Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

ivette86 _witaj:) Ps.nie kazde dziecko mozna nauczyc spac z ksiazka :classic_cool: Milego week laski!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivetta _______ czytalam tylko raz bo na wiecej nie mialam czasu i nadal nie mam, staram sie jak moge ale u mnie brakuje konsekwencji a bez tego to dupa blada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry!!!! ania_____________jak zrobię jakieś foty, dodam. ostatnio jakoś przeszło mi szaleństwo z aparatem. Rozleniwiam się ....gardło już lepiej. misio obejrzany!!!!elegancik mały 👄 a kot ma sie świetnie. żadnych problemów. a miłość między nim a mają kwitnie!:) mam pytanie odnoś picia mleczka -- kto je zagęszcza i jakich smoczków używacie. my mamy trój przepływowy avent, zastanawiam się czy nie za słabo mai leci, bo je niewiele, może ją męczy to ssanie, bo ja na 200 ml mleka dodaję dwie miarki kaszki ryżowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ moj Kasjan juz od wakacji z mleka zrezygnowal wiec butli ani kaszki ani mleka nie ma ale ja mu nigdy nie zagęszczałam teraz pije mleko z kartona no ale hrabia oczywiscie ze szkalnki:P albo płatki mu robie kakao czy budyn jogurt bo na sile nie bede go zmuszac bo to i tak nic nie dawalo a ile wazy nie mam pojecia za miesiac idziemy na bilans dwulatka to sie dowiemy a my dzis na kolede jak wariaty czekamy juz prawie 20 a ksiedza nie widac zawsze tak jest a jescze na urodziny do sasiadów mamy isc najwyzej u nich przyjmiemy hehe pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa, no u mnie tez konsekwencji nie bylo. ale sie w koncu zawzielam, laski z forum mi pomogly i dalam rade :) od tamtej pory Ania spi bardzo ladnie, nie budzi sie w nocy, rano jej daje cyca, a jak spi to dostaje od tatusia picie z butelki, chociaz dalej jest cyckoholikiem hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivetta_______ to Cię podziwiam:) ja juz tak sie cieszylam ze mala sama zasypia w łóżeczku bo z tym tez byly problemy a tu te noce staly sie nieznośne i cała wiara w moje metody wychowawcze się ulotniła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa, Ania wazy 9600 a co do zasypiania to probowalam 3 razy, ksiazke przeczytalam od dechy do dechy chyba z 5 razy, ale w koncu sie zawzielam i sie udalo i teraz noce to jak marzenie :) co prawda dalej plaka troche jak ja wkladam do lozeczka, no ale jednak spi cala noc :) wiem, ze nie kazde dziecko jest takie ksiazkowe, ale chyba po to sa te ksiazki, zeby z nich korzystac no nie? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek11
Martynka choruje na chłoniaka nieziarnicznego.Potrzebne sa duze pieniadze na jej leczenie.Prosze podarujcie jej 1 % podatku,nic was to nie kosztuje http://www.martynakruk.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivette86 ___-zgadzam sie ze wszystkim ale...niektore dzieci sa takie z natury jakie sa i chocbys na rzesach stawala nic tego nie zmieni;) Poprostu kazde dziecko inne i tyle. (dziewczyny wy wiecie o co chodzi;) ) Misiowa____mam nadzieje ze te nocne karmienia to chwilowe, dzieci maja raz tak,a raz tak.Przeczaaj i bedzie dobrze:) Listkaaa__tak,mam ferie (teoretycznie) ,ale milion papierowdo roboty, jak zwykle,wrrrrrrr...A Maz,nie wiem,nie ma rozmow na ten temat..... Musi sie z tym pogodzic i zaakceptowac,bo nie ma wyboru... Aniu__nie moge sie napatrzec na Misia.... Mnie pomalenku puszcza, jeszcze ze 2 tyg i bedzie git, akurat skoncze 3 a zaczne 4 miesiac...Masakra,z W az TAK nie mialamm,brrrrrr Buziaki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna, skoro ci nie przeszkadza wstawanie w nocy to nic nie zmieniaj. mi przeszkadzalo i dlatego czytalam sporo o tym na necie, i w koncu zastosowalam ksiazke i sie bardzo z tego ciesze. ale nie przekonasz mnie, ze jakbys byla konsekwentna to bys dziecka nie nauczyla samego zasypiac. tez myslalam ze Ania jest nieksiazkowa a jednak sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IVETTE,NIECH BEDZIE SKORO MYSLISZ ZE WSZYSTKIE DZIECI SA TAKIE SAME I KSIAZKOWE(MIMO ZE MOJE DZIECKO PRZEBADANE PRZEZ PEDIATROW I NEUROLOGA I ZDROWE JAK KON:TAKA JEGO NATURA:zdanie lekarzy :p :p :p ) :classic_cool: ciekawe jak sie ma Twoja teoria do dzieci ktore pierwsze noce zaczynaja przesypiac w wieku....3-5 lat :P I ja wiem ze u mnie bedzie to samo :classic_cool: Jutro z W na szczepienie,juz 2x przekładane, ale mam wolne,wiec nie ma bata zeby nie wyszlo.... Potem na 2 latka na meningo i nara szczepienia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ivette
Nie próbuj przekonywac JoannyZ bo jej nie przekonasz. Ona wszystko wie lepiej... a mnie nikt nie przekona, że dziecko nie potrzebuje snu... i ze nie można go zmusic do spania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra nie mam zamiaru sie klocic tylko ze wszytskie mamy ktore znam i ktore zastosowaly ksiazke to sie im udalo dziecko nauczyc samodzielnie spac. o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivetta _________ dzisiaj mam pelna mobilizacje,zaczynam czytac ksiązki :P i obiecalam sobie ze uda mi się !!!!!!! nawet nie wiesz jak ci zazdroszcze ze masz to juz za sobą a ja mam dola dzisiaj bo zgubilam obrączkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa________ ojeny tez bym byla wkurwiona dosłownie a my dzis juz zaczelismy obchodzic dzien babci kasjan byl u prababci z kwiatkiem ale jaki szczesliwy mowie wam hehe a mnie denerwuje to ze K sam nie zasypia tylko trzeba sie z nim kłaść bo od ok 6-8 mies zycia chodzil sam spac buzki papa i gasimy swiatelko za 5 min Kasjana nie ma ale od pory gdy teraz we wrzesniu chodzilam na te praktyki nie widzial mnie przez 8 godz dziennie nie ma szans zeby sam zasnal tylko w ciagu dnia idzie sam a wieczorem nie ma bata:( a noce od dwoch dni super jednak bylo mu w spiworku za goraco;) no a joasia z tego co mi wiadomo tez juz róóóóóżne spsoby probowala i nic kazde dziecko jest inne, i tak jak w ksiazce pisze do dziecka instrukcji obslugi nie dołaczaja......... niestety:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa, bede trzymac kciuki :* :* :* &&& a obraczka na pewno sie znajdzie, nie martw sie :) a ja chce mojej mamie i babciom poslac kwiaty na dzien babci przez poczte kwiatowa, no ale nie wiem, w ile dni dojda... hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! My po kolejnym zagonionym weekendzie. Byliśmy na imprezie karnawałowej, wytańczyliśmy się, wybawiliśmy, a teraz powrót do rzeczywistości. Ivette- Michaś ma 16 zębów, ktore rzecz jasna myjemy, a większych problemów ze spaniem nigdy nie mieliśmy - po prostu taki typ.... a co do książkowych metod to sąsiadka dopiero po 5 roku życia dziecka przespała pierwszą noc w całości, a próbowała wielu metod...są różne typy dzieci i na niektóre chyba nie ma reguły....ale na pewno warto próbować. Misiowa - obrączka na pewno się znajdzie, nie martw się! Joasiu🌼 super, że choć delikatna poprawa, a te mdłości to może zwiastują dziewczynkę? Byłaby piękna parka:) witamy pomarańczowe fanki topiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katharsis_ no dokladnie ale widac sa mamy ktore sadza ze....jak cos jest dobre dla jednego dziecka to.....dla reszty pozostalych tak samo :P To dopiero byloby ulatwienie jakby...kazde bylo takie samo, wszystkie problemy by sie rozwiazaly a nie kazde inne i co innego :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P co do wagi: W wazy 13 kg, 98 cm wzrostu, wazony i mierzony 2 tyg temu,jak bylismy u mamy :classic_cool: aniu_____jak z W nie czulam nic tak teraz czuje ze chlop na 99,9%! Wszystko tak samo jak z W,smaki,nudnosci(teraz bardziej nasilone) i takie tam;) Zrobie 4D i zobaczymy,ale jeszcze troche:) No mija zaraza pomalu,oby szybciej,juz nie mam sil do tego helikoptera.Jakbym sie napila bym chociaz wiedziala od czego a tak....2,5 roku zero alkoholu a jazda bez trzymanki na lodzie;) Aniu zacytuje CIe: \",,,,a co do książkowych metod to sąsiadka dopiero po 5 roku życia dziecka przespała pierwszą noc w całości, a próbowała wielu metod...są różne typy dzieci i na niektóre chyba nie ma reguły...\" Wiele jest takich dzieci,AMEN :classic_cool: Zarejestrowalam W,jutro na 13:30 chocby sie walilo i palilo i tak 2 tyg mamy w plecy... ivette86 _co do poczty kwiatowej polecam www.pocztakwiatowa.pl dochodzi migiem,sama wybierasz date i godzine, ale musi wpierw przelew z kasa dojsc,wtedy realizuja....Tydzien temu do Anglii zamawialismy, na 21 ma dojsc na godz.15:00 ! Milego dnia Wam i dzieciom 🌼 Ps.nie wiecie co u Małolepszej????i Justyny? 100 lat ich nie widzialam i nie czytałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecko śpi a ja siedze z kawką ja tez juz obmyslalam prezenty na Dzień Babci i Dziadka i jak zwykle nie wiem co ale chyba kupię bukiet kwiatów dla babć ale co dla dziadków ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiowa___w moze winko jakies dobre? Tak...dla zdrowotnosci;) Ja kartki powysylalam,Wojtus da kartki tutaj dziadkom, za maly na prezenty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo co dla dziadka? nie wiem co lubi, jak pali fajke moze jakis tyton dobty czy cos, jak slodkie moze jakies dobre praliny,ale wino...uniwersalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry!!! Misiowa - jak tam nocka? co do prezentów to my \"rysujemy\" laurki, oczywiście rysowanie przy tych bazgrołach to duże słowo, ale myślę, że babcie będą zachwycone:) poza tym jakiś kwiatek i tyle chyba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no wlasnie jak bedzie miał na imię? nocka..... szkoda gadac ale dzisiaj pierwsze usypianie odbylo sie bez problemow i bede sie tego trzymala ... mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa____no to problem prezentu masz rozwiazany! Aniu__no tak sobie mysle ze chlopak,ale musze na monitorze widziec;) a imie nie wiem,mam czas,ale napewno \"normalne,polskie\" zadnych dziwactw typu Max,Milan i takie tam,wiecie o co chodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×