Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

ej, nie pijemy ;) miasto jest duże ;) w zasadzie na zakupach to byłam dzis przed pracą :P tym razem skończyło się na sukience i na szczotce do mopa :P jeszcze trochę i nie bede miała za co wyjechać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka sukienka?;) e tam,najwyżej zrezygnujesz z kwatery i przekimasz ze mną na plaży:D jak to nie pijemy?:P tzn teraz nie pije bo nie mam😭 ja chcem piwa:( rzucam kawe,muszę znaleźć inny nałóg:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a taka w bliżej niezydentyfikowaną kratę i w odcieniu rózowo - zielonym ;) kwatera już zarezerwowana, a na plaży to chyba jednak zimno :O inny nałóg? :O hmmm... może szydełkowanie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś odnosiłam sukcesy w robieniu na drutach:D ale już mi się znudziło:P pracoholizm odpada,narkomania też...podpowiedz mi jakiś fajny nałóg:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam się na nałogach :O ale druty to chyba fajny pomysł ;) nigdy w sumie nie próbowałam :O załóż topik - szukam nałogu ;) spolecznośc kafeteryjna jest kreatywna :P może kafe? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafe już było,ale całe szczęście już mi przeszło;) topika nie będę zakładać,nigdy nie zakładałam i tak zostanie;) gg też było-w sumie wciąż trochę jest:o słodycze były,telewizja była,kurcze,przerobiłam chyba wszystkie nałogi:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce mi sie spac,piszmy szybciej bo chce do 500 dotrwac😭 wnuki poszły i zostawiły nas z robotą:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze na gg jestem;) tu jestem mniej,bo kafe mi sie już trochę przejadło:) ale jestem już z 8 miesięcy-czas najwyższy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierwsze kilka miesięcy to dużo tu siedziałam;o ale całe szczęście mi minęło:) teraz mnie już nie ciągnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×