Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

Wita Was kontuzjowana koleżanka:( nie dajcie się nigdy namówić na grę w siatkówkę w spódnicy i sandałach- bo tak własnie to się kończy...noga skręcona, ból jak cholerka, na szczęscie nie ma złamania.... teraz mam się oszczędzać, najlepiej leżeć i trzymać nogę w górze..tylko jak to wytłumaczyć Misiowi? do tego jeszcze rano zemdlałam...mam niskie ciśnienie, mało spałam w nocy przez ten ból, potem za szybko wstałam, no i film mi się urwał....mężowi stracha napędziłam, ale na szczęście już wszystko dobrze.... miłego dnia dla wszystkich;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany, ania!!! ale się załatwiłaś!!! Niedobrze:( Musisz się oszczędzać! ktoś pomoże przy Misiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa wiesz, nie chce zeby 14 lat nauki angielskiego w szkolach poszlo na marne. tak zaprzepascilam hiszpanski i francuski, naprawde dobrze mowilam w tych jezykach, ale jak sie nie ma z czyms stycznosci to sie zapomina niestety. moze znajde gdzies kurs hiszpanskiego :P znalazlam nianie dla Ani :) teraz tylko czekam na telefon kiedy mam do pracy isc :) ania, zdrowka zycze. wiem jak boli skrecona kostka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Noga już lepiej, oszczędzam się na tyle ile pozwoli Michaś, do południa musze sobie sama radzić, a potem zawsze ktoś przyjedzie żeby zabrać o na spacer. Dziś może na chwilę z Nim wyjd, posiedzę na ławce, a On pobiega na placu, widać, ze Mu tego brakuje. końcu ile można czytać, rysowac i bawić się na siedząco? Ivette - z tymi językami masz całkowitą rację, ja już prawie wszystko pozapominałam.... Joasiu - czyżby Michaś byl już na świecie?trzymaj się ciepło! Misiowa- co u Was? jak tam brzuszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iveta to ty jeszcze uczylas sie hiszpanskiego i francuskiego ? no to szacun dla Ciebie niania jakas sprawdzona? ja wczoraj robilam badania przed powrotem do pracy i spedzilam troche czasu u siebie w Sądzie ale musze przyznac ze klimat ogolnie zrobil sie nieprzyjemny, dziewczyny zaczely uskuteczniac jakies gierki, na które ja jakos specjalnie nie mam ochoty ania jak tam kostka??? szkoda ze tak daleko mieszkam bo bym przyszla na ploty i troche bym ci pomogla? dziewczyny wy macie numer kom do Joasi? moze ona juz rodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie rodze, W ma katar--basenik cholerny bokiem wychodzi, cala noc nieprzespana, gile mu splywaly i od kaszlu sie budzil co chwila z wrzaskiem,padam na cyce....Nie rodze,poki dziecko mi nie wyzdrowieje....Dzwonilam wczoraj do poloznej, jak nie urodze tydzien po terminie szpital i oksy od razu--i dobrze, sie nie bede chociaz 40 godzin znow meczyc!!!! Generalnie ledwo zyje...... Aniu_______-ale sie zalatwilas,zdrowka !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa, mam mature z francuskiego. ale co z tego - pamietam troche slowek, pare zwrotow i to wsio. po angielsku mowie plynnie, no bo w koncu caly czas go uzywam. a po hiszpansku slucham muzy i czasem jakis serial sciagne, no i sie staram sama go uczyc w domu na tyle na ile mi mala pozwoli. a niania to dziewczyna znajomego, z ktorym moj pracuje. tez maja coreczke, tylko mlodsza od Ani, bo ma 10 miesiecy. no i wstepnie bede pracowac od poniedzialku do piatku jakos 2 miesiace, pozniej moze mniej, tylko 3 albo 4 dni w tygodniu. no i Arek bedzie mala wozil i odbieral bo to w innej miejscowosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiowa - oj przydałyby się ploteczki, przydały:) no, ale niestety zbyt wiele km nas dzieli... Joasiu - a ja już naprawdę myślałam, że jesteś po...zdrówka dla Wojtusia i dużo sił dla Ciebie!! byłam z Misiem na placu, ale nawet nie uciekał, był grzeczny, chyba widział,żze i tak nie mam szans Go dogonić. Teraz położyłam Go spać, ale slysze gadanie, więc nie wiem co z tego będzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry!!!! joasia__________a na kiedy dokładnie ty masz termin??? melduj się co dzień jak dasz radę, wtedy będziemy wiedziały kiedy będziesz na porodówce! jestem ciekawa czy Michał ? będzie podobny do Wojtusia:) ania_________mądrusiego masz synka!!!! taki grzeczniusi na spacerku:) misiowa, iveta_________wy mi nic nie piszcie o pracy, bo zwariuję - tak zazdroszczę! 😭 U nas OK, bez większych zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, pisz codziennie, żebysmy wiedzialy co i jak listka ciesze sie bardzo ze ide do pracy tylko coraz czesciej mysle jak tam poradzi sobie moja mala ania jak dzisiaj noga? magda co tam u Was? iveta a co to za pracka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna_____________bidulo!!!! Ale coś się zaczyna, tak? wszystkim - dzień dobry1 u mnie lało jak z cebra nad ranem! od 3 dni deszczowa pogoda, a joannaz u ciebie podobnie pewnie, co? dobra pogoda na rodzenie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaaa_____nic sie nie zaczyna,bo przerwalam "kuracje" ze wzgledu na przeziebienie W.... A pogoda dzis dobra,slonce ale...lodowaty wiatr,takze co chwila latam na taras sie ochlodzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tak siedze i mysle ze Malolepszej to by sie przydal kopniak w cztery litery juz tyle czasu sie nie odzywa dobrze ze chociaz mam ją na naszej klasie to moge sledzic jak rosie Marcelinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Noga lepiej, mogę już normalnie chodzić - tyle, że musze mieć nadal zawiązaną - wtedy mniej boli. Hałas mam tu straszny - obok remonty, a Michaś spi w najlepsze - niemożliwy jest. Jutro jedziemy na weekend do Rewala, mam tylko nadzieję, ze pogoda dopisze i wygrzejemy się troszkę, a Michałek pobawi w piachu. Joasiu - ale ta ciąża szybko przeleciała!!!!!jeszcze troszkę i będziesz tulić maleństwo....ciekawe jak Wojtuś zareaguje na "konkurencję"... Listka - bardzo fajne nowe fotki Majki!!! a Małolepsza to o nas chyba zupelnie zapomniała..... i Katharsis nie pisze, Doth_s i jeszcze kilka dziewczyn - jeśli czytacie - napiszcie co u Was!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listka, chyba za szybko sie pochwalilam, bo poki co cisza :( misiowa, w fabryce, prz linii, sortowanie, pakowanie owocow i podobne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No małolepsza zapomniala o nas,baderka tez--a bankowo juz rodzila..... misiowa_____czopki Scopolan 2x dziennie,plus letni prysznic na dol brzucha i masowanie brodawek: wszystko w tym samym czasie,30 minut Ja 2 w 1,trzymam sie planu,ide dzis do gina po skierowanie do szpitala, kwit do macierzynskiego do roboty i badanko. Milego dnia !!!!!! Ps. dodalam foty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich w tą pochmurną sob!!! joannaz______________jak badania???? na zdjęciach wojtunio jak zwykle w basenie!on tak co dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuswa,wyslalam takiego posta i...mi skasowalo.... listkaaaa,nie codzien,jak duszno---albo slonce,ale ostatni bokiem mu wychodzi(chory) wiec wode wylalam, basen spakowalam,koniec.... ja 2 w 1,trzymam sie planu;) U gina ok, glowka w kanale,brzuch opadniety na max, szyjka miekka na 1 cm, w kazdej chwili moze pojsc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaz___to brawo!!!! torba pewnie spakowana.... 3mamy kciuki!!!!zaraz będziesz tuliła do piersi znów małego szkraba....ciekawe ile będzie ważył...? słyszałam że drugie jest z reguły większe.... ale nie bój się, pewnie pójdzie już gładko! obyś zdążyła do szpitala!!! A reszta, gdzie???? !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listkaaa____-torby gotowe od 36 TC, a waga ok 3kg:identycznie jak W,wszystko....identycznie jak W>...oby porod nie trwal i nie wygladal jak z nim,,,,,,,ale na przyjemnosci sie nie nastawiam,wiadomo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem :) wrocilismy z carboota, to taka gielda gdzie jest wszytsko i kupilam malej pare ciuszkow :) za tydzien wiecej kasy wezmiemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poniedziałkowo:) weekend nad morzem był udany - fotki na bobasach, zapraszamy, szkoda tylko, ze to co dobre zawsze tak szybko się kończy.... Joasiu - Wojtuś widać, że uwielbia zabawę w basenie:) zadowolony i szczęśliwy na fotkach. A braciszek to chyba czeka i chce mieć równo urodziny z Wojtuniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×