Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

ja jeszcze oglądam nałogowo reportaże jak mogę-bo rzadko są o normalnej godzinie:o jakoś mało ostatnio filmów oglądam-nie wiem czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo na kafe siedzisz:P no ja w sumie też nie pamiętam kiedy film jakiś oglądałam:O chyba mam obniżoną zdolnośc koncentracji:O i skupić się nie mogę:O ale tv to ostatnio jakoś rzadko, no, poza tymi meczami;) i serialami;) jakoś radia częściej słucham;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja radia ni lubie,bo mnie drażni jak ktos gada i te wiadomości co godzine:o z kompa słucham muzy;) w tv w sumie rzadko są fajne filmy,jakby były to bym pewnie oglądała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj zjadłam kilo pierniczków nadziewanych w czekoladzie i sie pochorowałam:o ale ja nie mogę zjeść trochę słodyczy-jak mam kilo to zjem kilo:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, ale tobie przytycie nie grozi :P ja dziś babkę, cukierki, truskawki:O no, jakoś się opanowac nie mogę ;) ale do tego jakiś litr wody:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskawki jem codziennie bo mam swoje;) no i wczoraj zjadłam te pierniczki i miche truskawek ze smietana na wieczór i chyba żołądek nie wytrzymał:D ale przeżyłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie tylko truskawki:( ale mam jeszcze wieśniackie jajka od sąsiada:D takich fermowych nie lubię bo śmierdzą:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajka mam od pani z rynku:P a swoje to mam tylko ziółka :P w sensie oregano, bazylia itp;) aaa, truskawki też kiedyś miałam - na balkonie w takiej ogromnej beczce z dziurkami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz ziólka na parapecie?;) ja się nigdy nie mogę zebrać żeby coś zasiać:o nawet rzeżuchy nie posiałam a kupiłam pół roku temu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no mam:) ale sama to bym ich w życiu nie posadziła;) mam od tego ludziuff ;) a dzis się zorienotwałam, ze już do jedzenia się nadają:D a rzeżuchę bym sobie posadziła;) i zjadła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam rzeżuchę:) i kiełki lubiem,ale nigdy mi się ni chce tego posiać:D kiełki kiedys kupowałam ale przeczytałam gdzieś że takie ze sklepu mają jakies bakterie i juz nie kupuję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiolkah - jakby cuś, to u mnie łazienka jest wolna;) kiełki kupowałam, ale teraz to mnie nastraszyłaś:O ale co teraz w bakterie nie jest zaopatrzone? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa Fiolkah:) w sumie teraz to nic nie jest zdrowe,ale to jakies syfiaste bakterie jakies,nie pamietam:( nastraszyli mnie i nie kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×