Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

Ad. 1. Jak narazie nie ma żadnej kolejki... bo nic o niej nie wiem. Ad. 2. Byłem tylko sobie poszedłem bo wszyscy mnie olali i nikt sie nie zjawił Ad. 3. ale chyba jest już blisko do tego ;) Ad. 4. brałem pod uwage w końcu sama sie oferowałaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idem na obiada.... wpadne za jakąś niecałą godzinke 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 - jak to nie wiesz?? a kto prosil, żeby się ustawiać? :D 2 - nie olałam Cię - nie było mnie wtedy jeszcze w domu:) 3 - jeszcze nic nie jest ustalone:) 4 - no fakt:) ja też ide na obiadek, a potem jade na Mariolkę:) będę pewnie wieczorkiem:) smacznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc graf
widze, ze nie proznujesz:) flirtjesz na calego a miales tesknic i myslec o mnie:) zostawic na kilka dni ciebie nie mozna:) na bol glowy przesylam buziaka👄, do milego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to nie można myśleć o Tobie i pisać tu ? ;) No niby mówiłem żeby sie ustawiać ale nikt sie koniec końców nie ustawił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jakoś główka z leksza przestała boleć... ale nadal troszku boli :o bo mnie trzeba na uwięzi poniekąd trzymać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc graf
nie bardzo rozumiem co z ta uwiezia:) ale moze kiedys mnie oswecisz. do milego. jeszcze raz pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ledwo przyszła i już idzie.... ehhhh.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
ja na chwilkę;) czyżbym została wstępnie wybrana?:P a co będziemy robić?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich i zarazem zegnam , Mam straszny problem i nie wiem co zrobie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nikomu niczego nie żałuje ;) ja sie witam i żegnam zarazem 🖐️ lece dalej pić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie błądzę i szukam sama nie wiem czego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziwię się że jest rozczarowany mieć znajomych i przyjaciół, a żadne z nich nie chce przyjść z pomocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jedną prawdziwą przyjaciółkę i myślę że gdy przyjdzie smutek pomoże.zawsze jest gdy jej potrzebuje.inni tylko udawali i odchodzili gdy byli potrzebni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bardzo trudno jest spotkać kogoś komu można się zwierzyć ze swoich sekretów, prawdziwy przyjaciel nie powinien się odsuwać....prawdziwy przyjaciel to ten, który cieszy się z Tobą twoim szczęściem, płacze z Tobą jeśli jest ci źle, nie zazdrości i nie obgaduje za plecami, do którego masz zaufanie i wiesz że się na nim nie zawiedziesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdziwy przyjaciel to skarb.ja byłabym bardzo samotna i przygnębiona bez mojej psiapsióły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdziwy przyjacie l to ten który wie o mnie wszystko i dalej pozostaje przyjacielem ... ktoś tak kiedys powiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×