatym skończylam wczoraj 28 lat a moj M nawet wczoraj nie mół wykrzesac z siebie chociaż troszkę dobrego humoru i jak byli goście to siedział jak chmura gradowa przed snem sobie poplakałam i troche lepiej jest dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarsis ;) 🌻 dzis ni mam zadnych wieści :( ale dzien sie dopiero rozpoczął ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiowa_____wszystkiego NAJ z okazji urodzin!!!!!!!! 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 A na temat chłopów wolę się nie wypowiadać.... magda___no wiesz,jak mozesz mowic ze zasmiecasz topik: masz nam relacje zdawac z tego co sie tylko dowiesz!!!! A zdjęcia tylko listceee posłałam,bo nikt więcej nie chciał :P Juz pedze Wa wyslac foty;) Wojtek spal wczoraj...3 godziny w dzien, pierwszy raz od porodu! Jak pisalam Wam latalam i sprawdzalam czy oddych,bo to szok! Myslelismy ze tak dwor go zmeczyl, bo teraz prawie caly dzien na dworze no i....jak wstal to pojechalismy na wies,wrocilismy po 21:00 Wojtek zachwycony kurami, krolikami, swnianiami itepe, sie gapil jak zaczarowany! Zasypial ze zmeczenia,wiec szybko go wykapalismy, koryto i spac.....Poszedl spac 3 h pozniej niz zwykle, łudziłam się ze....moze zacznie spac normalnie,niestety.....Sie ludzilam tylko.....Co chwila sie budził, a.....wyspany o 4:00 !!!!!! I to na tyle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, to jak tylko bede wiedziała to bede pisac.. :D :D :D a buciki Wojtkowe suuuuper :D :D :D :D misiowa 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 wszystkiego NAAAAJ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa__________wszystkiego najlepszego:D joasiu______dziekuje za fotki butki naprawde super no a moj K tez w nocy tragedia moze znowu zeby ida bo spal i ryczal w niebo glosy co pol godz i tak do3-4 teraz dalam nurofen ze mam nadzieje ze pospi sobie i noc odespi! a do tego jescze kaszle i troszke katar ojeny zawsze cos sie przyplata a u nas dzis upal ide sie opalac trzeba korzystac :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) tym razem mam dobre wieści, mały Filipek ma się coraz lepiej, zapalenie płuc opanowane na wszelki wypadek zostanie w szpitalu prawdopodobnie do piątku...a tamto zatrzymanie oddechu juz sie nie powtórzyło, także trochę odetchnęliśmy:) miłego dnia Wam życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baderka_________super, duzo zdrowka dla maluszka ❤️ Czy wiadomo skad ten bezdech byl???? U nas noc jak codzien...Wczoraj popoludniu bylismy nad jeziorem, ale w cieniu bo na sloncu sie nie dalo wytrzymac, wojtek ma super buziaka opalonego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym bezdechem to ciężko powiedzieć, lekarze przypuszczają, że miało to związek z silnym zapaleniem płuc, ale 100% pewności chyba nie mają...mały został przebadany gruntownie i nic mu nie dolega, więc jesteśmy dobrej mysli:) a my wczoraj bylismy tez cały dzień na powietrzu na ogrodzie u znajomych... myslałam, że dominika będzie śmigać jak przeciąg po trawce a ona tymczasem dotknęła trawy rączkami, chyba ja zakłuło i za żaqdne skarby nie chciała po niej raczkować...królewna mała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej baderka__________no to super ze Filipek zdrowy napewno bedzie juz wszystko ok:D a u nas upal wczoraj sie opalalam i dzis zaraz ide do ogrodka troche popielic i mam nadzieje ze ladnie mnie slonko wezmie:P maly chory kaszel katar daje eurespal na dwor chodzimy ale tak troszke dzis byl godzinke i popoludniu tez pojdziemy na godzinke gora dwie sama nie wiem czy wychodzic pediarta powiedziala zejesli nie ma temp to mozna ale sama nie wiem :( osz tez sie nie mialao kiedy przyplatac te chorobsko pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katharsis______trzymam kciuki aby nie rozwinelo sie chorobsko ❤️ listkaaa_______-ale kicha, nie ma butow dla Majuni!!!!!!!!!! Tzn sa ale wszystkie powyzej rozmiaru 22, te malenkie wszystkie wykupione,ale sie wkurzylam, w...sobote jeszcze byly:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ciesze się, że z filipkiem już lepiej:) byliśmy na komunii wczoraj, maja grzeczniusia dziś już normalny dzień wybieramy się na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, joasia_____________wiesz, w sumie to ja się nie dziwię, ja mam własnie takie szczęście jeśli chodzi o zakupy 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam joasia___Sandałki piękne Nas dzisiaj cały dzień nie bylo. Byłam w pracy i rozmawiałam z kierowniczką na temat mojego urlopu wychowaczego i nawet dobrze to przyjęła myslalam ze bedzie gorzej. Dzieciaczki zdrowieja i tak ma być Maluch spi a ja ide poleżeć w wannie Dobrej nocy moje kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry... Pogoda sie zepsula, bedzie padac, dobrze bo takie suszi ze szok! Noc jak codzien.... Misiowa_____jak z malzem????? A ja musze isc dzis znow rozmawiac o wychowawczym, zawsze przelew byl na 8 danego mca,dzis 13...i zero przelewu. Znow jakas pinda moze sie pomyliła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) ja to widzę, że przegapiłam jakiś ważny wątek na temat obuwia dziecięcego...:) mój bratanek Filipek został wczoraj odłączony od wszelkich rurek, kroplówek i igieł, więc wszystko idzie ku dobremu... przez pielęgniarki na oddziale został nazwany "królem", bo wśród tych maluszków. które tam leżą (w większości wcześniaki) Filip wygląda jak ich starszy brat :) u mnie pogoda też się psuje, w sumie może być trochę chłodniej niż wczoraj byle nie padało w ciągu dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baderka________-to super ze Filipek wraca do zdrowia :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌼 wpadam z duzym🌼i 👄 dla dzieciakow bylam pare dni w szpiatlu, teraz juz dobrze, mialam za duze cisnienie, mala rosnie ma juz 750gr, potwierdzilo sie ze to dziewczynka, pozdrawiam caly watek👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza :D gratuluje dziewczynki... 👄 uwazaj na cisnienie :( ale dobrze ze juz jestes 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki:) Wam wszystkim za ciepłe słowa:) już niedługo Filipek będzie w domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baderka___________😘 🌻 😘 🌻 dla Filipka jest naszym malym WIELKIM bohaterem!!!!!!!!!! ja dzis bylam na rynku kupilam dla malego super bawelniana posciel 2 elem za...18zl!!!!!!!! to ta za ktora dalam kiedys 40 nie rowna sie do niej ladna gruba i milutka ostatni raz na rynku bylam jak w ciazy chodzilam hehe dobra ide obiad dokonczyc dzis golabki zrobilam pyyycha!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy pierwsza kupke w nocniku :D:D:D siku bylo ok 5miesiaca jak juz siedzial ale tupta to juz cos wiadomo ze jeszcze i tak nie kuma za co go tak chwale i obaclowuje no ale niech sie przyzwyczaja :P ale jestem z niego dumna :D:D:D:D:D misiowa 🌻🌻 filipku 😘🌻 dla wszystkich ❤️🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu macie
i dla WAS TEZ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu macie___________ artykul ciekawy chyba sam/a masz z tym problem 🖐️ joasiu______ni e przejmuj sie zawqszw jakas pomarancza wredna sie znajdzie szkoda ze nie ujawni swojego czrnego nicku a takii/aa odwazny/a!!! brak slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, ale się rozpisałyście. Trzy strony miałam do nadrobienia :-) Buziaki dla Filipków. Biedactwa tyle się nacierpiały. :-( Gratulujemy wszystkich nowych ząbków i nowym centymetrów :-) Panimisiowa wszystkiego najlepszego z okazji urodzin - trochę późno ;-) Małolepsza gratulacje. A ty trzymaj się zdrowo i nie jeździj już do szpitala. Justyna brawo dla synka. Weekend mieliśmy rodzinny. w niedzielę byliśmy na odpuście. Tomek dostał wiatraczek, którego przez pierwszy dzień nie chciał wypuścicić z rączki - nawet do spania a od wczoraj bawi się balonem. chodzi i szuka zajączka przy suficie :-D http://picasaweb.google.pl/Agunia1981/Odpust?authkey=leotvS-4azI Wczoraj za to byliśmy na dłuuuugim spacerku - z tatuniem - bo zrobił sobie wolne. było cudnie. Zazwyczaj mój bąbel nie chce siedzieć spokojnie w wózeczku a wczoraj założyłam mu parasolkę i biedaczysko przez 2,5 godziny nawet nie drgnęło. trzymał ja cały czas i wszystko obserwował. http://picasaweb.google.pl/Agunia1981/Wawel?authkey=HkElm8t8Qh0 Dzisiaj pogoda nam się spaskudziła. Rano zaliczyliśmy spacerek jeszczew cudnym słońcu a potem padał deszcze i grad. jak mały wstanie to pędzimy jeszcze na polko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katharsis____no chyba jest tak jak piszesz z ta bo.. kazdy sadzi wg siebie ;););) Malolepsza________Ty dbaj o siebie i uwazaj ❤️ Justyna___________Gratki kupki🌼 Agunia__________Tomus cudny,foty obejrzane :) A my caly dzien na dworze,kupilam sobie cos pierwszy raz od porodu: skorzane sandaly:przecena z....150 zl na 80 zl bo....niby juz koniec sezonu letniego;);) Spokojnej nocki mamuski!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×