Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

Gość ewcia1-1
po wczorajszym imprezowaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niw potym... tak sama z siebie... chyba zaraz sie położe spać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia1-1
ja dzisiaj mam troche wolniejszy wieczór , wczoraj padłam bardzo wczesnie ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj sporo pokręciłem na rowerku chociaż formy jeszcze brak... wczorajsze imprezowanie też daje sie we znaki... i nie dość że głowa boli to oczy też i same sie zamykają... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia1-1
moze pogoda tak wpływa na człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic, drogie Panie ja sie pożegnam... mam dość totalnie :o Spokojnej nocki życze i miłego dnia zarazem :) 🖐️ 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia1-1
śpiochy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj o 7 wstałem po imprezie żeby czekać na kogoś na gadulcu :P ja jestem usprawiedliwiony :P PaPa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia1-1
dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia1-1
naprawde romantyczny ten graf :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graf... dzisiaj się z nim spotkałam znowu. . . Wogóle to sorki,że wam tu marudze, ale nie myślałam,że jeszcze kiedyś będe szczęśliwa.. Niewiem co dalej będzie, ale on jej nie kocha- powiedział,że chce być ze mna!!:):) Kocha mnie! Rok czasu czekałam ,płakałam .. nie wierzę w to jeszcze, ale zachowam może spokój, bo może za szybko się cieszę..Ale jestem szczęśliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia1-1
jak miło ze ktoś jest szczesliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiolkah.. Szczerze to jeszcze w to nie wierze.. To aż niemożliwe, ja już myślałam,że on mnie przestał kochać,że skoro jest z nią rok to ją kocha teraz. Ale on myślał o mnie... między nami było i jest dużo przeszkód, ale on jest gotowy aby być ze mna bez względu na wszystko. To jest jak sen.. mam nadzieje,że nigdy się nie obudzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już prawie zapomniałam co to jest szczęście, cały rok płakałam ,myślałam o nim, wypatrywałam na ulicy... cały rok:/ Dziś jestem szczęśliwa ,bo byłam z nim..z miłością mojego życia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia1-1
dobranoc wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli to wszystko jest prawdą to gratuluje ... faktycznie może i on się przebudził ... ale ja z tą swoją ostrożnością w tych sprawach to normalnie bym miała chyba tyle obaw... powodzenia Ci życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wierzę że Ci się wszystko poukłada, naprawdę... ale co teraz on zrobi, no i jak to teraz będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On jutro jedzie po swoje rzeczy.. narazie wrócił do rodziców. Szuka nowego mieszkania... Mówi,że mmnie kocha, wiec chyba się ułoży. ..Tak naprawdę, to są pewne okoliczności, o których tu nie mówię, z powodu których właśnie nie byliśmy razem. I właśnie dlatego on był z inną i oboje chcieliśmy zapomnieć o sobie..ale się nie da. On twierdzi,że najważiejsze jest to,żebyśmy byli znowu raem:) Boję się, bo to wszystko jest aż za piękne,żeby było prawdziwe... zmykam już spać dobranoc wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie Panie 🖐️ ale żeście sie rozmarzyły ... ;) aniołku powodzenia życze :) przynajmniej jedna osoba w tym temacie niech będzie szczęśliwa :) Pozdrawiam i miłego dnia życze 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pytanie skierowane powinno być do WAS !!! co sie z wami dzieje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×