Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

Witam!!! Michaś dziś wydaje mi się troszkę lepiej, mniej kaszlał w nocy, więc to chyba dobrze. Listka, Joasia, Misiowa, Madzia - zgodnie zobietnicą przesłałam Wam kilka fotek z piątkowej imprezy. Katharsis - prosiłam dziewczyny by Tobie również przesłały, gdzieś mi się zapodział Twój adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla Kasjanka Życzenia nie o czasie ale bardzo szczere STO LAT 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 i aniu dla Michałka zdrówka 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobry sklep
z artykułami dla dzieci www.ebibi.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
również spóźnione, ale szczere buziaki 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 urodzinowe dla KASJANKA od Mai!!!! ania___________ufff, widać choróbsko odpuszcza:) Maja wczoraj przelatała cały dzień na jednych majteczkach, nie popuściła ani kropli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania wygladałaś ślicznie :D :D :D listkaa :D gratki dla Mai :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania_______________skromnie, elegancko i ślicznie!!! bardzo ładnie!Już wyobrażam sobie jak pięknie będziesz wyglądała w tej czarnej!!! magda________________dzięki ❤️ a co u Oli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziekujemy za życzonka zajrze wieczorem bo dopiero co wrocilam z robotki hehe i opowiem co i jak u nas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listka, Madzia 👄 dzięki:) niedługo idę do dentysty, brrr, jak ja tego nie lubię!!!!!!!do Michałka przyjdzie babcia. Kurcze zaczął mi dziś tak dziwnie psikać, nos Mu kilka razy odciągnęłam, czy to możliwe, że coś Go gryzło?Ja się chyba wykończę....poza tym lata jak mały dzikus!!!W ogóle nie widać, że jest chory! Listka - Maja jest niesamowita, często dużo starsze dzieci w tak szybkim czasie nie radzą sobie z nocnikiem. Jest genialna!! Chyba musimy do Was przyjechać na korepetycje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie.Pisałyśmy razem na topiku jak byłyśmy w ciązy:) Zaraz poczytam co tam u Was:) Buziaki wielkie dla Was i dzieciaczków.U nas ok..Bartuś zdrowy...rośnie i rozrabia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik______________ja pierdziu!!!!! wierzcie mi albo nie, ale wczoraj o tobie myślałam i miałam zamiar cię tu przywoływać:D co u was? jak bartuś się chowa?!??! pisz, bo my odkąd poszłam do pracy nic nie wiemy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wooooow kasia !!!!!!!!!!!!! ale 10000 lat Cie nei było !!!!!!! co słychac :) może nowe dzieciątko jak u Joasi w drodze ;) jak Bartuś ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej misiowa__________ urodzinki minely surep K zachwycony a jak zobaczyl tort to oniemiał jak bede miala jutro wiecej czasu wrzuce zdjecia aniu_________ moze mial jakas babke w nosku i dlatego tak psikał i ciesze sie ze Misiu dzielnie znosi choróbsko aha i przeslalam ci na meila moj email bo tez bym chciala Cie taka elegandzka zobaczyc:) a ja jestem, takaaaaaa szcesliwa z mojej pracy dzieciaczki super, panie przedszkolanki rowniez zyc nie umierac i nawet jak narazie wcale zmeczenia nie czuje a normalnie wstajac ok 7.30 bylo dla mnie tragedia a teraz wstaje godzinke szybciej ale jestem wypoczeta i zadowolona i powiem wam ze mam chyba wiecej cierpliwosci do mojego rozrabiaka:P ale zeby to na 100% ocenic to jeszce troszke poczekam zeby nie zapeszyc hehe:P mimo ze mam doscyc duzo wiecej obowiazkow a mniej czasu czuje sie z tym świetnie!!!:D buziaczki dla dzieciaczkow😘 kasik______🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiowa - dzięki👄 Katharsis - jutro prześlę fotki. Kasik - szok jak dawno Cię nie było!!!Ale najważniejsze, że już jesteś i opowiadaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski Ania znowu chiora :( daje jej witaminki, smaruje na noc, mam nadzieje, ze niedlugo jej przjdzie... chyba nad tym oceanem sie zaprawikla :9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana:) zdrówka dla chorowitków!!!! A u nas kaszel mija, tylko Michał psika dużo...nie wiem o co chodzi...jutro dzwonię po tego lekarza co był ostatnio, i tak miał przyjść na kontrolę, więc niech przyjdzie wcześniej i może powie mi skąd to kichanie. Tak sobie kombinuję, że może od tych leków wziewnych? słuchajcie, może znacie patent na jakąś nieskomplikowaną fryzurę, którą mogłabym sobie zrobić sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!!! Iveta_____________zdrówka dla Ani!!!! kuruj ją! i pisz co się dzieje. ania_____zaraz pomyślę nad twoją fryzurką...:) teraz m. woła na śniadanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listka - a M. w domu? wspólne sniadanko...hmmm ale mi się marzy takie coś....my to tylko szybką kawę zdążyliśmy razem wypić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiowa - ale fajne nowe fotki!!! Widać, że Patrysi podoba się na saneczkach:) i pięknie wygląda w tej sukni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ania_________ ślicznie wyglądałaś w tej kiecce misiowa________ Patrysia jaka mala dama w tej sukni:D ivette___________ zdrowka dla ani🌻 a ja wam poewim ze jestem baardzo dumna z mejego maluszka , dzielnie znosi moja nieobecnosc. Rano daje buziaczka robi papa i przez okno patrzy jak jade i popoludniu jak mnie zobaczy jest taki szczesliwy przytula sie i caluje ojeny jak słodko.....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa, listka, katharsis bylismy nad oceanem przedwczoraj i biegala po plazy w samej kurtce, bez czapy i rekawiczek i mysle ze to moja wina :( bo to na pewno przez to :( ale bylo naprawde cieplo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry! Dziś dzwonię do lekarza, by przyjechał obejrzeć Miśka. Katharsis - dzięki;) Ivette - nie obwiniaj się, przecież chciałaś dobrze, a może to przypadek zresztą. Misiowa - właśnie włączyłam tv, a tam wszędzie o pączkach...a ja najwcześniej zjem wieczorem jak mąż kupi....a zjadłabym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie się Joasia podziewa? Kasik a Ty wpadłaś na chwilkę i nic nie opowiadasz, pokaż nam Bartusia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik - obejrzałam albumy, ale ostatnie z listopada - Bartek chłop, że hej!!! Cudne ma oczka!!! i usta takie całuśne! Śliczny chłopiec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie wlasnie za faworki wzielam kurde jest tyle sniegu az trudno uwierzyc komputer mam w kuchni przy oknie a okno wychodzi na pola i jest tak cudnie i bialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×