Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

no więc... była u gina i... zbadał mnie, zrobił cyto.... powiediał żebym przyszła na USG 4 września bo wymacał tam coś bolącego..ale powiedział że może to być odjelitowe... a męczyły mnie prez miesiąc moje ukochane hemoroidy.. więc to pewnie to.. zmieniłam środek antykoncepocji na Nuraving.. przynajmniej nie bede zapomina ć tabletek.. proponował mi spiralę ale nie chciałam, bo powiedziałam że za rok, dwa znowu bede chciała miec dziecko i che coś na ten czas... mam spróbować tego krążka przez dwa cukle i przyjść na wizytę... ogólnie wsyzstko mni eteraz boli bo mi poruszył to coś... :O ale czeka mnie jeszcze spacer i ploteczki z koleżanką :D więc się odstresuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia jaki extra kubusiowy tort.. !!!!!!!!!!!!! a jaki gigantyczny !!!!!! misiowa ;) ostatnio męczyły mnie przez równo mniesiąc :O zbieram się do wykombinowania operacji, bo mija znajoma mężowi swojemu załatwia to może i mi się uda.. ;) w końcu się ich pozbędę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa___jak leza na korytarzach bo wsio zajete i nie ma miejsc,to przeciez...mi nie stworza.... magda___tort pycha, 2,5kg jakbym jutro nie..wpadla.....trzymajcie sie, wiadomosci i info wysle Ani....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cala noc nie spalam,przeryczalam..... W taki czujmy ze...nawet" mucha"go budzila... ok10:00 jade, Ania da znac w razie co... (dzis nic nie beda robic...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia trzymaj się... W wytrzyma.. dacie radę... przywieziesz braciszka to będzie w szoku :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiowa - hola hola, jeszcze nie wyjechałam;) wyjazd dopiero w poniedziałek;) ale jeśli tylko Joasia da znać to Wam napiszę - albo przez Listkę albo osobiście;) my czas spędzamy na imprezach rodzinnych, jutro pakowanie,a w poniedziałek fru i bedziemy za 2 tyg;) buziaki dla Wszystkich!!!!!!!!! Joasiu - o Tobie wciąż myślę🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odezwijcie sie dziwczyny!!!!!!!!!!!!! ja juz odliczam czas do powrotu do pracy bylam wczoraj na zabraniu w zlobku i nawet nie wiedzialam ze tam jest rada rodzicow, mowilam M zeby sie zglosil a ten sie tylko popukal w glowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! Odwiozłam dzisiaj Tomka do żłobka a opiekunka mi mówi, że przez to że jest nowy właściciel tą są zmiany i likwidują karnety :( Kurcze nie stać mnie na to żeby zapłacić za cały miesiąc. Chciałam żeby codziennie chodził przez ostatnie 2 miesiące przed przedszkolem żeby się przyzwyczaił a tu zostały jeszcze 4 miesiące, a opłaty sa kosmiczne. Wpisowe 250, za miesiąc 850 + wyżywienie 200 zł a jakbym go zostawiała codziennie po 5 godzin to 600 zł. To sporo biorąc pod uwagę , że nie pracuję. ostatnio wykupiłam karnet 50 godzin za 400 zł i wystarcza to na miesiąc bo zostawiam go 3 razy w tygodniu. Pogadam dzisiaj z nową właścicielką o ile się zjawi buuuuuu. ale się wkurzyłam. A ja muszę w końcu pogadać z szefem czy mogę wrócić na trochę innych warunkach. Przed ciążą pracowałam po 12-14 godzin dziennie więc teraz to jest nierealne. oj ciężkie chwile przede mną. Ciekawe jak tam Joasia czy juz tuli syneczka i jak Wojtuś sobie radzi bez mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agunia strasznie drogi twoj zlobek, pierwszy raz spotakalam sie z karnetami joasia juz na pewno urodzila tylko nie ma nas kto o tym poinformowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia pewnie sama już się pochwali ;) :P agunia to u mnie tyle przedszkola mniejwięcej kosztują... od 800 w górę... za cały dzień....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W najbliższy weekend 29-30 sierpnia na warszawskim Torwarze odbędą się targi MOJE DZIECKO - sport, edukacja, zabawa. Targi przeznaczone są dla mam oczekujących potomstwa oraz rodziców dzieci w wieku do ok. 10 lat. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla dzieci i rodziców. Można tez będzie nabyć wiele produktów w promocyjnych cenach. Wśród gości targów będzie m. in. Dorota Zawadzka – popularna Superniania. Więcej informacji o targach można znaleźć na tej stronie: http://www.targimojedziecko.pl/index.php ZAPRASZAMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia jaki Michaś słodki :D :D 👄 wielkie gratulacje !!!!! teraz czekamy na szczegóły :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dołączam sie do mam pogaduchy i dobre rady mi sie przydadzą jestem mamą Ameli za miesiąc bedzie roczkowa imprezka.:)pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paris witaj u nas, napisz cos wiecej o sobie joasia skąd ta zmiana imienia? z Michalka na Marcinka ? iveta ? jak tam w pracy? katharis odezwiesz sie kobieto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos o sobie hm 26lat mezatka od lat mieszkam w paryzu,tu studiowalam i doczekalam sie corci,za miesiac skonczy rok i jestem najszczesliwsza mama,dluugo na nia czekalismy,poczatki byly trudne ale byla mama a teraz....swiat do gory nogami wywrocila:) a propo: myslicie ze moge przelozyc ur o jeden dzien z poniedz na niedziele????pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie byłam na NK i nie doczytałam :P ;) paris myślę że nie ma problemu z przełożeniem urodzinek... ja robiłam tydzień po tygodniu w weeken Oli urodzinki.. i tez nie miałam wyrzutów.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×