Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lonka12

Nie chce karmić piersią!

Polecane posty

Gość Gosc od mlecznej krowy
Oj Goska, No przeciez to Twoja decyzja karmisz czy nie. Po co Ty sie komukolwiek tutaj z czegokolowiek tlumaczysz. Mysle, ze ta cala dyskusja moglaby sie sprowadzic do tego, ze dziewczyny, ktore nie chca karmic naturalnie po prostu nie przyjmuja argumentu, ze naprawde, mleko matki jest najlepsze i nawet najdarozsze mm bedzie tylko podrobka matczynego pokarmu. Niestety, ale nauka jeszcze nie poszla jeszcze tak do przodu, zeby stworzyc pokarm identyczny z pokarmem matczynym. Z drugiej strony masz dziewczyny, ktore usilnie probuja po prostu niekarmiace piersia przekonac, zeby te przyznaly, ze jednak karmienie naturalne jest lepsze anizeli mm. Ja sie tylko pytam, czy im z tego powodu, ze ktos im przyzna racje bedzie lepiej? Uzdrowia tym swiat? Nie, chodzi tylko o to, żeby komus poublizac - pieniactwo to znak rozpoznawczy tego forum. Xx Ja podobnie jak Ty chcialam rodzic w atmosferze spokoju, z zyczliwym i wspierajacym personelem i taki szpital znalazlam. Wszystkie moje kolezanki tam rodzily i wszystkie sa zdania, ze nigdzie indziej. Czesc rodzila naturalnie, czesc cc, karmia roznie, ale wszystkie zadowolone. Nie wiem czy motyw zachowania jedrnego biustu jest u Ciebie jedynym, dla ktorego nie chcesz karmic naturalnie, ale jesli tak jest, to z mojej perspektywy, to glupie. Ale to Twoje cycki i Twoja decyzja. Mi, ani nikomu innemu na tym forum nic do tego, nie chcesz to nie karm. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To karmiace krowim mlekiem wyzywaja karmiace mlekiem ludzkim od zboczencow i malomiasteczkowych matek polek. Odp*****e sie. To wasze dzieci i dla mojej przyjemnosci mozecie im dawac jesc i pic cokolwiek bo mnie to w***. Same szukacie usprawiedliwienia bo macie wyzuty sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie karmilam cyckiem, dzieci mialy i mają sie znakomicie Jestem za tym aby metoda karmienia byla dceyzją tylko i wylącznie matki, bez krytykowania jednej jak i drugiej strony. Chcesz?przystawiaj do piersi, nie? nie ma nic gorszego jak zmuszanie sie do czegos co nas przerasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby mozna krowie dac ludzki zarodek do urodzenia to 90 proc. by dalo bo to wygodniejsze. To matki dla ktorych rodzicielstwo to kara. Jak moja wlasna co to tez mleka podobno nie miala. Mleka nie miala i niczego dla dziecka bo to Ona byla najwazniejsza nie dziecko. Brat ma alergie na wszystko przez to jej mleczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaprawnik
Ja sie nie usprawiedliwiam juz pisałam o tym czemu pisze. Nie mozna sie usprawiedliwiać z czegoś co nie jest zakazane. Ja nikogo nie obrażam. Pisałam ze fajnie jak ktoś karmi. Jesli chodzi o mleko to nie karmie bo jest wiele powodów. Tak przede wszystkim biust skoro uważasz ze to głupie to moze być takie ale nie dla mnie. Ja uważam ze to mądre. Ale zaznaczam ze to nie jedyny powód nie karmienia. Intymność jest ważna i nie uważam zeby dziecko sie lepiej chowalo od mleka matki. Nie piszcie głupot proszę o alergii. I ze mleko matki takie cudo i ze na pewno lepsze. Ja byłam karmiona mm od urodzenia. Nie jestem na nic chora. Uważam ze jak ktoś nie chce karmic dla samego biustu to tez super to głupie nie jest, dziecko i tak sie wychowa a kobieta ma depresje do końca życia i czuje sie złe. Sa kobiety które nie przywiązują wagi do wyglądu albo uważają ze na 1 miejscu jest bobo. Dla mnie moim zdaniem na 1 miejscu jestem ja, bo skoro ja jestem szczęśliwa to inne rzeczy tez zrobię dobrze. Ile matek sie znęca nad dziećmi szarpie jak idzie z nim i to bliskość ? Nie mozna za bardzo matkowac dziecku bo nie bedzie umialo żyć samemu potem, ja sie wychowałem na butelce i nie wiem czemu nie rozumiecie ze tak mozna tez sie wychować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaprawnik
Po prostu nie musisz miec dziecka na cycku przez rok zeby być mama. Mozesz być mama bez karmienia piersia. Nie jestes gorsza. Ważne jak wychowasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otóż to Nacisk na jedno jedyne i sluszne karmienie jest bardzo nie fer. Wybó ma kazda z nas i nie mozna krytykowac anilinczowac nikogo,ze wybrala tak a nie inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc od mlecznej krowy
To nie sa glupoty o alergii, tylko jest to udowodnione naukowo. Kazdy lekarz Ci to powie. Jak rowniez to, ze dziecko ze stwierdzona alergia nalezy karmic jak nadluzej piersia. Skonczylas studia, przy ktorych tone ksiazek musialas przerzucic, a nie chcialo Ci sie przygotowac na najwazniejszy egzamin Twjego zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaprawnik
Mleczna krowa ja jestem karmiona mm od urodzenia. Nie mam alergii . Mój maz był karmiony i ma alergie! Poza tym na jakie badania sie powolujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaprawnik
Maz był na cycku mamy i ma alergie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też nie karmię. Pierś podawałam tylko tydzień, ale to razem z mm, a potem pokarm zanikł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc od mlecznej krowy
Kurcze, widac, ze jestes humanistka, bo statystyka i prawo wielkich liczb jest ci calkowicie obce. Ja bylam na mm i mam alergie, moj maz byl na mm i jest zdrowy, tylko ze z tego jak to wyglada u kilku czy kilkunastu osob, ktore ty czy ja znamy nic nie wynika. Jesli chcesz badan, to zapraszam, na strony WHO chociazby albo do pierwszego lepszego podrecznika akademickiego od pediatrii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwsza corke dokarmialam mlekiem modyfikowanym, pamietam jak dzis jak maz lecial o 3 rano do sklepu po mm..nie przewidzialam zakupu:P okazalo sie ze corcia poprostu byla glosna, urodzila sie z waga 4820, i sama polozna kazala mi ja dokarmiac juz w szpitalu, a ze pozniej zrobilo sie wygodnie;) dlugie spanie w nocy,0 kolek, 0 zaparc, pomalutku zaczelismy przechodzic na mm, nawet nie wiedzialam kiedy i jak, po 3 miesiacach przestalam karmic mala piersia, ah i jeszcze jedno, moje sutki byly we krwi, poranione, przyklejaly sie do bluzki, pamietam kiedy maz mi przynosil coreczke do karmienia trzymalam sie sofy obiema rekoma i plakalam z bolu, zadne kremy, nakladki , nic nie pomagalo..po co tak cierpiec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha no to jeszcze dodam, ze corka ma obecnie 3 lata, nie ma alergii, w tym roku zachorowala pierwszy raz, i to tak ze musilismy podac anytbiotyk, a tak to okaz zdrowia bez alergii;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaprawnik
Who oszukało z raportem i wzięli sobie te badania z tyłka. Była afera o to. Nie ma takich badań !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaprawnik
Who hahahaha nie żartuj ludziom nie takie Kity sie wciska ! Wszystko co ci mówią w telewizji wierzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldonavvvv
WHO oszukało ludzi nie ma takich badan wiec Gośka P ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldonavvvv
Sama tez myśle ze WHO kłamie. Ja tez sie tym interesuje. Wiem ze to jest manipulacja kobietami. Nie maja badan a krzyczą ze maja i afera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amerykańskie Stowarzyszenie Pediatrii też kłamie! Wszyscy kłamią mleko od krowy jest lepsze, bo witaminy i kazeinę na lepszy porost kopytek i rogów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc2
Ma ile przemyślane mają powołanie na świat dziecka te dla których nie normalne jest karmienie pieęrsią?suki... gorzej, suki karmią swoje szczeniaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaprawnik
Idiotko co ci powiedzą T tv to ty wierzysz a nie wiesz ze ludźmi sie manipuluje. Kolejna wyzywająca chamica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wariatka jesteście matki karmiące. Wyzywanie co wam da czujesz sie lepiej. Pokaz twarz i wyzwij mamuśko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla was to naprawde jest taki problem wykarmić własne dziecko ? rozumiem obce ale swoje ktore nosiło się pod sercem przez 9 miesięcy ? Dla dziecka pokarm mamy jest NAJLEPSZY i żadne nawet najdroższe mm nie będzie dla niego tak dobre jak mleko mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest problem wykarmić własne dziecko:) Mamy dwie możliwości kp lub mm. Problemem by było gdyby się chciało je zagłodzić;) Irytujące są pytania czasami obcych ludzi- karmisz? - odp. - no przecież nie głodzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak ale wciskać dziecku mm od urodzenia z wygody jest dla mnie dziwne i w sumie egoistyczne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyzej pisalam juz
abslotutnie sie zgadzam, ze pokarm matki jest dla dziecka najlepszy. A sama swoich synow od urodzenia karmilam MM :) bywa, sa rozne powody dla ktorych ktos nie karmi, ja akurat nie chcialam,. bo nie mogłam, było to dla mni dziwne uczucie - wiszace dziecko na piersi i ja ciagle z tymi cyckami na wierzchu, CZulam sie jak krowa, ale pisze TYLKO O SOBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyzej pisalam juz
a co to za wygoda, wstwac co 3 godziny wnocy, gotowac wode, studziec, robic MM/ Wygoda to poiers, mleko zawsze gotowe , o odpowiedniej temp. Wszytsko mozna powiedziec o MM, ale nie że jest to wygodne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli któraś z Was nie chce karmić piersią, to niech nie karmi, po co to ogłaszać, pytać o porady na forum? już wszystko zostało powiedziane w tym temacie, każda opcja ma zwolenniczki i przeciwniczki. Niech każdy robi tak, jak uważa, innym nic do tego. Ja jestem za mm, sama byłam tak karmiona i jeśli kiedykolwiek będę miała dziecko to też będę je tak karmić. I kto mi zabroni?;) swoją drogą bawią mnie bardzo matki od kp które za wszelką cenę chcą narzucić innym słuszność swojej opinii, a jak dziecko trochę podrośnie to codziennie dają im batony i chrupki;) jak tak dbacie o dobro dziecka to bądźcie konsekwentne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polaczków zawsze dziwi ktoś kto robi coś nieco inaczej, po swojemu;) taki kraj i mentalność;) oj dużo jeszcze musi wody upłynąć żeby nauczyć się sąsiadowi nie zaglądać za miedzę, kobiecie za stanik sprawdzając czy ma mleko czy nie albo w metrykę czy czasami nie jest (dla polaczków którzy starzeją się już po 30-tce ) za stara na dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×