Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

noc byla w miare normalna ale moje dziecko ma na szyjce zgrubienie za lewym uchem wyglada to jak by ja cos ugryzlo a jak sie dotyka to czuc maly guzek marcin mowi zebym sie nie nakręcala ale ja i tak mysle jak zwykle o najgorszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry!!! Misiowa - na razie się nakręcaj, ale obserwuj i jak będziesz mocno zaniepokojona to idź do lekarza. Ja tam jestem zdania, że czasem warto dmuchać na zimne. a u nas fatalna noc, nie wiem o co chodzi, ale dawno już nie wstawałam tyle razy...może to piątki sę ruszają?tylko one brakują Michałkowi, ale na razie nic nie widać. Michał biega zadowolony, a ja piję kawę i próbuję się obudzić, odzwyczaiłam się od tak zarwanych nocek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej K wczoraj usnął w moment nawet nie marudzil kiedy weszlam po tego konia a pozniej wyszlam chyba jestesmy na dobrej drodze dzis juz zaliczylismy poranny spacerek na podworku same kałuze a na nim pełno wody idzie sie zabic najpierw wozilam malego sankami a pozniej on sie wziol za powtorne odsniezanie piaskowanicy teraz idzie spac a ja robie obiad i musze sie uczyc.... a popoludniu jedziemy do K pradziadka pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu_______ tak to juz jest ze czlowiek do dobrego sie w moment przyzwyczaja:P a ja jak sie nie wyspie to na drugi dzien boli mnie głowa, mdli mnie i jesli sie w cigu dnia nie poloze to bym nie dala rady.....taki śpioch ze mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to pewnie
powiekszony węzeł chłonny tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje drogie Panie misiowa przywolalas to jestem;)) przyszlam obiecac ze sie odezwe i naskrobie cos wiecej o normalniejszej porze. u nas wszystko ok, maly taki energiczny ze wow!!! mial maly domowy wypadek, myslalam ze umre, wlazl na samochodzik i przewrocil sie razem z nim na rozsypane na podlodze klocki i sie pocharatal, juz mu strpki schodza, ale serio na czole przez 3 dni bylo widac dokladnie odbity klocuszek, kwadracik z koleczkiem, a najgorsze ze bylismy z m po ok 1m od niego:( misiowa z malym na pewno bedzie ok! obserwuj go i jak guzek nie znkinie idz do innego lekarza i nie mow tego co powiedzial ten aktualny, bedziesz miala porownanie. dobrej nocki, buziole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msmsms
Konkurs fotograficzny „ŚPIOCHY” http://www.yeppas.pl/konkursy/spiochy/ Nie raz uchwyciłeś/łas na zdjęciu śpiące dziecko,mamę,brata,szwagra czy też ukochanego zwierzaczka Zachęcam do dodania takowego zdjęcia do konkursu Konkurs jest kandydatem do super konkursu. Im więcej będzie chętnych do udziału w nim tym prędzej zdobędzie on status SUPER konkursu co wiąże się oczywiście z nagrodami Wartość nagrody rośnie wraz z popularnością konkursu.Im bardziej popularny tym lepsze nagrody( nawet iPody,aparaty czy laptopy!!!) Do konkursu można dodać maksymalnie 3 zdjęcia. Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna______-witaj wsrod zywych❤️ Misiowa___nie panikuj,spoko wodza,obserwuj! W tez po szczepieniu wyskoczyla jakas czerwona,twarda gulka,z bialymi punktami,ale nie w miejscu ukłucia tylko ze 2 cm dalej: prawie zeszlo juz;) Wiec luzzzzzz ;) listkaaa____udanego wyjazdu! Milego dnia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u nas noc tez rewelacja spałam jak zbita a jaka wyspana jestem:P i w zwiazku z tym wzielam sie i z M narobilismy krążków.... pyyyyycha jak K wstanie bedzie zachwycony :P bo duzo am am jest:P on jest udany..... misiowa______ nie martw sie napewno wszytsko dobrze bedzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! U nas noce różne. Raz lepiej , raz gorzej. Na szczęście mąż jest czasem wyrozumiały i biegnie do małego w nocy. Ostatnio musi dużo śnić w nocy bo budzi się z takim płaczem jakby go ktoś przestraszył i nie zawsze da się go uspokoić. Czasem trzeba go wybudzić, żeby się uspokoił, bo płacze przez sen. Joasiu ile płaciłaś za szczepionkę. Nas właśnie czeka szczepienie tylko jeszcze kaska musi się uzbierać. Misiowa mam nadzieję, że z Patrysią wszystko będzie dobrze. My mamy zawsze się martwimy. U nas pogoda dzisiaj koszmarna. Mgła taka, że nic nie widać wiec siedzimy w domku a T. tak się nudzi, że hej. JUż go nic nie interesuje i najchętniej patrzyłby na telewizor. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam isc z mala na zajecia dzis, wstalam po 9, wyszykowalam siebie, ja, poszlam w deszczu a tu sie okazalo ze zajec dzis nie ma :evil: :evil: :evil: noisz fak :evil: :evil: wkurzylam sie :x a niby prowadzacy kazdemy wyslal list ze nie ma dzis zajec a sa za tydzien popoludniu. fajnie, tylko ja nic nie dostalam :/ wiec korzystajac z okazji wpadlam do kumpeli na herbatke :) iii kupilam sobie nareszcie torbe do wozka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia81_____-ja placilam120 zl, ale niektorzy daja recepte i trzeba wykupic: koszt od....100 zl do...220 zl za ta sama szczepionke,zalezy od apteki,szok!!!No i przychodnie tez maja rozne ceny,ale srednio tyle co ja dalam:) ivette86 __nie ma tego zlego :) Spokojnych nocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co chyba grypa mnie łamie:(:(:( boli mnie głowa gardło i jakos tak dzienie sie czuje.... jeszcze teraz gdy mam egzaminy o jeny... wezme na noc z dwa gripeksy moze cos pomoga joasiu_______- a ty cos pisalas ze na dwa latka teraz W szczepienie bedzie mial??? bo ja mam isc na sam bilans! a ja za żadne szczepienie nie placilam to cos dodatkowego??a za jedno mialam placic wlasnie 120 zl no ale akurat je zaczeli refundowac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra juz wiem co to jest to meningo:P a na pneumokoki szczepiliscie swoje dzieci??? ja K nie szczepilam jak bedzie mial isc do przedszkola to rozważę ta sprawe ale narazie nie widze potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katharsis ja szczepiłam na meningokoki po roku bo polecił mi to pediatra a na pneumokoki jak pójdzie do przedszkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katharsis, ja do tej pory szczepilam mala na wszytsko, bo nic nie place za szczepionki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katharsis__na meningo, bo jak W skonczy 3 lata robi wyjazd z domu do przedszkola, a tam wiadomo duzo roznych syfow.Pediatra mi tak poradzila,poslucham.Tojedyne dodatkowe szczepienie na ktore bede szczepic bo....uwazam ze co za duzo to i swinia nie chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry! Pozdrawiam z Kołobrzegu!!! Michał zaczął kaszleć, muszę jakiś syrop Mu kupić. Ja też myślę o szczepieniu w ieku dwóch lat, rozważałam właśnie pneumokoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu,to jestes blisko mnie,pogoda pod psem... Ale Ci dobrze,wiecznie w trasiei wyjazdach... nam ostatnio (W) na kaszel pomógł RUBITAL i nacieranie klaty i pleców ,2 dni i zginęło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale puchy....... Byla mama, z moim bratem, w ta i z powrotem droga...10 godzin, aby byc z nami...3h !!!!! Strasznie mi smutno.2,5h temu pojechali :(:(:(:(: W jak zwykle gwiazda,walize roznosci dostal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już w domu, obydwa chłopy chore, dla Michasia kupiłam właśnie rubital, Kołobrzeg niby takie duże mniasto, a głupiego syropu dla dziecka nie mogłam znaleźć, wszędzie od 3 lat.....no, ale w końcu kupiliśmy, Michaś kaszle, poza tym żadnych objawów, daję Mu wit c i wapno, no i ten syrop, oby Mu przeszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej ja już po egzaminach w indeksie coraz wiecej wpisów... jeszcze jeden egz mi zostal ale u takiej babki ze az ciary przechodza na egz nawet boje sie głowe do góry podnieść bo ona lata jak wariatka i kazdego o sciaganie podejrzewa a na wykladach taka super babka..... a ja tez chora jestem gardło, katar mam taki dziwny ze mówie przez nos ale cieżko mi go jest wydmuchac az mnie tak dziwnie boli aniu______ja K daje wibowit i odpukac nic nie choruje tylko mam nadzieje ze teraz odemnie nie złapie:( pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaania______zdrowka dla Twoch chłopów:) ( a to ze syropy od 3 lat na to nie patrz,Diphergan od 6 czy 7 a W w styczniu bral->recepta od pediatry, jak bylismy u mamy.Sama farmaceutka znajoma mi powiedziala ze...cos na ulotkach pisac musza;) )) katharsis___i Tobie zdrowka,egzaminy to pikus, zdalas wszystkie,zdasz i ten, nie z takimi...wredotami sie zaliczało sesje:) Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry! Noc fatalna, Michaś co chwilę się budził, nawet nie kaszlał, ale chyba gardło Go bolało.....a co do tych ulotek to wiem, Michał już 1,5 miesiąca dostaje diphergan - na alergię, ale ja nie chciałam sama decydować, dlatego szukałam odpowiedniego do wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u nas taka mgla ze swiata nie widac idziemy dzisiaj z Patrysią na choinkę do szkoły, ale bedzie miala atrakcje, sukienke ma zieloną i taką bufiastą, nie wytrzyma w niej długo no ale tylko zeby zdjecie zrobic a pozniej ja przebiore w coś wygodniejszego zdrowia !!!!! dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×