Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

dobra dziołszki ja spać idę dobranoc karaluchy pod poduchy żyrafy do szafy majteczki są w kropeczki i wszystkie rybki mają ci...... i takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gg2491201
o tej porze? u mnie dopiero pierwsza dochodzi.. nie czytałem.. brałem szałera;) nie lubię się upubliczniać i publicznie obnażać, ale na gg chętnie porozmawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ gg,nikt Ci się nie każe obnażać-no chyba że masz ochotę;):D ja tam nie mam nic przeciwko:P ja w zasadzie nie przechodzę na gg tak szubko,muszę sobie na forum najpierw pogadać-ale może znajdziesz jakąś chętną;) na naszym topiku jest sporo kobitek,w wieku 25-29,przyjdź jutro-może będzie więcej niż dziś-bo dziś już późno jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok,prawie druga-idę;)🖐️ Fasolka SPAĆĆĆĆ!!! bo do pracy nie wstaniesz;)buziaczki,dobrej nocki;)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gg2491201
dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko jedyna jak dużo ludzi szuka miłości...topik ma ze dwa miesiące a już 393 strona powiem wam złoty środek na poznanie miłości waszego zycia...szukajcie a znajdziecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:)trzeba tutaj postawic budzic o północy-bo kto to słyszał siedziec do 3 godziny:D ja juz na 2 bok sie przewracałam:D. MIŁEGO DZIONKA. i znowu były nowalijki:a jaj spałam...ja tą swoją miłośc to napwno prześpię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam drogie Panie 🖐️ wczoraj nie wpadłem bo..... szkoda nerwów żeby o tym pisać... :o Wiedźma--> obyś sie nie zdziwiła :P Dzisiaj będzie baaaardzo dobry dzień :D:D:D:D:D i takiego też wszystkim życze :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez sie porobilo
dzekuje graf, chociaz mysle, ze akurat mnie, milego dnia nie zyczysz:D za to piszesz, zgin, przepadnij:D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gg2491201
jestem z rana.. a tu takie pustki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
znowu oglądacie mecz?:( buuuuuuuuuuu😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak jak myślałem był kolejny baaardzo udany dzień :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jesteś :) i to sie liczy :) a ja sobie jeszcze ciasto szamam... ;) nie widze tej nocy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×