Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

Joasiu ___ więm o czym mówisz ze spaniem. Nasze chłopaki urodzone 19 sierpnia chyba tak już mają. :-P Nie wszystkich można \"włożyć do jednego worka\". Ja się pocieszam tym, że na pewno drugie będzie aniołkiem i tego Ci właśnie Joasiu życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna, dzieki za linka, juz pare dni temu sprawdzalam ta stronke. no nic, jutro bede zamawiac :) a co do spania to lepiej sie nie klocmy ^^ wg ksiazki kazde dziecko moze nauczyc sie spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ my na dzien babci mamy Merci +różyczka i dziadki to samo dostana ale kasjan ma az 6ciu bo jescze pradziadek i prababcia hehe a ja dzis sie ucze bo teraz sesja sie zbliza w sobote mam 3 egz i w niedz 1 codziennie jeden przedmiot to sie wyrobie i jescze powtorzyc zdaze:P ostatnio jestem pelna energi i sil do dzialania ... jestem ciekawa jak dlugo....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boże ten filmik straszny aż sama sie lękałam nienawidze węży pająków i jaszczurek ale oni by pewnie tak zareagowali jakby u nas zobaczyli dziecko z psem dla nich taki widok to pewnie normalka......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do mam
to dziecko miało dużo szczęścia, że główkę miało nisko, kiedy kobra jadem trysnęła i nie strzeliła mu prosto w oczka :-O Chryste, ale tam mają rozrywki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katharsis podziwiam Cię, że jeszcze masz siłę sie uczyć. Ja na razie sobie tego nie wyobrażam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryska śpi.... ciekawe jak dlugo obrączki nadal nie ma, wszedzie juz szukalam, m mowi ze znajdzie sie w najmniej spodziewanym miejscu.... zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agunia_______ jakbym przerwala nauke po liceum to przypuszczam ze za 4-5 lat wogole by mi sie nie chcialo a tak moj synek bedzie mial 4 latka jak ja bede obraniala magistra i bede mogla bez wyrzutów podjac jakas prace no chyba ze cos znajde ciekawego jak on pojdzie do przedszkola czyli za rok we wrzesniu( o ile sie wdostanie bo u nas przedszkola pekaja w szwach:( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa_____ napewno sie znajdzie moja mama kupila latem takie złączki do listew od szweckiej mielismy remont kuchni i je gdzie schowala dopiero tydzien temu je znalazlam i to przypadkiem bo szukalam tabletki do bolu glowy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas pochmurno, zapowiadali deszcz, więc na razie nie wychodzimy na spacer... dodałam nowe fotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :D ja nadal biore luteine i nic... troche sie stresuje czwartkową wizytą... bo jak to nie ciąża, a nie czuje sie jak z Olka to znowu mi sie hormony popiepszyły ale pocieszam sie że moja siostra nie ma okresu od jakiegoś 5 grudnia wiec jezeli co bedziemy razem w ciąży albo bedziemy razem hormony leczyły ;) :P nie będe sama :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda________________a to pocieszenie!!!będzie wam raźniej!!!! ania____________misiu piękny !!! i wciąż uśmiechnięty!! super!!! Muszę się zabrać za lekturę książek o zasypianiu! i wypróbować na mojej małej zołzie kochanej!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda________ kurde to chyba jednak ciąża :) no ale w czwartek bedziesz wiedzieć ania ____ Michaś to uroczy mężczyzna 👄 listka_______ milej lektury ivetta______ zamowilas kwiatki na jutro?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis mam przeklety dzien....!!!!!! 1.bylam w skarbowce i facet wyjezdzajac z parkingu mi tylni zderzak porysowal jak chcialam jego OC to zaczal sie rzucac i ze nr rejestracyjne wystarcza a ja uparta i ze chce OC to on mowil ze tylko zaparkuje i przyjdzie (facet po 60tce) a on sie zabral i odjechal tylko numery zdazylam zapamietac i na policje , przyjechali po 15 minutach i podali wszystkie jego dane i numer tel do jego ubezpieczyciela wiec wszystko zalatwilam tera ztylko czekac na rzeczoznawce 2.jak wrocilam mialam dosc i mowie tacie ze ma wprowadzic samochod do garazu a pies z kotem sie gonili i pies wepchnął kota pod kola i ojciec go na moich oczach na pół przejechal on uciekl ale juz nie wrocil pewnie gdzies lezy zmarły szukalismy ale nigdzie go nie ma:( 3. moj maly dorwal srubokret bo mu do zabawki baterie wkladalam i zaczał uciekac zebym mu nie zabrala no i sie przewrocil i na brwi sie zranil . jak to zobaczylam to az mialam serce w gardle bo jakby to oczko bylo.... mam juz dość niech ten dzien sie konczy!!!! pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katharsis__________współczuję, rzeczywiście dzień wrrrrrr aż skóra się jerzy!!!!oby jutro było normalnie! tego ci życzę! Mnie od jutra przez tydz nie będzie, wyjeżdżam! toteż nie martwić i nie zamyślać mi się tu co się stało, czy żyję itp. :D Jedziemy jutro z Mają do mojej jedynej babci i zostanie my sobie na tydz. Są tam dziewczynki Ala i Natalia na feriach, więc Maja będzie miała tydzień aktywnej szczęśliwości, za miast nudy w domu ze starą matką:) także buziole i do za tydz. ❤️ uściski dla wszystkich małych rozrabiaków! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry!! Zapraszam na kawusię:) Katharsis - faktycznie dzien paskudny, dobrze, że się już skończył! Listka - udanego urlopu!!uśmiałam się z tej \"starej matki\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katharsis__-buhahaha,sikam z tej lampki:D Ciekawe czy....ktos naiwny zakupil z mysla ze...dziecko bedzie spac normalnie :D:D:D Reklama dzwignia handlu;) No sie usmialam;) Wczoraj szczepienie,wyl,ale za chwile przestal jak go...na bosaka puscilam i wicher latał po całym gabinecie,az sie ze smiechu zanosil,kocha na bosaka!!!! listkaaa_____a ja myslalam...ze Twoja Maja spi normalnie.... Udanego wyjazdu!!!! Milego dnia kobitki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i doastałam okresu.... tzn. na razie plamie ale pewnie sie zacznie niedługo.. myślałam że Jacek sie ucieszy... :P :) a on sie nie cieszy.. powiedział że juz sie nastawił na dziecko i żałuje ze tak wyszło.... a ja sama nie wiem... w sumie sie ciesze bo wróce do pracy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D 👄 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda____________a to buuuuuuu ale wiesz widać czas nie ten, jak będzie miało być - będzie!!! a mąż niech się wciąż stara:) zaraz jadę: wpadłam na chwilę. przed 14 musimy wyjśc z domu a maja śpi. dziadek wpadł na chwilę i ja ululał. joasia__________maja śpi dobrze, tylko z zasypianiem ma kłopoty:( chyba że jest mega zmęczona to pada, ale inaczej ...... buziole papapap misiowa___________cudna jest patrysia w kąpieli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katharis ________ kurde to mialas dzien ale sie skonczył i mam nadzieje ze dzisiaj jest lepiej listka________ ty to masz dobrze, caly czas jeździsz magda_______ czli jednak nie:( szkoda ale widocznie tak mialo być joanna ______ jak tam twoj mąż? juz sie oswoil z myśla o drugim dziecku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ tak dziewczyny dzis jest duuzo lepiej i kot ktorego juz \"pochowalismy\" dzis przyszedl zywy koty maja naprawde chyba 7 zyc bo po takim wypadku zeby przezyl... listka______ Majunia przecudna a jaki super kot ktory spokojnie sobie lezy i da sie meczyc heeh misiowa, ania_______ maluszki przesliczne ale aniu Michas bawi sie ta kolejka i jej nie rozwala bo u mnie by wszystko latało-doslownie a dzis po raz trzeci moj K poszedl sam spac wczoraj byl ryk przedwczraj tez a dzis musialam tylko 100razy sei z nim i jego misiem zegnac:P i przy wychodzeniu z pokoju bez płaczu sie obylo teraz słysze ze cos mialczy..... ale pomiałczy pomiałczy i zasnie joasiu_________ ja jak zobaczylam ten zegarek to sie uśmialam i od razu o Tobie pomyslalam :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasjan ryczal bo wzial sobie konia do spania plastikowego no i sie na noge połozyl..... ale dzielny jest i idzie spac dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×