Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

misiowa, nie powtarzałam... tylko wczoraj wynik odebrałam... napisane tam była "wynik poniżej 0,100mlU/ml " a jutro może uda mi się wybrać do gina.. co do karmienia piersią ja jestem zwolenniczką, Olka rok była karmiona i żadnych alergii nie ma :P i zdrowa jest :D listeczko, trzymaj się kobieto, ciężko jest ale nie rzucaj studiów, ciężej będzie zaczynać, teraz masz motywację żeby je skończyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko, że ja nie lubię robić czegoś tak na pół gwizdka, albo robię na 100 albo nie robię!!! nie chcę przebrnąć przez te studia, chcę być w tym dobra,a tak na łapu capu to mi się nie uda! choć i wy macie rację, może mi być ciężko wrócić.... joanna__________Maja lgnie do m. czyli męża Michała, a nie do mnie:) ale i tak chyba w końcu by się tak stało! w końcu dziewczynki to zawsze córunie swoich tatusiów:) teraz pt - ndz mam zjazd znowu:( buuuuu a tak mi się nie chce!!! pozdr dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa____nie marudz,tylko pakuj manatki na zjazd:P:P:P Oj jak ja bym chciala dalej studiowac,dzieci odchowam i wracam natychmiast, tzn. dorabiam podyplomowki, bo studia dawno skonczylam:) czekam na pediatra,zamowilam priv,Wojtek od wczoraj poludnie ponad 39 st,nic nie dziala,nalesniki mozna smazyc na nim....Przelewa mi sie,obstawiam przeklęte ostatnie 5 albo...angine ropna!!!! Milego dnia !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alepuchy... Byla lekarka: angina,jak mowilam...Antybiotyk. Lece dalej.. Ps.nie wziela ani grosza,klocilam sie z nia w drzwiach :. Jeszcze mi kwiata w doniczce na nowe mieszkanie przywiozła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry! Joasiu - zdrówka dla Wojtusia i oby Marcinek się nie zaraził! a lekarka super, szkoda, że u nas takich z sercem nie ma... my znów po długim spacerze, Misiu szalał na śniegu, ale na sankach to On za bardzo nie lubi jeździć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasiu no to super taka lekarke miec :) i kwiaty tez by mi sie przydaly, bo mi jeden zdechl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem skonana, w połowie spakowana i zła!!!1 wróciłam z pracy o 20.30 nakarmiłam maję umyłam i położyłam spać - tak mi jej brak, że tylko wyć chyba wrócę już w sob wiecz. w ndz mam tylko emisję i higienę głosu od 9 - 12 wolę ndz spędzić z Majuńką! miłego weekendu, każdy będzie milszy od mojego 😭 joannaz______________pozdrowienia dla chorego synusia!!!!👄 ania_nowe zdjęcia super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listka oj wierze, ze jest ciezko. ja sie bede musiala z mala rozstac na cale dnie jesli dostane awans...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry!!! ze zjazdu urwałam się w sob:) i spędziłam ndz z rodziną!! przede mną dziś pierwsza nocka w pracy...trochę się boję iveta___________myślałam, że nie pracujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, nam weekend przeleciał wizytowo i rodzinnie, Michał to dobrze wychowane dziecko, potrafi się zachować, gdy jesteśmy u kogoś, wszyscy chwalą jaki grzeczny i ułożony, za to w domu diabeł wcielony!!! Listka - powodzenia w pracy;) Joasiu - jak się czuje Wojtek? Misiowa - pozdrowionka! Ivette

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nasto samo,WOjtek Aniol u kogos, w domu szatan wcielony, no ale gdzies odreagowac musi,wazne ze...przy ludziach ludzki :D Wojtek ok,katar zostal,ale ja zdycham bo mnie dopadlo, dopijam jego antybiotyk,bo skonczyl,a zostal wiec szkoda wylac....Marcin zdrowy,mam nadzieje ze go nie dopadnie..... Na jutro sie czaje na chruściki,sama jeszcze nie robilam,mam nadzieje ze wyjda... Milego dnia !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Was juz calkiem wysiało? Znow nie moglam znalezc...topiku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc laski:) u nas w sumie po staremu, tylko jutro będzie się trochę działo, bo idziemy na bal, w dodatku przebierańców, więc będzie ciekawie... Michas jedzie do dziadków, więc odbiorę Go pewnie rozpuszczonego:) Joasiu - jak udały się chruściki??????oglądałam fotki, Wojtuś duży chłopiec, wygląda co najmniej na 3 lata, tylko ten smoczek Mu nie pasuje!!!A Marcinek muszę owiedzieć, że goni Go w zastraszającym tempie!! Misiowa - wrzuć jakeiś fotki Patryśki!! Listka - też się opuściliście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu a cos tam wyszlo,ale potem z tych kawalkow cozostaly powycinaniu chruscikow juz mi sie nic nie chcialo kleic,nie moglam walkować walkiem,sie wkurzylami wywalilam do smieci;) Marcin rosnie szybciej jak na drozdzach,dawno pobił Wojtunia:) nooo smoczek ma,tylko do spania,nie chce mi sie-nie mam czasu ani ochoty walczyc z nim,niech ma, nie On pierwszy nie ostatni...Jakos to przezyje;) A rozpieszczanie przez dziadkow,coz-ich prawo:) Ile ja bym dala aby miec pod reka moich rodzicow Co z reszta? Znow nie moglam znalezc topiku... Trzymajcie sie,milego dnia !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puchy, puchy..... my wyszaleliśmy się w weekend, dodalam na bobasach zdjęcia, jeśli chcecie zobaczyć jak wyglądalismy. Joasiu - a może walki ze smoczkiem wcale nie będzie? Michał też używał tylko do spania (to było przed drugimi urodzinami) i po prostu pewnego wieczoru nie daliśmy, On nie zawołał i to był ostatni dzień smoczka:) a zawsze można wysłać go do smoczkowej wróżki, a w zamian kupić coś innego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu bedzie,probowalam,nie chce mi sie, nie przeszkadza mi to w ogole:) No puchy,laski sie gdzies rozproszyly.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byliśmy dziś u kardiologa - minęło już pół roku od ostatniej wizyty i mieliśmy przyjść na kontrolę. Mam super wieści:) przecieku NIE MA!! czyli ubytek samoistnie zamknął się:D oczywiście na razie jest tam tylko błonka, ale wszystko jest już ok, ta błonka będzie się robić grubsza, kontrola za 2 lata:D jestem przeszczęśliwa:D a mój mały bohater był dziś dzielny jak nigdy, super chłopak, a teraz śpi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu,super,wiekszosci dzieci sie "samo" robi i chwała za to :):):) U nas nic nowego, milego dnia !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaglądam, ale przecież sama ze sobą nie będę gadać;) u nas w sumie nic nowego, zaniosłam już podanie do przedszkla, poza tym wrócilismy do cotygodniowego chodzenia na zajęcia, Misiu ladnie uczestniczy w zabawach i lubi tam chodzić. ja - dbam o linię, jem uważniej i chodzę na aquaaerobic:) co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Pamietacie mnie jeszcze? Pisałam z wami jak byłam w ciązy:) Bartus w kwietniu konczy 3 lata a ja własnie wczoraj robiłam bete i wyszła mi 136:) więc wczesniutka ciaża.Chciała sie Wam pochwalic bo to ze nie pisze nie znaczy ze nie podczytuje:) Buziaki dla wszystkich maluchów od starej ciotki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaasik - pewnie, że pamiętamy:) serdeczne gratulacje - super wieści!!!! Ivette Misiowa, Listka- odezwijcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiowa_______co Ci? raporcik prosimy i zdrowka !!!! Aniu______super ze Misiowi sie widzi:) Kasik________jeeeee,gratulacje!!!! Pewnie ze pamietamy i...prosimy PISAC nie podczytywac :P:P:P Siostre mam,dzis odjezdza,3dni byla:(:(:( u nas ok,poza tym ze....marcin zaczyna zabkowac: dzis noc hard-core,placze,wstawanko co chwila, jeczenie,odwyklam:( Juz nie chcialam rabanu robic i Nurofenu szukac,ale dzis musowo:( Jeden skonczyl,drugi zaczal i tak w kolko,echhhh.... Milego dnia !!!!!!!!! Ps. M wazy 10,500 , 83 cm :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiowa - a co się dzieje? kciuki oczywiście mocno trzymamy!!! Joasiu - waga Marcinka mnie powala!!!!!!!!szok!!!współczuję nieprzespanyh nocek, oby następne zęby tak nie dokuczały!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×