Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

A spójrz co wcześniej napisałaś w swoich postach... Jak to wytłumaczysz? Kulturalne to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszło :) To teraz przechodzimy na mojego prywatnego maila... ;) Stopka, może być? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli całą moją osobę ocenisz po kilku postach i jednym wyzwisku. Nie będę przytaczć CO i ILE Ty napisałaś pod moim adresem.... I kto tu podnosi swoje ego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam...z nieba....czarodzieja...Ewelinke, i Fasolke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie staram z Tobą wyjaśnić sytuację. Gdzie ja wyraźnie napisałam, że to Twoja tylko wina? Ja nie domagam sie od Ciebie żadnych przeprosin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec, ja nie mam sobie nic do zarzucenia. Jeśli ktoś uważa jeszcze, że ja tu wszystkich rozstawiam po katach to proszę mi to napisać. Nie widzę sensu dalszej rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarodziej o mało Cie nie poznałam, ale wiem juz jak czarujesz :D ida raz dobrze raz źle ale musialabym opowiedziec na gg, a dzis zabardzo czasu nie mam, milo ze sie zapytales stesknilam sie za wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW pomarancza to teraz dałąs popis, nie widzisz ze jestes zaprzeczeniem samej siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziej mi wielki
dziekuje do mamusi idz na skarge. skoro nie umiesz prowwadzic sensownej dyskusjii to zawsze mozna kogos wymazac za pomoca modka:D to jest wlasnie twoj klomb:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mukol
moderator mnie dyskryminuje! Czemu usunąłeś moje posta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z takimi osobami jak Ty nie da sie prowadzić sensownej dyskusji, skoro Ty jesteś ukierunkowana na najeżdżanie na każdą osobe, która powie cokolwiek na Twoją osobę. O każde słówko robisz haje i nie umiesz uszanować czyjejś prośby o opuszczenie tematu i nie pisanie bezsensownych rzeczy, które w Twoim wypadku sprowadzają się jedynie do spraw łóżkowych... Żal mi Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziej mi wielki
gowno prawda. ty o tym wiesz. nie ja jezdze a po mnesie jezdzi. tak bez powodu sie mowi won, i tym podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×