Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joannaz

Dzieckonajwiększe szczęściepogaduchy mam 2007 i nie tylko!

Polecane posty

aniu,no wlasnie ja sie naczytalam o tym Hydro.....ze niby jak sie smaruje to ok,jak sie przestanie wraca, ja sie boje zeby W nie mial takiego dziadostwa....Acha i wiem ze.....do 3 r.z ma prawo niby tak jeszcze byc,takze jak cos....na zaden zabieg narazie sie nie zgodze:/ trzymam kciuki aby u Was przeszlo i czekam na wiesci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna tak, ja bym bnigdy na wlasne zyczenie i za wlasne pieniadze nie dala sie pokroic bo cos tam. owszem, to boli, ale miliony kobiet tak rodzily przez wieki, wiec czemu ty mialabys nie dac rady? niestety w dzisiejszych czasach wsztsko ma swoja cene, i to jest bardzo smutne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam no i po mojej diecie :( dostalam rano drgawek i strasznie wymiotowalam przeczytalam ze na trzeci, czwarty dzien co slabszy organizm ni e daje rady tylko zastanawiam sie dlaczego tak jest ja sie naprawde najadalam i nie chodzilam glodna mialam ochote na batonika czy cole ale to byla tylko zachcianka nie mam apetytu wcale, jedzenie moze dla mnie nie istniec i tak sobie mysle ze po prostu beda ogarniczac pieczywo i makaron i tą moją ukochaną cole bez ktorej zyc nie moge żołądek mi sie skurczył i przynajmniej tyle dobrego a i jeszcze 3 kilo mniej mam i luzy w spodniach iveta to byla dieta kopenhaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane:) u kardiologa same dobre wieści, serce normalnej wielkości, nie jest obciążone, przeciek mniejszy, leki odstawione:D za pół roku znowu kontrola, ale wszystko jest na bardzo dobrej drodze, bo dziura wyraźnie sama się zmniejsza:) pani profesor powiedziała, że nie gwarantuje, że przez te pół roku znowu sie zmniejszy, ale powiedziała, że uważa iż serduszko powinno poradzić sobie bez leków:) jesteśmy więc wszyscy dobrej mysli, a ja po prostu przeszczęśliwa:) Misiowa - kopenhaska jest bardzo wyczerpująca dla organizmu, sama próbowałam i po 4 dnaich musiałam zrezygować, bo po prostu ledwo stałam na nogach, do tego ból głowy, oslabienie, masakra.... lepiej faktycznie ogranizczyć pieczywo, makarony, jeśc duzo owoców, efekty może nie będą tak szybko, ale będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivette___kazdy ma prawo wyboru (teoretycznie) :classic_cool: aniu___-super z tym serduszkiem:) Misiowa_____-a po cholere Ty sie odchudzasz,jak super wygladasz???????? No ale...organizm sam w pore zareagowal :classic_cool: U nas nic nowego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania super wiesci 👄 apetytu nadal brak rano robilam malej kanapki to az mialam odruch wymiotny teraz zjadalam trzy lyżki rosołu, przynajmniej tyle i co najlepsze waga nadal spada joasiu głownie chodzilo mi o brzuch, mama taki walek tluszczu ktory mnie irytuje, zadne brzuszki go nie biorą no ale juz jest duzo mniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry!!! my już wróciłyśmy w śr, niestety maja złapała jakieś dziadostwo, gorączka, wymioty, potem ból gardła. podejrzenie anginy, ale jak byłyśmy u lek w czw jeszcze nic nie było widać prócz czerwonego gardła. Pół nocy dziś przepłakała, ale na szczęście od wczoraj południa gorączka ustąpiła. ania_______________super, że z serduszkiem misia coraz lepiej!!! A co do siusiaka - rzeczywiście może lepiej poczekać z zabiegiem. Misiu na zdjęciach prześliczny i taki wesolutki! joannaz________________drugi poród z pewnością będzie o niebo lżejszy niż pierwszy :classic_cool: więc nie ma co panikować, będzie dobrze!!!a my będziemy znów miały szkrabika na topiku, juuupi!!! misiowa_______________wiadomości o twoim brzucho brzmią bardzo zachęcająco, zaraz poszukam czegoś o tej diecie w necie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa, i jak? ciezko bylo co? ja wytrzymalam na niej 2 dni, trzeciego rano zemdlalam, wiec sobie odpuscilam. joanna no to wybieraj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak pusto...znowu topik nam pada..... Listka - jak się czuje Maja? Misiowa - i co z Twoim jedzeniem? mama ndzieję, ze już lepiej, ze byś czasem w jakąś chorobę nie wpadła przez to odchudzanie. Joasiu - co u Cieie? pewnie upały znowu Cię męczą? jak Wojtuś? U nas w sumei nic nowego, od wczoraj jestem u rodziców, bo u nas w mieszkaniu, a właściwie w całym bloku trwa wymiana pionó, masakra - sczególnie dla nas, bo przecież remont mieliśmy 3 lata temu, a już mi mąż dzwonił, ze płytki spadają:( wczoraj byliśmy na szczepieniu na pneumokoki, zastanawiam się nad meningokokami, chyba zaszczepię Misia za rok w wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam iveta to byly tylko trzy dni wiec nie bylo bardzo ciężko, powiedzilam sobie ze musze schudnąc i tego sie trzymalam ania nic mi nie jest :) żyje ale jem mniej no i zaczelam znowu robic brzuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz dopiero widzę ile literówek wcześniej narobiłam...sorka;) Misiowa - szczepiłam prevenarem. a o meningo rozmawiałam a lekarką, powiedziała, że Ona oczywście nie może mi odradzać żadnych szczepień, ale patrząc na statystyki -meningo łapią i chorują starsze dzieci i proponowała mi żeby zaszczepić Małego za rok, że teraz najważniejsze są te pneumokoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i ja poczekam z tą szczepionką, z tym że Patrycja idzie do żłobka i tam jest wieksze prawdopodobientwo zachorowania no jeszcze przespie sie z tą myslą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu____________Maja już się czuję lepiej, już nie narzeka na ból gardła:) zostało jej tylko uczulenie wokół ust. M. przeczytała, że to ten syrop jest tak uczulający, ale dziś dostała ostatnią dawkę, także teraz czekamy aż zejdzie. dodałam zdjęcia - ZAPRASZAMY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa_______________jak idzie do żłobka, koniecznie na pneumokoki i to jak najszybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiowa - myślę, ze gdyby Michał szedł teraz do żłobka to ja bym Go zaszczepiła. Listka - dobrez, ze z Mają lepiej, dawaj Jej wapno, smaruj jeśłi jest taka potrzeba i na pewno wszystko ładnie zejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjęcia Majki obejrzane - te z torebką i na obcasach obłędne:) Maja piękna jak zawsze:) fajny macie wózek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania____________dzięki❤️ piękna, bo w końcu synową ci wychowuję!!!! i na obcasach ćwiczy, kulturę, szyk, powab i elegancję!!!!wciąż pracujemy, żeby oczarować misia!!!Z niego tez ciasteczko, na zdj. przystojny, że szok! misiowa___________a to nie doczytałam, ze już na pneumo ma, ale tak czy siak na meningo też nie zaszkodzi :) wg mnie warto żebyśmy wszystkie rozważyły jeszcze przed zimą np grypę i może coś jeszcze..... ivetka____________link nie działa:( dobrej nocy - szczególnie dla naszej ciężarówki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listka mi sie najbardziej podoba " mamo, tato ide na balety" heheh ivetta jakie ona ma fajne wloski i jak ma ich dużo, ja nie wiem kiedy takiej ilosci sie doczekam u mojego kluska joasia co tam??? nic sie nie odzywasz, a moze ty juz po wielkim dniu jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) Misiowa - my byśmy Ci chętnie naszych włosków oddali, Misiu ma takie gęste, że szok i rosną jak wściekłe, już 4 razy byliśmy u fryzjera i znowu trzeba, a Michaś niestety tego nie lubi...a jak ma dłuższe te włoski to takie fajne kręcone:) Ivetka - Twoja córcia też rozkoszna, podobna do mamusi:) Joasiu - no właśnie, może Ty już"po"????????? Listka - dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
listeczko Majeczka laska że hej :D i szpileczki eleganckie ;) super :D ivette extra fatki :D :D i ten talerz pełen jedzonka ;) i pomaga maie w praniu ;) aniaania Olka jeszcze nei wie co to fryzjer ;) :P nie ruszam jej włosków bo chce się nimi nacieszyć, bo dopiero co je widać ;) no joasia jak tam ?? 2w1 jeszcze ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivette86 _____-ale twoja coreczka ma cudne oczka:) Nie jestem PO, ledwo zyje,chodze dlatego milcze, ide dzis do gina ,jutro zapodaje kuracje na wywolanie identyczna jak z Wojtusiem:) Juz mam dość.... Milego week !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps.listkaaaaaaaa___wymiekam z Majuni,jakaCiotka-Klotka w tych obcasach i torebce :):):) Boska :):):):) I.......buzka cala MAMA!!!!!!!!! tez dodalam kilka fot wichury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia a jaka to kuracja ?? najwazniejsze zeby byla skuteczna Wojtus jak zwykle boski i widac ze lubi kąpiele w baseniku magda czyli obie z wizytą u fryzjera bedziemy musialy jeszcze troche poczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciłam z zakupów, ale dziś gorąco!! kupiłam Michalkowi z wyprzedaży 3 pary krótkich spodni, będą akurat na wakacje, a mam nadziję, że jeszcze w przyszłym roku wykorzysta:) Joasiu - Wojtek ma super uśmiech:) i fajnie macie z tym basenem! tzrymam kciuki za dzidziusia i Ciebie - żeby wszystko poszło szybko, gładko i jak najmniej boleśnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiowa :) no a jak, pomocnika mama :D aniania, ja tez dzis malej kupilam 2 pary spodenek i bluzeczke. teraz nosi te zeszloroczne, wiec na przyszly rok na pewno beda dobre, te co teraz kupilam :) na wyprzedazy :P Ania obkupiona w pampki i jogurciki :P a jak wstanie bo padla na spacerku to jedziem do tesco :) zapisalam sie na angielski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iveta to tylko pogratulowac tego angielskiego ja zadroszcze wszystkich ktorzy inwestuja w siebie dobrze ze chociaz ksiązki czytam ostatnio przeczytalam 4 cześci Zmierzchu no i staram sie czesto korzystac z biblioteki tyle przynajmniej mojego wyprzedaze dobra rzecz ja bylam na zakupach w srode, juz pod kątem wrzesnia i wlasciwie moje dziecko jesiem moze witac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×