Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

Aniu______-ale Wam dobrze z tymi wojażami;) Listkaa______Wojtkowi robilam glukoza,cukrem,ciut cukru waniol.do smaku i inne kombinacje,za Chiny nie dalo sie zabic tego smaku,zapachu i dlatego odrzucil calkiem,stad tyle problemow bylo,bo zarłem nie nadrobil jeszcze:/ Ide na 14:00,zobaczymy:. Tzn.pepti bankowo:/ ps.zazdraszczam weselicha...... Bylismy na dworze karmic kaczki,lodowaty wiatr i zimno,ale ja wole tak jak lato;) Pzdr!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu - właśnie obejrzałam zdjęcia chłopaków, co jedno to lepsze! My też niedawno wróciliśmy ze spaceru i też byliśmy karmić kaczki, fotki na bobasach dodane;) ale zimno, brrr! Listka - czyli jak będziecie mieli gościa to na pewno się nie spotkamy, a szkoda, bo myślałam, że moze tym razem w końcu się uda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zeby nie bylo nudno to znowu mala chora i znowu to samo, gardlo, kaszel i do tego jest nieznosna strasznie i nie spi w nocy wcale tylko wyje joanna napisz co powiedzial lekarz foty cudne !! listkaa a w co sie ubierasz? pisz tu zaraz ania kaczki chyba mu sie podobaly i on kaczkom u nas tez zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiowa____szczep na grype, zwlaszcza ze zlobek masz na tapecie ,zobaczysz roznice,jak ja...z W!!!!!!! ______ Alergia potwierdzona, PEPTI,bede mieszac narazie bo mam duzo Bebilonu,zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaz_________zdjęcia superowe! szczególnie jak wojtuś napastuje braciszka czułościami! rewelacja! jeszcze trochę a będą różni wzrostem i rozmiarem, wtedy będzie mocowanie na pięści - jak to u braci - taka miłość :classic_cool: misiowa___________szczep koniecznie, plus może tran na wzmocnienie. ja mai od zeszlego roku w sezonie zimowym daję roz dziennie pół łyżeczki. Maja jak dotąd nawet kataru nie miała :classic_cool: ania_________przepiękna jesień na waszych zdjęciach i syneczek oczywiście! też muszę takie mieć - zdjęcia :) rzeczywiście nie spotkamy się i tym razem, bo bdę miała gościa, muszę też zacząć kuć do egzaminu z anatomii:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaz________'równi ' mialo byc:D magda r_____________apeluję o odzew! co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa__________wystąpię w sukience ecru...bo w takich jasnych kolorach mi dość ładnie i mam dwie takie kreacje. może wam wyślę zdjęcia jak mi kol zrobi, bo samemu trudno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listeczo u nas choro... znaczy ja kończę chorobę.. :D i Ola się zaraziłą, ale dużo lepiej znosi niż ja.. ;) już kataru nie ma nawet.. ;) ogólnie nuda bo nie wychodzimy zdomu.. szukam roboty... chcę po nowym roku iść już do pracy.. ale ciężko coś znaleźć.. :O życzę udanej zabawy na weselu.. :D ivete, misiowa zdrówka dla dzieci 🌻 aniaania ;) fasolka udała się super ;) w styczniu mam wesele więc szukam butów.. sukienkę już mam ;) tylko trochę przeróbek jej potrzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda________to zdrówka dla was!!!! te nasze szkraby to są mocniejsze niż my :) napisze potem więcej , zaraz przychodzi moja kol na kawkę, bo ziąb dziś taki, minus 1 albo dwa i wiechura brrr pójdziemy na dwór na chwilę potem! dodałam zdjęcia z wczoraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wy gdzie? znowu wywiało całą kafe!!!! magda________juz szukasz butów??!?1 ja kupiłam dopiero kilka dni temu i sukienkę też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry:) Madziu r - super, że fasolka się udała:D Listka - pokaż nam się w tej nowej kiecce! Twój storczyk cudny, my tez hodujemy i wreszcie coś się ruszyło, jak będą kwiaty to się pochwalę. Maja - cudna kociczka;) Misiowa - zdrówka dla Patrysi! wczoraj byliśmy w kinie na "Michael Jackson's This Is It" - GENIALNY, REWELACYJNY po prostu, szczerze Wam polecam!! a ja dziś u rodziców, bo w związku z tym kinem Michaś tu spał, rano powitał mnie pięknym uśmiechem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania, magda_________o co chodzi z ta fasolką, co???:classic_cool: Mój tata był na tym filmie i mówił, że taki sobie, że wciąż pokazywano jego przygotowania, treningi do tourne. Tylko fajnie tak widziec prawdziwe autentyczne filmy.... mi tez film by się chyba podobał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania______a zdjęcie zarzucę w piątek albo po weselu:) storczyki mam dwa, drugi jest biały, ale zakwitł pierwszy i już przekwita:( ale fakt i tak bardzo długo stały takie piękne, fioletowym wciąż się wszyscy zachwycają bo ma taki ogrom tych kwiatów i sa takie wielkie, większe nawet niż przedtem:) dobrze mu u mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listka - fasolka to po bretońsku;) a co do filmu to były faktycznie przygotowania do koncertów, ale jakie przygotowania!!!muzyka, taniec i cała ta oprawa - byliśmy w trójkę i wyszliśmy zachwyceni, ale oczywiście każdy ma inny gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivette :D gratulacje :D listeczko, robiłam pierwszy raz fasolkę po bretońsku i prosiłam o radę ;) Anię ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaa a myślałam ,że może jakiś bejbik czy cóś:D iveta_______klucze? to znaczy że co? Ja dziś biegałam za prezentem na ten ślub i kupiłam ręczniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa__na wesele najlepiej kase dac w kopercie,wiem po sobie;) ivete_____super z tymi kluczami!!!! Pozdr. dla reszty,nie mam czasu nawet...podpaski zminic, pot po dupie mi cieknie, z dziecmi nosze graty,wory na gore, mam nadzieje ze...za tydzien lozka i won do siebie W KONCU :classic_cool: U nas ok,dzieci zdrowe, W wczoraj rzygal od histerii:przy kapieli rzesa w oko mu wpadla,policzek zdarty do krwi,oko czerwone iopuchniete---do teraz ta rzesa siedzi,nie ma jak jej wyjac. sie zastrzele chyba :/:/:/ To takdla urozmaicenia:/:/:/ Milego dnia !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale puchy :P RZesa wczoraj dopiero wyszła, MASAKRA< nikomu nie zycze tego co przeszlismy!!!!Oko spuchniete od drapania, ale nie łzawi i nie wyje... Milego dnia !!!! Ps jak ja nie znosze takich dni jak dzis :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivete i jak tam już sie przeprowadzacie ?? :D pewnie masz frajde teraz :D :D u nas zmno desczowo i ogólnie nudno :O w piątek na holter jedziemy więc o kciuki poproszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry! My już w domu. Spóźnione, ale szczere najlepsze życzenia imieninowe dla Marcinka👄 zdjęcia z wyjazdu dodane na bobasach, więc zapraszam;) Madziu r - mocno trzymam kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda trzymam kciuki ja siedze w domu przez co mam troche problemow w pracy ale nie chce mi sie o tym mowic :( Patryska szaleje w złobku i w domu jak przyjdzie to zaraz chce iśc do pani juz niedlugo świeta i zaczyna sie ten sam problem co komu kupic oczywiscie najwiekszy problem jest z Pati bo jej musimy kupic 3 prezenty a ja sie nie moge na nic zdecydowac wczoraj przegladalam gazetke z jakiegos marketu i zastanawiam sie nad kuchnią taką duża z wyposażeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa ja też się nad taką kuchnią zastanawiałm, ale nie mam juz gdzie ustawiać tych zabawek a pomysł jest super :D ja kupiłam jej teletubisia tańczącego i dziś jeszcze jedziemy do tesco bo właśnie zaczynają się promocje na zabawki :D zobaczę jak ta kuchnia będzie fajna to jakoś ją upchnę w pokoju ;) a zabawę będzie miała przednią :D bo juz jej kiedyś kupowałam zestaw garnków to gotował i miała super zabawę.. :D dziękujkę za kciuki :D mam stresa przed jutrzejszym dniem.. żeby ona mi tego sprzętu nie rozwaliła... :O :O mam nadzieję że coś te babki co zakłądają go, doradzą mi.. boję się nocy.. bo Olka bez pieluch śpi.. więc będę musiała bardzo uważać zeby się nie zsikała.. w dzień to samo. bo już jest samodzielna.. w zeszłym roku jeszcze pampersa miałyśmy... ojjj ciężki dzień mnie czeka :( a raczej ciężka próba dla sprzętu ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa ania super fotki :D mi się najbardzie podoba jak Michałek sam z mewą jest :D super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ta kuchnia dosc duza jesy wlasnie i by zajela duzo miejsca ale postanowilam sobie ze jutro zrobie porzadki w zabawkach, popsute do smiecie a te ktorymi sie nie bawi to do piwnicy ( no bo ja mam nadzieje ze szybko uda mi sie zajsc w druga ciąże) albo oddac na jakąs akcje dobroczynną patrycja ma w grudniu wysyp prezentow bo mikolaj, urodziny i gwiazka wiec miejsce sie przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiowa - ja też już pomału o prezentach myślę, wydaje mi się, ze dla dziewczynki taka kuchnia to super sprawa. My chcemy Micha lkowi kupić samochód sterowany radiem, a od dziadków ma dostać klocki duplo. Misiowa - powodzenia więc życzę staraczko;) ja też myślę, a na razie @ dostałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×