Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

Gość babcia Jagga
a nudzę się własnie;) a Ty?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ze mną bedziesz nudzić sie jeszcze bardziej;) a ja obejrzałam House'a, a teraz Oficera oglądam ;) ciężko bez meczu:O a ty się pewnie cieszysz, bo wczoraj CSI było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
ale ja chcem to CSI w niedzielę😭 są 2 odcinki wtedy😭 i jeszcze jeden serial:( dziś oglądałam CSI ale NY,a to moje najmniej ulubione:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam najbardziej lubiłam Las Vegas ;) chociaż tyle tego było, że mogę się mylic:O ale nie, na tvp2 Las Vegas leciało ;) to jakie ty lubisz? jak nie Las Vegas i nie NY? Miami? czy jeszcze jakieś inne? ;) a jaki serial jeszcze? jeszcze tylko w tą niedzielę przeoczysz i wszystko wróci do normy :O niestety:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
helllouuuu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
najbardziej "Kości",potem CSI w kolejności:Las Vegas,Miami,NY :) moje kofane seriale😍:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
Kości to świetny serial jest;) a Las Vegas na dwójce kiedyś też był po 2 odcinki:( a tak w ogóle to co słychać laski?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krok od domu ogladałam kiedyś-fajne,ale teraz powtórki lecą,tak?:) same wielbicielki seriali kryminalnych?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie średnio :O dzis przesadziłam ze słodyczami:O no, ale imieninowo, więc jak tu odmówić? ;) poza tym troszkę próbowałam sie opalić;) a jutro może na rowerek skoczę, bo od kilku dni planuję i nie idzie:O a jak Grafowi egz poszedł? ktuś wie? ;) ale pewnie dobrze, sądząc po ilosci wpisów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze musze chyba w laptopa sie zaopatrzyc bo mi już nie wygodnie tak przesiadywac.. już bym legnęła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi się wydaje, że to dziś;) ale mogę się mylic;) Gotowe... też lubię:) i Zagubionych;) jak jeszcze wiedziałam o co idzie;) kiedyś też 6 stóp pod ziemią i Hotel Babilon ;) kurczę, teraz wyjdzie na to, że ino seriale w tv oglądam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiolkah - poległaś już? :D o serialach mogę gadać;) ale jak to? nikt MjakM nie ogląda??? albo Mody na sukces?? Klan jest wam obcy?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha... ;) no moja tylko Mjak M i Na Wspólnej;) i cuś tam jeszcze, ale też nie pamiętam;) a ja Szkło Kontaktowe sobie oglądam właśnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×