Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

wyglupilem sie po pijaku i wiem ze mnie nie lubicie. Bylem po wieczoze kawalerskim i jakos sie juz nie kontrolowalem. Zreszta dzis w nocy wyjezdzam. Przepraszam wszystkich. pozdrawiam i zycze szczescia pa🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weekend-kiepsko:P:D a Twój?;) Książę-to prawda,wygłupiłeś się :) ale niech każdy myśli o tym co chce,to chyba nie prawda że Cię tu nie lubią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz-ewcia Cię lubi:) tak na marginesie-nigdy nie wiem czy pisać ewcia(bo to nick) czy Ewcia(bo to imię)-jak mam pisać?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy może sie wygłupić, ale pogadac zawsze warto :) imiło jest czasem pogadac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
profesorek-Ty też ze Śląska?:D na tym topiku dużo ludków ze śląska jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bardzo cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba lubisz okularki profesorek nosisz okulary bo duzo se uczysz, czy zeby dodały inteligencji ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noszę bo muszę.. moi rodzice zawsze nosili i jak bylem maly to powiedzialem ze tez chce nosic... i ot stało się .. noszę.. PS. no to maglujemy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagus ja wiem ze nie lubia:( Zreszta mnie nikt nie lubi. A co do wyjazdu to nie odwracalne. Bede za dwa tygodnie. Wyjezdzam w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
książe nie bądz taki uparty :) jak mówimy ze ciebie lubimy to tak jest ... ale wrócisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
profesorku-jakiem masz zainteresowania?:) wiem że mało oryginalne pytanie ale na poczatek może byc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×