Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

Ohne Kommentar... Dobrze, popatrz jak bardzo Nas poznałaś. Normalnie przejrzałaś na wylot. Wszystko o Nas wiesz. Jesteśmy źli, chamscy, niewychowani. Na tym topiku obrażamy każdego i kogo się da. Dla rozrywki też na siebie najeżdżamy, nawet i poza forum... Tak dla rozrywki :D A co tam... :P Ani nie umiemy rozmawiać ani się bawić. A pewnie, masz rację... Te 473 zapisane strony topiku to kompletny stek bzdur, chamstwa a wyzwisk tu pełno, że hoho... Powinien być dostępny od powyzej 18 lat :P Zadowolona? Osiągnęłaś to co chciałaś? Wyrzuciłaś z siebie wszystko? To przejdźmy w koncu na normalny ton rozmowy i skoro tu weszłaś na ten topik- KTO SZUKA MIŁOŚCI to pisz na temat. Jeśli towarzystwo nasze Ci nie odpowiada to wybierz inny topik do rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pisałem w tym temacie i znalazłem swoją MIŁOŚĆ :D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D w końcu moja bierdoneczka sie pojawiła :) 🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa... Dzień zaczął się dzis cudownie ;) I nic innego mi humoru nie zmieni. Więc w końcu pojawiłam sie i tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to sprawiło, że dzionek tak cudownie Ci sie rozpoczął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie pierwszy zapytałem :P jak sie zaczął? od brutalnej pobudki budzikiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt.... było to baaaardzo miłe... zwłaszcza to co dostałem od Ciebie w 3 spośród tych wszystkich esów ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 takie były ... może godziny podać albo przepisać na osobności? ;) samo to jakoś tak wyszło... ach te sny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Treść już skasować musiałam. A napisz na mail, bo juz nie pamietam 👄 A chętnie do tego wrócę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietam jak czytam ;) Tylko nie wiedziałam o które Ci to chodziło... :) Wszystko napisałam, to było szczere... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli za jakieś 40 minut wrócisz, tak ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×