Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

waga M mnie tez powala :P Ania ma 2.5 roku i wazy 12 kg ;) nie tucz got ak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nie powala,bo WOjtek byl taki sama,takaich uroda, zaczal latac to blyskawicznie wylatał....A wzrots Was nie powala? hmmmmmmmmmmmmmmmmmm........bo mnie powalaja texty...w stylu nie tucz go tak..... Wojtek teraz nosi szmaty na 110-116--to nie powala??????? Od 3 tyg prawie nie je przez zabkowanie,zreszta nigdy nie bylzarty i poczatku praktycznie je duzo mniej niz powinien, o 2-3 miarki przy karmieniu.... ..... Milego !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez to bylo z jajem napisane, nie musialas tego brac az tak do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w nocy bylo -15, rano o 7 -12,zima wrocila nim odeszla....marcinowi az dziasla krwawia mimo p/bolowycn wstawanie co 2 h....Powrot do przeszlosci:( Milego !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry laski!!!! sorki za nieobecność, ale czasu mi brak, odkąd pracuję!!!!:) właśnie wróciłam zez zjazdu, czyli cały weekend poza domem, a dziś mam nockę, maja wraca z michałem jutro rano od teściów i tak w kółko opiekunka - znajoma mi nawaliła, muszę na gwałt szukać przedszkola prywatnego, chyba jutro pójdę na spotk. jak mi się uda umówić u mnie ok, poza tym że związek mi się rozpada, albo już rozpadł. nawet nie gadamy, nie śpimy.....ale jakoś nawet mi nie żal.... męczy mnie to, że tu jestem, bo najchętniej to bym się wyprowadziła, żeby nie musieć czasem z nim gadać żal mi trochę mai, że ma mnie tak mało, ale o tym pisałam iveta____pracuję w domu dziecka, jestem wychowawcą w gr usamodzielnienie czyli 15 lat wzwyż. dostałam już swoje dzieci, także nowe obowiązki mi dojdą, bo my pracujemy metodą indywidualnnych planów pracy z dzieckiem i rodziną, jak komuś to coś mówi tow. NASZ DOM kasik__________oczywiście że pamiętamy!!!!! naszą blond mamę i syneczka Bartusia! gratuluję ciąży!!! uważaj na siebie i podczytuj:) joannaz__ja tez jestem w szoku!!!! ania__________❤️ dla Misia! postaram się pisać częściej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa___________składasz pozew? CO "maz " na informacje ze chcesz rozwodu? Nie wyprowadza sie? A Maja no coz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaz hmmm.... nie za fajnie, ze tak sie dzieje u was.... ale lepiej sie rozejsc niz sie meczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivete ja sie nie rozwodze ;) To Listkaaa;) Bylismy wczoraj na USG bioder-proforma,wsio ok, wiecej nie jade!!! Milego dnia !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) my po weekendzie nad morzem:) i niech ta zima wreszcie się skończy!!! oszaleć można!!!!!!!!! Joasiu - nie stresuj się!! powala mnie i wzrost i waga Marcinka!!! ale dobrze pamiętam, że Wojtuś był taki sam, tak jak mówisz - taka uroda!!! pudziany są i tyle!!! Misiu - 95 cm, ok 15 kg - przy Wojtusiu to jak młodszy brat:D Listka - przykre, że się tak rozmijacie i że związek się rozpadł, ale przy tym jak rzadko się widujecie, to raczej lepiej nie będzie....żal tylko Majeczki...z drugiej strony wcześniej miała mniej taty, teraz ma mniej mamy (wyrównało się), a Ty nadrobisz jak znajdziesz czas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa trzymam kciuki 🌻 my żyjemy, jeszcze :P i czekamy do wiosny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry!! ja nie składam jeszcze pozwu, w kłótni o tym mówimy, ale....coś umarło... ale jeszcze dam nam ten rok...zobaczymy..... wiem że m. mnie kocha... tylko jakoś dagadać się jest nam ciężko. poszłam do pracy - to dla nas jakiś kolejny etap w życiu...kolejny kryzys....\\teraz mam tak, że jednego dnia go nienawidzę, innego jest ok, ale obojętnie tak jakoś..bez porywów....A PRZECIEZ MIALO BYC TAK PIEKNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) znowu puuuchy... Joasiu - jak ząbkowanie Marcinka? Misiowa - co u Ciebie? jak ze zdrowiem? odezwij się! Listka - a mialo być tak pięknie... hmm ...smutno mi się aż zrobilo jak to przeczytałam, ale moze jeszcze jakoś się dogadacie, w końcu nie przekreśliliscie jeszcze wszystkiego... Kaasik -napisz co u Was! pokaż zdjecia! my dziś wybieramy się do teatru, a Misiek jedzie na nockę do dziadków:) poza tym chmury takie jakby śnieg miał padać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry! MAJA OD PON IDZIE DO PRZEDSZKOLA umowa już podpisana:) i wyobraźcie sobie we wt pójdzie może na wycieczkę do teatru :classic_cool: u mnie OK, jestem po nocce, idę spać maja z m u dziadków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Listka - super z przedszkolem, dobry okres, bo wiosna się zbliża i może mnei chorób będzie:) Joasiu - współczuję tych nocek.......... u nas po staremu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc chcialam was zapytac o rade otoz @ spoznia mi sie 6 dni test robilam w dniu spodziewanej @ negatywny dzis tez negatywny mam bole podbrzusza i klucie jajnikow okropnie bola mnie plecy a do lekarza dopiero za 3 tyg pomozecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyrs____no my Ci tutaj raczej nie pomożemy !!!!! Aniu, magda_______dziekuje ❤️ ,a Wy.....skad wiecie? :P Zima na calego na dworze......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu - bo my wiemy wszystko..... hehe;) u nas znowu zima, mam już dosyć śniegu i zimna, chce lata!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry,u nas nic nowego, na dworze.....znow snieg sypie, trzeba choinke i bombki wyjmowac na swieta :classic_cool: Misiowa________________co z tym szpitalem???? A reszta to nie wiem gdzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się! Joanna 🌻 wszystkiego najlepszego (spóźnione, ale szczere) 👄 maja nie poszła dziś do przedszkola. rano stan podgorączkowy, czerwone poliki i oczka lekko spuchnięte. może to po wczorajszym teatrze.... ogólnie w przedszkolu za-klimatyzowała się na 6 ! śpi bez pampersa, na dwór bez pampersa, ładnie wszystko zjada, z zasypianiem nie ma problemów i ze wszystkim super sobie radzi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa,super z tym przedszkolem !!!!!!!!!!!! (czy spanie w przedszkolu jest...OBOWIĄZKOWE??? Niezaleznie kiedy Wojtek pojdzie.......bedzie to wielkim problemem.....Bo On od wiekow nie spi w dzien i napewno nie bedzie robil tego na sile.....!) I...dziekuje !!!!!! pewnie sie choroba kluje-normalne w przedszkolach, co chwila cos,zdroweczka dla Majuni !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Listka - czekałam właśnie na wieści od Was:) świetnie, że Majeczce się podoba, oby tak już zostało - często po kilku dniach jest kryzys. Szybko niestety złapała jakies choróbsko....niestety na to trzeba się nastawić... zdrówka🌼 Joasiu - w większości przedszkoli 3-latki śpią w ciągu dnia. Michał na szczęście lubi spać w dzień, więc mam nadzieję, że akurat z tym nie będzie problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś ok 12 w południe Maja mówi do mnie: mamusiu, chodź idziemy do przedszkola. :) podczas popołudniowego spania znów zrobiła się ciepła, podejrzewam góra 38. ale żywa i czuje się dobrze. spanie chyba obowiązkowe, chodź nie sądzę, by gdziekolwiek jakieś dziecko usypiali na siłę, po prostu wtedy delikwent chyba sobie leży i odpoczywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matryrs moze idz bete zrob? albo do gina prywatnie? bole brzuchia i klucie jajnikow moga byc ze stresu, nerwow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, żyje :) jestem starsznie slaba i jakas taka nieobecna ale za kilka dni sie unormuje mialam tomograf glowy i kregoslupa, eeg glowy, usg szyi no i rezonans i dopiero ten ostatni pokazal problem z kregoslupem szyjnym musze szybko zapisac sie no neurochirurga i modle sie zeby on nie chcial robic operacji bo przyjamniej tak sugerowala pani doktor na neurologii a i podczas usg szyi wyszly guzki na tarczycy chyba za to sie wezme jako pierwsze w kazdym razie czuje sie na stara baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×