Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

Misiowa dawaj szczegóły.... :D kiedy na USG idziesz ?? jak się czujesz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide do lekarza 10 maja, on ma na miejscu usg wiec mi zrobi, czuje sie nie zapeszając bardzo dobrze, zdarzylo mi sie wymiotowac ale jest bezporownania lepiej niz 3 lata temu Marcin sie bardzo cieszy, nie spodziewalam sie takiej reakcji po nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiowa__________gratulacje !!!!!!!!!! bEZPROBLEMOWEJ CIAZY,zycze,mega express(ha ha ha :) ) porodu i....synusia do pary !!! (chyba ze nie chcesz..) Nas tydz nie bylo,u mamy bylam z dziecmi,tera dół,za rok ja zobacze,u nas nic nowego,M ma dwa nowe zeby,,, No i..pada deszcz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem piąty tydzień, orientacyjny termin porodu 10 stycznia kolejna wizyta 20 maja, wtedy juz bedzie wiecej widać kurde ale jestem szczęśliwa a najlepsze,że ja dzisiaj skończylam 30 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa no to wszystkiego najlepszego :D a dzisiaj i mój tata ma urodziny :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiowa_________po 1 -- wszystkiego NAJ !!!! po 2---zbieraj siły po 3--- buziaki dla Twojej gwiazdeczki:) U nas nic nowego,przypadkiem wczoraj Marcina zapisalam do alergologa dziecieceg-baba z Koszalina przyjezdza(ja sie nie mam jhak wyrwac z nimi...) wiec sru.Niczego sie nowego nie dowiem,ale moze mascie dobre dostane-co specjalista to specjalista,nie moge dac sobie razy z glowa i raczkami Marcina--znow zywa rana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiowa_________po 1 -- wszystkiego NAJ !!!! po 2---zbieraj siły po 3--- buziaki dla Twojej gwiazdeczki:) U nas nic nowego,przypadkiem wczoraj Marcina zapisalam do alergologa dziecieceg-baba z Koszalina przyjezdza(ja sie nie mam jhak wyrwac z nimi...) wiec sru.Niczego sie nowego nie dowiem,ale moze mascie dobre dostane-co specjalista to specjalista,nie moge dac sobie razy z glowa i raczkami Marcina--znow zywa rana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje raz jeszcze najgorsze są ranki, ledwo sie zwlekam do roboty i tam odwiedzam toalete kilka razy a okolo 12 odpuszcza w pracy przyjeli to w miare normalnie ale pierwsze pytanie kierowniczkki " to znowu pojdzisz na zwolnienie" :P mysle ze jezeli bedzie coraz gorzej z rankami to sie zdecyduje na to bo po prostu żaden ze mnie pracownik za dwa tygodnie jedziemy nad morze, ciekawe jak przezyjemy z Patrycją podróż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa_______-wiesz ze mina te mdlosci;) A ciaza planowa,czy wpada? zapomnialam zapytac:) A co do podrozy: pol Aviomarinu i bedzie spac cala droge :) Na Wojtku w niedziele trenowalam: 4 h spal,obudzil sie kolo chaty :D U nas nic nowego,milego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
planowana jak najbardziej z tym, nie spodziewalam sie ze wyjdzie akurat w tym cyklu jak na razie i tak jest lepiej niz z Patrycją, bo wtedy rzygalam non stop a teraz kilka razu dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa___________ MOJE GRATULACJE!!!!!! kolejny maluch, szok!!!!!! jakie my stare już jesteśmy!!!! Maja tez by się ucieszyła z rodzeństwa, ale mowy nie ma! :) Maja w przedszkolu tak lubi chodzić, że sama się domaga: mamusia, chodź już idziemy (dziś rano) dostała się do publicznego przedszkola koło domu. także od września będziemy mieli dużo bliżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa---czemu mowy nie ma? dlatego ze...nie z obecnym mezem,czy.....w ogole juz nigdy wiecej? misiowa---jak rzyganko? reszta znow wywiana?u nas nic nowego, listopad przyszedl,wiec sie kisimy w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a rzyganko sie rozkręca z każdym dniem :P staram sie jeść i pić, bo mnie juz straszył lekarz, ze mnie polozy do szpitala tak jak 3 lata temu na kroplowki wzmacniające u mnie bylo dzisiaj troche slonca ale znowu zaczelo padac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna____________jedno i drugie :) żrę się z m. choć są dni, że jest w miarę. ale jakoś tak - motyli w brzuchu nie ma 😭 dziś rano znów mnie wkurzył, już myślałam trzeba te 600 odłożyć i myśleć o mieszkaniu, a on wrócił z przedszkola i przeprosił. nie wiem co robić..... kłócimy się, nie wyobrażam sobie teraz drugiego dziecka, ale jakby było między nami ok, może bym już chciała.... za to Maja bardzo chce! ostatnio się bawiła z ok 14 m-cznym Natanem koleżanki i wieczorem w łóżku o nim opowiada i mówi, że chciałaby takiego natanka w domu. a ja na to: a co byś z nim robiła? maja: no jak to co? kochałbym go. strasznie lubi maluchy i nudzi się sama w domu. do przedszkola będzie chodziła do 20 czerwca, potem od września do publicznego. u nas pochmurno, ale 17 stopni na termometrze- nie pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że się ruszyło, to i ja się odezwę:) u nas przygotowania do urodzin Michałka, będzie obchodził dwa razy, bo i w sob i niedzielę:) poza tym u nas po staremu;) Misiowa - to faktycznie staraj się jeść i pić. u nas też chmury, ciemno, ale ciepło i na razie nie pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry po weekendzie!!! (kto miał ten miał) ja tylko w sob, ale fajnie było na wsi, grill, bieganie na bosaka:) dziś Majucha już w przedszkolu, a mamusia zamiast robić obiadek i porządki - lenia ma :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) my po imprezach, wszystko się udało, choć obecność dzieci nie dopisała, całe kuzynostwo się pochorowało....ale babcie i ciocie wybawiły się z Michałkiem za wszytkie czasy! dodałam trochę zdjęć - niewiele, bo zazwyczaj to ja robię, a miałam tyle innych rzeczy na głowie, że nie było za dużo okazji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mialam internetu od kilku dni ale juz jestem dla Oli sto lat z okazji urodzin !!!!!!!!!!!!!!!! 👄👄👄👄👄 duzo zdrówka i usmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa :D pisz jak sie czujecie :D u nas zapalenie oskrzeli Olka ma :( ja tez chora... :( mąż tez kiepsko się czuje więc małą lecznicę mam ;) Olka bierze 5 leków :O ale na szczęście nie grymasi , nie ma gorączki i ogólnie żywioł jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc bylismy nad morzem czulam sie tam swietnie i prawie nie rzygalam ale od powrotu do domu jest koszmar ladwo stoje na nogach, chudne i tego sie obawiam bo w poprzedniej ciązy schudlam 9 kilo od wymiotow i lezalam w szpitalu nic mi sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa kochana trzymaj się 👄 dobrze że chociaż wypoczęliście ;) pogłaszcz brzusio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania{______________dlaczego się nie chwalisz brzuszkiem?!?!? czy przegapiłam? serdecznie Wam gratuluję !!!!!! muszę cię złapać na gadu - tyle czasu się nie odzywam,ale jakoś nie jestem w nastroju. Nam się jakoś nie układa. Rzuciłam pracę tzn. napisałam wypowiedzenie i od 1 sierpnia mam wolne. Nowa praca od wrześnie chyba. jutro idę na rozmowę i chyba wyjeżdżam (jutro albo pojutrze) na wieś pilnować domu. Ciocia wyjeżdża z rodziną na urlop, babcia moja kochana zmarła 25 czerwca i musi ktoś zostać karmić psa i kota i ptactwo. Maja zdrowa i fajniusia. Ma swoje humory, ale ogólnie grzeczna. Gada jak najęta, zmyśla całe historie i potrafi się bawić w sklep, doktora itp udaje np że jest mamą pozdr wszystkie forumowiczki! będę zaglądała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listka - topik jakoś upadł i nie wiedziałam czy w ogóle ktoś zagląda i sie interesuje. Nie widziałam Cię też na gg, dlatego nie wiedziałaś. Termin - 1 luty, płci jeszcze nie znamy, ciąża planowana i jak na arzie wszystko ok. W ogóle dużo się dzieje, przeprowadzka np. Ale na razie wakacje, jutro wyjeżdżamy do Chorwacji i czeka nas 2 tyg słońca i laby.... ucałuj naszą piękną synową👄 we wrześniu może wpadniemy nad morze to może uda nam się spotkać? pozdrawiam serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLUB MALUSZKA W RZGOWIE
KLUB MALUCHA TĘCZOWY DOMEK Rodziców zainteresowanych powierzeniem nam opieki nad swoimi pociechami (0,5-5 lat) prosimy o kontakt. klubteczowydomek@gmail.com tel. 668-154-540 lub 509-998-715 Jesteśmy TU, NA MIEJSCU W RZGOWIE! Jeśli nie wiesz, jak zorganizować czas swojemu dziecku,zapewniając przy tym zabawę połączoną z nauką czegoś fajnego, kiedy Ty jesteś w pracy, nie możesz być z nim - zapraszamy do nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej listeczko :D no troszkę padł topic :( super że Maja fajnie się bawi :D ja posłałam Olke do przedszkola, chodzi od 2 tygodni bo ja wróciłam do pracy... :D :classic_cool: od 2 sierpnia :D więc było załatwianie wszystkiego w biegu, ale obie zadowolone :D Olka super sie zaaklimatyzowała w przedszkolu, gorzej ze mną :P bo praca zupełnie inna niż to co robiłam wcześniej .. i dojazd męczący.. bo 1,5 godz w jedną stronę.. ale jestem zadowolona.. a Ty jaką nową pracę masz ?? misiowa a jak Ty się czujesz ?? jak brzusio ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtusiu sto lat !!!!!!!!! a ja rosne :P w koncu widac ze jestem w ciązy, czuje ruchy dziecka od jakiegos czasu i powoli dociera do mnie ze bede miala drugie dziecko Patryska wsteje rano podchodzi do brzucha i mowi " wstawaj Maja, juz dzien" ( bo ma byc Maja jezeli bedzie dziewczynka), ogolnie rozgadala sie strasznie i buzia jej sie nie zamyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×