Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

no dobra.. ja zostawiam dla was po miseczce ... i też musze skikać.. miłego.. czegokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czadu dałam... Jak zasnęłam, to mąż z synem wrócili i wszystko było by ok, tylko klucz w drzwiach przekręciłam i w drzwiach go zostawiłam... Tak twardo zasnęłam, że dobijali się 20 minut. Mąż drzwi chciał już wyważyć... na szczęście się wreszcie obudziłam... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba się przetleniłam/dotleniłam zbyt.. głowa mnie boli i zmęczyłam się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za ludzie :) dzwoni do mnie babka i mi wciska ze dobry numer ma i ze jej obiecalem ze wpadne do niej bo ponoc tesknilem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis mam lenia caly dzien siedze w domu :D przed kompem :D A u ciebie jak tam ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja niedawno z miasta wróciłam:) do szarej rzeczywistości niestety... :( ale było fajnie, no i na gofrach byłam:) a co można caly dzień przed kompem robić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofry ale mi smaka narobilas :D A ogladalem rozne filmy :) szperalem po necie za niczym wsumie zwiedzilem cale allegro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt, troszkę wkurzające;) a gofr był pyszny - z bitą śmietaną i owocami:D ale najlepsze i tak są nad morzem;) a na allegro czego szukałeś?? ubrań? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt, troszkę wkurzające;) a gofr był pyszny - z bitą śmietaną i owocami:D ale najlepsze i tak są nad morzem;) a na allegro czego szukałeś?? ubrań? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na allegro tak sobie patrzylem co jest :D ogolnie :D no fakt nad morzem to najlepsze sa :D szkoda ze gdzies wcielo mi gofrownice :) bo bym sobie zrobil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×