Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

witam z zasnieżonego Lublina moje dziecko znowu przesypia cale noce wiec czyli powklania po szczepionce maja sie ku koncowi powiedzcie mi czy po pnemokokach też coś się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana! coś chyba mnie łapie....:( dziwnie się czuję, obudziłam się z bólem gardła i od rana chodze z zawiązaną na buzi pieluchą - może jakoś uda mi się ochronić Miśka...przecież On dopiero miał zapalenie płuc:( Misiowa - głos na Patryśkę już oddany;) co do pneumokoków to nie wiem, bo jeszcze nie szczepiliśmy, ale też myślę o szczepieniu jak Michałek będzie miał 2 lata. Nie wiem tylko czy zaszczepimy na pneumo czy meningokoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu_________________to tak jak u nas! najpierw ból gardła, potem kaszel i katar:( potem wam napisze czym się różnią pneumo i meningo, bo się już dowiedziałam! A może ja już o tym pisałam...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listko - napisz koniecznie, ja już sporo o tym czytałam, ale każda nowa informacja jest cenna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc o szczepionkach: więcej zachorowań jest spowodowanych pneumokokami, ale są to zachorowania lżejsze, takie z którymi dziecko może sobie dać radę. A przypadki śmiertelne, bądź o dużych powikłaniach, o których się ostatnio wiele słyszy są spowodowane meningokokami. nasz pediatra nie miał nic przeciwko, by zaszczepić maje na meningo, a wiem, ze wielu pediatrów to odradza. A pneumo polecił nam wtedy, gdy już pójdzie do przedszkola, żłobka itp. Co do pneumo: szczepionki są stworzone w oparciu o badania w Niemczech i Belgii. W pl takich badań nie było. I zawierają szczepy które wys najczęściej. Sądwie szczepionki na pneumo: jedna kosztuje ok 280 zł zawiera 7 szczepów pneumokoków, a druga kosztuje ok 30 zł i zawiera 4 szczepy panumokokowe. A lada dzień ma być dostępna w sprzedaży nowa trzecia szczepionka na pneumo, ale co w niej jest i ile kosztuje nasz pediatra nie wiedział jeszcze. to tyle maja śpi, idę myć gary i prasować. Nie wychodzimy dziś na dwór, maja kaszle i ma katar, jak my. A tak dziś pięknie. Pewnie zimno, ale słońce świeci jak latem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa___Majunia urocza jak zawsze,seska w laziece super,a minka z pyszczkiem...powalajaca:):):) Zdrowka dla niej,W lepiej,lata jak petarda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej listka______ Majunia przesłiczna a to zdjecie ze sluchawkami bombowe misiowa________ jakie glosowanie ja tez chetnie na nasza Patrysie zaglosuje:) joasiu________ no juz nie dlugo bedziesz miala drugiego łobuziaka hehe i masz racje odpoczywaj w pracy dopoki możesz bo juz nie dlugo znowu bedziesz \"urlopować\" a ja dzis @ dostalam chodze nerwowa jak osa nikt ze mna dzis wytrzymac nie może:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katharsis_____________ja też mam od dziś @ dzięki za komenciki:) miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Właśnie zrobiłam na śniadanie naleśniki, które oczywiście sama zjadłam, bo mój uparty synek nie będzie jadł!!!! On to tylko parówki albo danonka!! a ja tego naleśnika specjalnie posmarowałam Mu danonkiem!!! ale nie i koniec!! brrrr - czy Wasze dzieci też są takie uparte?????????????????????????? Listka - Majeczka boska, co zdjęcie to Ona piękniejsza:) głos na Patryśkę oddany;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas ze sniadaniem jest tak samo rano jako pierwszy musi byc danonek bo jest krzyk i pisk i idzie do lodowki i pokazuje palcem potem staje przy zlewie i chce łyżeczkę i jak nie dam to kladzie sie i piszczy a jak dam to jest pelna szczescia ania dzieki za glos listka---- Majusia jest cudna, ona bedzie modelką!!! te minki są takie urocze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o jedzenie u mnie nie bylo wybrzydzania i nie ma, Wojtuś wszystko zjada co bym mu nie dala(odkad go przetrzymalam jak kiedys probowal mi fochy stroić....)! by wymuszaja Wam te Danonki,dzieci juz sa zby cwane aby popuścić;) katharsis____dokladnie, w robocie odpoczynek i spokoj psychiczny jak pomysle ze od wrzesnia znow rok w zamknietej klatce to plakac mi sie chce...No ale dzieci odchowam i z glowy:):):) Ciekawe co...u baderki(jak ciaza,dzidzia),wieki jej nie było... Nie mowiąc o...małolepszej... Trzymajcie sie,miłego dnia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu - to się tylko cieszyć, że W tak ładnie je. Ja mojego niejednokrotnie próbowałam przetrzymać - ale On wtedy potrafi do wieczora nic nie jeść, a dodatkowo nie pije - od zawsze mamy problemy z ilością wypijanych płynów, no i ja się łamię i wymyślam.... ale żeby nie było - On nie dostał ani parówki ani danonka...po pewnym czasie zjadł pół chlebka ryżowego, a przed spaniem banana - oczywiście w czasie ogladania mini mini, no ale cóż zrobić... teraz śpi, a ja piję kawkę, umyłam dziś dwa okna i jestem zadowolona, firanki pachną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania ------ ja nie mam weny na sprzątanie moze dlatego ze za oknem kupa sniegu a to nie nastraja na mycie okien joannaz--- ja wiem ze mnie terroryzuje i przyznaje sie do tego bez bicia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu,moze masz niejadka?:) Misiowa__-dobrze ze chociaz wiesz,bo samamuski ze jak im powiesz ze cos wymusza dziecko...oczy by Ci wydrapaly;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no moj K tez jogurty pochłania dosłownie dziś zjadł trzy no ale jak jest z dziadkiem to dziadek dla samego własnego spokoju mu daje..... no a ja troszke inne mam metody nie zawsze skuteczne ale są:P no i mam patent na Kajana daje mu nóż taki najtępszy co mam i kawałek chleba on smaruje masłem i sobie zajada jak ma dobry dzien to je az mu sie uszy trzesa a jak nie che to mu nie wmuszam bo nie mam nerwow tylko z tym ze wiem ze jak zgłodnieje to sam przyjdzie i zje a za picie by życie chyba oddał bo nie nadązam mu robić aniu______spróbuj dawac pic ze zwykelj szkalnki, bo jak kasjan pije ze szkalnki to naraz by chyba z 2 latry wytrabił a pozniej non stop aa woła:) misiowa_____ juz wchodze i oddaje głosik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry! Joasiu - czy ja wiem, może mam niejadka? z Nim jest różnie, bo jak ma dobry dzień to ładnie zje, a jak coś Mu nie pasi, to się uprze i mogę tańczyć na rurze, a On i tak nie ruszy jedzenia. a z tym piciem to ja już chyba wszystkiego próbowałam, podejrzewam, że mam chyba najwięcej kubków z Was wszystkich, bo próbowałam różnych, ostatnio trochę więcej pił zwykłej wody - prosto z butelki -takiej z ustnikiem, ale to było może z 2 dni, potem zabawa się znudziła i problemy z piciem wróciły...On chyba ma taką naturę, że po prostu mniej płynów potrzebuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniania pewnie wiesz ze malym dzieciom NE MOZNA dawac danonkow bo maja za duzo witaminy d prawda?? sa dla dzieci powyzej 3 lat przeznaczone.... ja za duzo zlego o danonkach na necie sie naczytalam i dlatego wole malej ich nie dawac. daje jej zwykle jogurty, bez jakichs tam ulepszaczy w stylu kilogramow witaminy d w jednym kubeczku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivette - a wiesz co jest w zwykłym jogurcie? to też nie jest nic dobrego. I gdybym tak myślała to Michaś nie mógłby jeść niczego - przecież wędliny to też syf, mięso syf, pieczywo - dmuchane ze spulchniaczami, mogłabym długo wymieniać.... ja myślę, że jeśli będzie dostawał wszystko - ze zdrowym rozsądkiem - nic Mu nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniania jaki zwykly jogurt masz na mysli? ja mieszam Ani jogurt naturalny z owocami albo kupuje organic - bez cukru, bez swinstw, same owoce i jogurt wiec wg mnie danonki to syf no ale to twoje dziecko, twoja decyzja, nie wtracam sie, rob jak chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie uważam, że danonki są super zdrowe, ale myślę, że nie da się uniknąć wszystkich tych nowinek - nie mówię, że daję je Miśkowi codziennie, ale owszem zdarza się. I wierz mi, ze wolałabym żeby On chciał jeść jogurt naturalny z owocami jak Twoja Ania, jednak niestety mój synek nie chce. a co do jogurtów to nie napisałaś wcześneij jakie masz na myśli - myślałam o takich zwykłych owocowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania___widziałam misia w walizce!!! teraz zamknij, owiń w szary papier, adres znasz.....:) joasia________a co się stało wojtusiowi, że ma takiego siniaka pod oczkiem????? :( buziaczki dla tej małej wiechury! niech uważa bardziej! My wciąz siedzimy w domu, od srody, Maja wciąz kaszle, ale już jej się odrywa... chyba mamy się w tym kaszlem ku końcowi.. dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniania nie no takich zwyklych to jasne ze jej nie daje. jesli moge to chce jej dac jak najmniej chemii nie uzywamy cukru ani soli :) kurcze, najgorsze, ze jest tyle tego swinstwa we wszytskim teraz i tak naprawde to nigdy nie wiadomo co sie w srodku znajduje. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa________wywalil sie lbem o kraweznik,nie zdazylam go zlapac, jego upalować tylko stalowym łancuchem.... Ja chora,goraczka,grdlo,katar ze na oczy nie widze, W od nowa...katar ode mnie zlapal,nie mam slow.... Dodalam pare fotek wczoraj! Pogoda listopad,leje,ciemno,pociac sie tylko... Milego dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kasjan cos chory katar dzis kaszel w nocy az z tego kaszlu zwymiotował i właśnie pranie robie:( a co do jogurtów ja daje małemu danio dannonki jakieś tam bakusie ja nie lubie przesadzać mały je wszystko co lubi w rozsądnch ilościach tak jak Ania piszesz wszedzie jest teraz pełno tej chemii pewnie nawet w tych \"naturalnych\" jogurtach i owocach też a co do soli ja malemu do roczku nic nie solilam a jak skonczył roczek to powoli zaczynałam i teraz je to co my:) musze sie zbierać bo zaraz do szkoly jade:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam joanna ---- oj to musialo bolec :( ale jak widać uroczy jak zwykle u nas tylko katar jest, mam nadzieje ze nie rozwinie sie nic poważniejszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja dalej chora na cale szczescie juz sie lepiej czuje :) pogoda sliczna to pewnie niedlugo na spacerek pojdziemy :) Ania wlasnie usnela to mam chwile dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×