Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

ciesze sie ze wam sie podoba , ale z tym balaganem w torbach to racja ostatnio sie ze mnie smieli bo bezpiecznik mialam w torbie .....:P a tu przynajmiej zaraz portfel znajde jak bede zakupy robic aniu________ ja ide w czwartek na bilans zK i tez wlasnie chce sie spytac co ona sadzi o tych szczepieniach ale ja chyba za rok zaszczepie listka________ no moim zdanie m z katarem to chyba nie zaszczepia joasiu________ a jak brzdac sie opozni lub przyspieszy to ona tez bedzie?? u nas tez snieg padal i okropny zimny wiatr.....ja chce wiosne:O!!!!!!!!!! a dzis sie wzielam na calego za moj licencjat nawet mi szlo tylko musialam przerwac zeby obiad zrobic i tak to jest pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj chyba sie jednak nie wkrece :( znacie sie juz dosc dlugo :( a ja sie czuje taka niepotrzebna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry! Wczoraj było polowanie na sukienkę, niestety tej upatrzonej nie było:( kupiłam inną, niestety nie tak ładną, ale najważniejsze, że w ogóle udało się coś zdobyć....zresztą jest ona nawet na tych zdjęciach - tylko w innym kolorze, na drugiej stronie. Michaś zakatarzony, nie wiem za bardzo co robić, dopiero tydzień temu skończył antybiotyk, teraz ma niby tylko katar, ale może powinnam iśc do lekarza? poobserwuję Go do jutra i zadecyduję, jutro zawozimy Go do rodziców i już się denerwuję, bo nie będę miała nad wszystkim kontroli........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ta sukienka, gdyby któraś z Was miała ochotę zobaczyć, to na drugiej stronie po środku, ja kupiłam czarną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivetta________ nie gadaj głupstw, pisz z nami jak najczesciej !!!!!! ania _____ to dawaj fotke jak w niej wyglądasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiowa - fotkę wyślę Wam po imprezie;) a to będzie po 25.02;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania__________ sukienka bardzo ładna a jak K mial ostatnio katar to dawalam mu lipomal i na noc clemastinum i pomoglo tylko lipomal jest malinowy a michas ma uczulenie no nie ivette__________ to pisz z nami i sie poznamy ja tez od poczatku tutaj nie pisze:P ide sie barc za moja prace dzis obiad od wczoraj i mam tylko nadzieje ze K ladnie pospi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania kurde do 25 to jeszcze kupa czasu a powiedzcie mi czy cos planujecie na walentynki ??? czy dzien jak co dzień ja mam imieniny tesciowej wiec mam juz zaplanoway dzień :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! My walentynek nie obchodzimy, zresztą mój mąż strasznie nieimprezowy. Mój bąbel ostatnio wszystko ma na NIE. Oj ciężko ostatnio z nim wytrzymać. I od kilku dni ma problem z zasypianiem. Czytałam że to normalne ale czasem mam już dość więc ostatnio to mąż go częściej wieczorem usypia (czyt. siedzi przy łóżeczku i od czasu do czasu położy). W dzieńwszędzie go pełno, wychodzi mi na krzesła, stoły, chce fikołki robić. Skaka mi z łóżka na podłogę. ufffffffffffffff Oczy mi teraz chodzą dookoło głowy bo nie wiadomo co w danej chwili wymyśli. Co do szczepionki to chyba poczekałabym aż katar się skończy. MOja siostra w niedzielę urodziła córeczkę i dzisiaj wraca do domu. Napastliwa jednak nie będę i zjawię się najwcześniej jutro u niej. Pamiętam jak mnie wkurzało jak wróciłam zmęczona ze szpitala i w domu były wycieczki. wszyscy na raz. To był koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Walentynek to my będziemy wracać do domy z W-wy, w piątek idę z mężem na bal karnawałowy - firmowy, ale na tym będę w starej sukience, w sobotę będziemy wracać do domu, planowałam, że zostawimy Micha dłużej z dziadkami i będziemy mieć wieczór dla siebie, ale nie wem jak będzie z tym katarem.... ja daję Małemu wapno i witaminę C, do tego maśc majerankowa...Katharsis - dobrze pamiętasz, że ostatnio od syropu było uczulenie, ale to był rubi... coś nie pamiętam teraz nazwy, a lipomal to chyba z lipy, pójdę do apteki jak mąż wróci, na razie nigdzie się nie ruszam, pogoda paskudna, poza tym Michaś śpi. Agunia - gratulacje ciociu🌼 Ivette - dokładnie tak jak piszą dziewczyny:) zapraszamy do nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katharsis_bedzie o to chodzi ze...bedzie na kazde....moje zawolanie niezaleznie od tego kiedy porod;) Z Wojtusiem ja mialam,teraz tez bede;) ivette_______Ty pisz z nami,nie gadaj glupot:) Co do walantynek przezytek,tez nie obchodzimy, nie te czasy,nie te lata, nie te realia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam chętnie walentynki poobchodzę!!! może m. będzie miły......z tej okazji...... ania____________ta sukienka też śliczna. na pewno będziesz gwiazdą!!! ivete___________co za głupi pomysł!!!!!! pisz, nam b. miło!!!!a nadrabiać nie musisz, przecież poruszamy zazwyczaj aktualne, bieżące tematy:) mówicie żeby zaczekać z tym katarem, to chyba zaczekam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej joasiu_______ no to super masz , ja rodząc bylam calkiem sama ale mialam szczescie bo ode mnie ze \"wsi\" byla lekarka ktora jak zobaczyla ze mieszkam tam gdzie ona sie mna przyzwoicie zajęły:P aniu__________- boze jak ja ci zazdroszcze ................ agunia__________- gratulacje :D a my z K dzis bylismy u szwagierki ma ona rocznego synka z ktorym K tak fajnie sie bawił biegali razem ale Filip na czworaka bo nie chodzi i K tez pieska zaczął udawac i razem na czterech jak tak sobie patrzylam to mialam przelotne myśli o drugim bomblu ale......... tylko przelotne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katharsis______no ale wex pod uwage ze...za te \"super\" bede słono płacić :P:P:P No ale cos za cos,nie wyobrazam sobie porodu-sama,na zywiol, z kim popadnie na sali:bylam, widzialam jak sa traktowane tamte rodzace a jak ja mialam: dziekuje,postoje ;);) No widzisz_czas na drugie dzieciatko :P:P:P:P Milego dnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja joasia ______ jednak opieka jest niezbedna, ja sobie nie wyobrazam zebym miala pojsc rodzic bez załatwionej połoznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRY!!! ja nie miałam osobistej położnej, za to był mój gin prowadzący plus lek, który akurat miał dyżur:D także, lepiej mieć nie mogłam, czułam, że nic złego mi się stać nie może:D Maja od dziś w majteczkach. wynik? woła podczas już siusiania, po czym powstrzymuje i resztę robi do nocnika. albo siada na nocnik w ubraniu i tak sobie robi siusiu. Zaraz idziemy na dworek choć na chwilę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! Ja też miałam umówioną położną a dodatkowo na dyżuże była jej ulubiona znajoma lekarka więc w ogóle miałam super. Po nacięciu lekarka tak mnie zszyła, że seksik stał się o wile lepszy :-P Koszt owszem jest spory ale ja nie żałuję. Listka. Fajnie że Majunia już siada na nocniczzek. Tomek nie chce w ogóle usiąść. Jedynie przed kąpaniem siada na nocniczek ale wtedy chce żeby mu dać bańki mydlane do robienia. posiedzi na nocniczu ale nic nie zrobi. Może to jeszcze za wsześnie. Przecieżdopiero 19 skończy półtora roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listka - gratki dla mądrej Majusi!!! Ja planuję naukę wiosną, gdy będzie cieplej. Zresztą Michaś ma tyle innych zajęć, że na razie z nocnika nici... a co do porodu to ja do pomocy miałam tylko i AŻ mojego mężusia, dla mnie to była największa pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ my po bilansie K wazy 14,300 i ma 90 cm wzrostu a jaki grzeczny byl ale sie wkurzylam bo taka wredna stara lekarka ze szok najlepsza doktórke zabrali nam gdzis na zastepsto i siedza dwie stare jedze, :O ktore tylko przyczepiac sie potrafia i martretowac dzieci poprzez np naciaganie na sile pisiaka.................. a pierwsze co weszlam to wlasnie \"a wola chociaz bo on juz musi\" i to takim tonem ze szok jak powiedzialam ze juz dawno wola a pampers tylko na wyjscia to juz sie zamknela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko , moze ma ktoras z Was jakąś książke z biomedyki albo chociaz gdzie bylo by cos o czynnikach wplywających na rozwoj czlowieka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katharsis_na studiach mialam biomedyke-wywalilam wszystko bo mnie niepotrzebne;) A w necie nie ma? Sa 4 grupy czynnikow(pamietam z biomedyki:P) Tu masz opisane,moze pomoze: http://www.bryk.pl/teksty/studia/pozosta%C5%82e/medycyna/1000453-czynniki_osobniczego_rozwoju_cz%C5%82owieka.html listkaaa____gratulacje nocnikowania Majuni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agunia ______ podczas szycia zapytalam sie lekarza czy dlugo jeszcze a on mi na to że teraz robi tak zeby mężowi bylo dobrze :P no akurat w tamtej chwili seks byl ostania rzeczą o jakiej myslalam no ale dobrze jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasiu__________ ja widzilam to i nawet mam ksiazke ale tam jest tak jakos dziwacznie napisane a jednak z netu nie chce pisac bo ksiazke jest lepiej w literaturze umiescic jade w sobote do biblioteki do torunia to sobie knigi pokseruje to co mi bedzie potrzebne:P misiowa______- kasjan ma piankowe takie puzzle i garaż i powiem ci ze zero zainteresowania bardzo lubi sie bawic drewnianymi i sobie wieze uklada a teraz ma takie plastikowe ale wieksze i sobie samochody robi bo tam kólka sa albo wieze czy domki i baaaaaardzo duzo sie nimi bawi ostatnio http://www.allegro.pl/item547914026_mega_klocki_k3_hemar_klocki_konstrukcyjne.html tylko zeja za takie opakowanie w biedronce 10 zl dawalam i naprawde sa fajne i wcale sie nie niszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mamy mały sukces!!!!!:D:D:D Do wyjścia na spacerek przebierałam ją z 4 albo 5 razy, bo mówiła sisi juz podczas sisiania, wtedy ja ja pod rękę i na nocnik! Reszta siuśków lądowała w nocniku, ale po nogach juz poleciało. Wyszłyśmy na spacer na pampersiku oczywiście, a po raz maja zawołała zanim zaczęła robić, ale na nasze nieszczęście m. zostawił nocnik w łazience, zanim z nim wróciłam prawie całe siusiu znów było w majtkach. Umyłam nocnik i przyniosłam do pok, żeby był pod ręką i nast. razem moje dziecko się bawi i nagle przylatuje do mnie mówiąc sisi, to ja ja hop na nocniczek!!!Nasiusiała z pół nocniczka,a majteczki suche, nawet kropli na nich nie było:D Dumna jestem bardzo. Chyba jesteśmy na dobrej drodze i tak myślę za tydz może już będzie perfekcyjnie ta sztuka opanowana. Szkoda tylko, że na dworze zima i nie można konsekwentnie na dworek majteczek zakładać:( No i nie wiem, co zrobić z nocami, bo przewijam ja praktycznie na śpiocha i nie sądzę, by podczas snu Maja się budziła i wołała..... katharsis__________jak nic nie znajdziesz, mogą być również przypisy z neta, tylko chyba chodzi o to, by nie było ich więcej niż tych z książek:) powodzenia w zbieraniu informacji. ja niestety nie pomogę, nic takiego na studiach nie miałam to raz a po 2 już 2 lata temu wszystko wyniosłam na śmietnik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodałam kilka zdjęć - chętnych ZAPRASZAMY! Dobrej nocy mamom i maluszkom!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa co do klocków - -mamy plastikowe, ale maja średnio się nimi interesuje. Jeszcze nie potrafi składać, choć ost. próbowała posklejać kropki, tj. te najmniejsze:) ona ostatnio jest artystką, od ok. tyg. wciąż chce tylko rysować. Zapełniła już dwa zeszyty:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×