Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

Bry! Misiowa, Katharsis - fajnie, że Wam się fotki podobają:) U mnie spokojna noc, Misiu w ogóle nie kaszlał, mąż zresztą też. Dziś poszedł już do pracy, więc jedno dziecko mniej w domu;) Michaś biega ze swoją drewniana kaczką, a ja piję kawkę:) Katharsis - a Tobie już zupełnie przeszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u was sie konczy a u nas sie zaczyna:( Pati jak narazie ma goraczke i katar, jest strasznie marudna i sama stala przy łóżeczku zeby ją położyc wiec juz jest znak ze cos jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu_______ no ja juz zdrowa jestem katar od czasu do czasu sie nazbiera ale jest juz dobrze:) mo j M ma urlop ale czasami bym wolala tez aby poszedl do pracy bo chodzi i marudzi :P misiowa________ zdrówka dla Patrysi kurcze taka pora ze dzieci i nie tylko wszystko łapia bo gdyby byla normalna zima to by tego nie bylo a nie raz zima a raz wiosna...... moj K odpukać sie trzyma daje mu ten vibovit pije sok z czarnego bzu je miodzik i jakoś nic sie nie przypałętało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiowa - zdrówka!!!! a mnie jeszcze coś zastanawia, Michaś ma na buźce - zaczęło to wychodzić jeszcze przed antybiotykiem -takie małe kropeczki, jakby piegi, ale maluteńkie, najpierw były czerwone, teraz robią się brązowe, z daleka niewidoczne, ale jak się przyjrzę to widać, co to u diabła jest??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania ------ ja nie mam pojecia co to moze być a u nas to zeby wychodza i mam to samo co w święta, kurcze czego ta moja mala krolewna tak sie zawsze ocierpi przez te zeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu_____ nie wiem co to może być , jakieś uczulenie może????? misiowa_______ my już zabki mamy za soba tylko te ostatnie no ale one do 3 roku zycia a K na zęby miał zawsze katar non stop obsmarkany chodził już tez mialam dosyc dziewczyny musze sie Wam pochwalic jestem taka szcześliwa ze szok :P dzis zadzwonila do mnie pani dyrektor z przedszkola tam gdzie na praktyki chodzilam ,czy nie chce przyjść na staż do nich jutro z samego rana jade na pośredniak po papiery i od 16 lutego ide na staż do moich dzieci Boże jak ja sie ciesze nie macie pojecia :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katharsis - super, gratulacje!! Misiowa - ach te zęby... a te niby-piegi to chyba jednak uczulenie i wreszcie wpadłam od czego - chyba od tego syropu, który dawałam na kaszel. On był z syropem malinowym, a Michałkowi od malin wychodziło uczulenie, nie wiem czy dobrze kombinuję, ale to jedyne co przyszło mi do głowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katharis________ super idziemy dzisiaj do złobka Patryske zapisac ale przez tą gorączkę nie może pojść z nami a szkoda bo ona tak lubi dzieci mamy tez dzisiaj wizyte u pediatry mam nadzieje ze w koncu ten lekarz potraktuje nas poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry! U nas nie pada - ani deszcz ani śnieg i bardzo dobrze, bo zamierzam zabrać Michałka na spacer. Chociaż ciągle coś Mu \"\"jeździ\" jak oddycha, jak odkaszlnie to jest ok, zastanawiam się czy nie powinien zobaczyć Go jeszcze raz lekarz, chociaż z drugiej strony widać poprawę, katar właściwie się skończył, nie ma temp, jest żywy...tylko rzęzi....co muślicie? w przychodni nie ma szans, bo są kolejki, jedynie prywatnie, a dziś mamy jeszcze tego kardiologa..tak sobie kombinuję, że może Ona przy okazji Go osłucha... Misiowa - Patrycja idzie do żłobka? od kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania _______ od września mam nadzieję, ale jest tyle chętnych że może być z tym problem wiem że da sobie radę, gorzej ze mną ja juz siedze w domu drugi rok i mam już dość, chcę do pracy i do ludzi ale jest jeszcze kwestia pieniędzy, która jest decydująca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katharsis___super z tym stazem,pojdziesz do ludzi,odetchniesz:) Ja juz boleje nad tym ze...od wrzesnia znow bede na rok w domu zamknieta.... ANiu___-zdrowka Misiowi!!! Misiowa___trzymam kciuki za zlobek:) Wczoraj W wlosy obcielam maszynka,juz mial taka szope ze hej, nie cierpie jak On ma takie wlosy.teraz wyglada super,jak maly-prawdziwy men:) Dzis wstal(noc jak codzien...) o 8:20,pierwszy raz!!!! Nie wiem co mu,sie zapomnial chyba :D Na dworze nedza,az sie nie chce isc,ale bede musiala, bo wichure rozniesie w chacie. I w poniedzialek......w koncu do pracy:):):):) Milego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ my dopiero godz temu wrócilismy a o 8.30 juz jechalismy dzieki dziewczyny aj tez sie ciesze a w nocy przez to wszystko az spać nie moglam:D wiec zaczynam 16 lutego w dzien urodzin K :) i mam staz do 31 lipca ale normalnie za 30 dni przepracowanych należą mi sie 2 dni wolnego:) byliśmy odwiedzic z K maje dzieci K dawał cukierki nawet z jednym chłopcem poszedł wszystkie panie poczęstowc jadł obiadzik z dziecmi i leżakował nie chcial mi wyjść był ryk ze szok:P moj mały przedszkolak:P tanczyl bawil sie i wcale sie nie bał misiowa____ zycze powodzenia z tym żłobkiem K idzie od wrzesnia 2010 do przedszkola ania_____ to napewno od syropu a moim zdaniem wizyta kontrolna nie zaszkodzi joasiu________ przy dwojce rozrabiaków bedziesz mieć wiecej roboty niz w pracy zapewne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu tak pusto misiowa________ a ty wracasz do swojej pracy czy nowej szukasz lub już masz?? pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteśmy po kardiologu. Jest lepiej, dziurka mniejsza niż poprzednio, wciąż mamy leki, za pół roku kontrola. Michaś był superdzielny i supergrzeczny i aż nie wierzyłam, że to On jest badany:) a pani profesor ma rewelacyjne wprost podejście do dzieci! aha i przy okazji pani profesor osłuchała Miśka - płuca czyste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katharsis___o puchy ,puchy :P:P:P Aniu____Zuch chlopak z Michasia,super ze sie uklada ❤️ milego week !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ aniu_______ to napewno bedzie dobrze leki bedzie bral i wszystko bedzie ok lece bo musze jechac do szkoly bo facet z dydaktyki zgubił moja prace..... dobrze ze mialam ja zapisana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, My już dzisiaj po baseniku a że T. wstał o 7 to jest już strasznie zmęczony więc położyłam go do łóżeczka. Mam nadzieję, że za chwile uśnie. Fajnie wam dziewczyny, że wracacie do pracy. Ja z jednej strony chciałabym wrócić (niestety chodzi tu o względy finansowe) a z drugiej strony już mi żal tych chwil spędzonych z Tomkiem. Mam urlop wychowawczy do końca roku więc dopiero od stycznia będę musiała go posłać do żłobka a potem oczywiście przedszkole. We wakacje będę go posyłamć tak na kilka godzin żeby się przyzwyczaił bo on jest bardzo za mną ściągnięty. Będzie się super bawił z dziećmi ale pod warunkiem że mama będzie u boku. Żeby się przyzywyczaić do dorosłych potrzebuje o wiele więcej czasu dlatego chcę go przygotowac do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katharis ____ ja mam pracę, która na mnie czeka z żłobku nic nie załatwiliśmy ponieważ pani, która przyjmuje dokumenty jest na urlopie i dupa blada, nie wiem kiedy teraz to załatwimy bo Marcin narazie nie moze wziąć urlopu pediatra powiedziala to samo co poprzedniaczyli sobie odpuszczam i was wiecej nie bede katowala wczoraj pojechalismy do tesciow i zostalismy na noc i tesciowie w koncu zobaczyli jak wyglada atak placzu ząbkującego dziecka a mowili ze wymyslam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sancia pancia
Hej jestem nowa i chcialysmy sie z moja coreczka przywitac z wszystkimi!!! Jestem kwietniowa mama 2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiowa______pojdziesz w tygodniu do zlobka, po co urlop Meza?Mama do wozka i na spacerek:):):) Dobrze ze...uswiadomilas na zywo tesciow z nocami zebowymi :D:D:D sancia pancia____witaj !!! Jutro do roboty,huraaaaaaaa :P:P:P:P Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna______ wiem ze moge pojść sama ale Patryska jest taka ruchliwa ze sama nie dam rady bo to jest żywioł nawet chwili nie usiedzi w miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moj K bedzie chory w nocy nie spal poszedl spac o 23 i pobudka przed 2 plakal ale pozniej sie troszke pobawil i po 3 poszedl spac spal do 7 dzis katar i jest taaaaki bladziutki i mniej brojny,wiec chory misiowa________ z moim K tez sama nie lubie ostatnio place w sklepie a on mi za lede wlazł wziol kalkulator i se liczyl,a ja nie wiedzialam czy go gonic czy do konca zaplacic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i Kasjan jest chory bylam w aptece po leki kupilam syrop lipomal masc rozgrzewajaca i wode morska narazie ma tylko okropny katar chodzi i marudzi bo tak go meczy:( a juz myślałam ze jego ominie..... jak sie nic nie polepszy to we wtorek lub środe do lekarza pojedziemy chyba ze na katarze sie zakończy..... pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Katharsis - dużo zdrówka dla Kasjanka i oby na katarze się skończyło!! Misiowa - ja też jak mam coś do załatwienia to musze iść z kimś, Michał podobnie jak Patryśka nie usiedzi w miejscu. a my byliśmy dziś na snkach, wreszcie spadło troszkę śniegu, więc zaraz po śniadaniu ubraliśmy się i heja!! dla Michasia była to pierwsza taka akcja - wcześniej po prostu nie było warunków...no i co? d...pa - Michaś ryczał jak taki mały wół!! nie chciał siedzieć na sankach i tylko się nadenerwowałam, dodałam kilka fotek z tego spaceru, więc chętnych zapraszam. Joasiu - jak Twoje mdłości? Listka - gdzie się podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu -świetne nowe zdjęcia!! Wojtuś ma ekstra fryzurkę! Prawdziwy facet! Jaki On już duży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej K spi ale jakby ten katar juz mu mniej dokuczał zawsze najgorszy jest ten pierwszy dzien, a noc tragiczna budzil sie non stop bo przez katar spać nie mógł i nawet smoczka nie chcial do snu bo widzial ze mu przeszkadza aniu_____ Michas super wyszedl a moze zly dzien mial ze sanki mu sie nie podobaly.... joasiu________ W chyba do ciebie jest podobny co???? i K ma taki sam odkurzacz ktroy już zdazyl połamać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katharsis_____zdrowka dla maluszka! Odkurzacz to imitacja,gratis dostal, nie kreci go,ma 3..prawdziwe :D Aniu____mdlosci minely:) Misiowa_______w tez wicher, a nawet wiecej,ale jak musze (a zwykle sama z W) biore go do wozka i heja:) Powodzenia,daj znac co zalatwilas! Bylam u gina,wsio ok,dzidzia ma 5 cm,widzialam wsio na kolorze,bo gin przelaczyl,mam foty,ale nie ma jak pokazac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry!!! właśnie nadrobiłam czytanie!!!! całe 3 str - ale mnie nie było!!! napisze zaniedługo jak znajdę chwilę. maluchy obejrzałam - superowe!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×