Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

nie bez powodu nie mowi sie takich rzeczy WON mozesz juz zakonczyc ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziej mi wielki
przeciez to zenada co piszesz. dziecko jestes????? wolno mi sie bronic chyba i reagowac na chamstwo z waszej strony. a teraz dz i popros o bana. mam to w 4 litaerach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory... ale to Ty zaczęłaś najeżdżać na ludzi na tym temacie i to Ty wprowadziłaś tutaj ferment... po tym co napisałaś wnioskuje, że jesteś okropną egoistką i myślisz tylko o swojej "dupie"... nie masz szacunku do innych i wątpie czy kiedykolwiek go nabierzesz...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to jedno wyzwisko, jakie ode mnie padło jest nic nie znaczące w porównaniu z tym co o mnie napisałaś, nie mając podstaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy mozesz juz zakonczyc ten temat? czy mozesz skonczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutno sie tutaj robi a to byl taki wesoly topik....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę już każdego o koniec dyskusji. Ja tu zostałam najbardziej obrażona. Mam tego juz dosć. Przeprosin nie spodziewam sie. Widocznie już jest tu o jedna osobę za dużo. Wolę zaprzestać tą rozmowę. Czasem jest mądrzej usunąć się z takiej sytuacji niz ciągnąć bezsensowną rozmowę z kimś takim, bo i tak nic nie przemówi do Ciebie. Więc idę, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi napisano ze cos cpałam za to ze napisalam hihihihi to tez obrazenie wiec nie ejstes sama niebianska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam wiem, że nie ma sie co przejmować. Tylko też nie miło czytać coś takiego, chocby to było od niewiadomo kogo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez uwazam ze nie ma sie czym martwic.... ok to ja juz naprawde zmykam milego wieczoru ide przytulic mojego Miska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, to "tylko" forum... prawda jest taka, ze kazdy może tu napisać co chce, w zasadzie bez konsekwencji... więc może lepiej ignorowac... niż wdawać się w dyskusje i nawzajem obrazać... ja się zbieram... żołądek mnie boli, a jutro cieżki dzień przede mną... dobranoc;) i kolorowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała czarna Ewelinka
Ja tylko się przywitać.... i już mykam.. sobie,,.. :):):):):):):):):):):):):):):)::):):):):):):):):):):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sie chce komus przywalic
to i kij sie znajdzie. cofnelam sie , przeczytalam niemal od poczatku wasz topic i niestety ale to w waszym stylu wypraszac i ublizac innym. pomarancze sa z natury beee???? stroszycie piorka a potem tak prowadzicie rozmowe, zeby komus dopieprzyc i zgonic jeszcze na niego wine, wmowic brak wychowania i zmieszac z blotem. a przeciez topik otwarty nby, powtarzam niby dla kazdego KTO SZUKA MILOSCI. tylko w was nie ma milosci.... nikt obcy nie robi fermentu a tylko wy sami... nie umiecie ani rozmawiac, ani sie bawic!!!!! ogolic intymne czesci ciala i do przedszkola wam. to taka dygresja na koniec, bo ja tylko o d...umiem rozmawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×