Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

też chcę być kochana i kochać do szaleństwa ;) a przede wszystkim zanurzyć się w ramionach i poczuć się bezpoecznie;) utula ktoś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stuk_puk
metee wie o czym pisze... pijemy jeszcze za coś czy jużwszyscy mają dość ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirellkataka przecież my nie chcemy wiele.ale zawsze dla gościa ważniejsze jest wszystko tylko nie jego własna kobieta.a ja nie chcę byc druga.nigdy.najpierw ktos potem ja.nie nie Wszystko OK, ale ... znam to z autopsji... pierw kobieta marudzi ze za malo zarabiasz, ty idziesz do pray to marudzi ze za malo czasu spedzasz z nia itp. kolo sie zamyka :P nie da sie miec wszystkiego tzreba zawsze wszystko usrednic... BMW seria 3... ale to malo mowi o aucie w przypadku bmw (jak sama chyba wiesz :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolkah
ja już wróciłam z ... plaży, ale się napiijjjeee..!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stuk_puk
ja chce iść na plaże !!!!!!!! napić sie czegoś dobrego pod gwiazdami przy szumie moża !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stuk_puk
oczywiście "morza" miało być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuk puk - mam bogatą wyoraznie i wlasnie widze te wszytskie zakochane pary i sama siebie z lampka wina ....z boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stuk_puk
ja bym tam siedział sam z tanim winem "wiśnia" .... bo to najlepiej na plaży wchodzi... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już nie piję .słabą mam głowę.ale mogę polac.i wypic za księcia ale swojego.może jest gdzieś obok?? ja nie chcę dużo.wieczory ze mną nie z kolegami..podał dłoń w potrzebie...otarł łzy...był po prostu zawsze gdy jest potrzeba.wieżę jednak mimo wszystko że gdzies jest jeszcze moja miłośc...czeka...i znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laluniaaa stuk puk - mam bogatą wyoraznie i wlasnie widze te wszytskie zakochane pary i sama siebie z lampka wina ....z boku czarna wizja... nie mozna tak myslec... :p jeste w kompleksy jakies mozna wpasc i/lub depresje :P mysl pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stuk_puk
dabranoc Jaguś 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stuk_puk
w maju nie dam rady ... uczelnia :o jak co to dopiero w lipcu może znajde czas ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stuk_puk
dobranoc mirell 🖐️ zajżyj tu jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×